Zagrajmy w...
Kompendium Zagrajmera - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Kompendium Zagrajmera (/showthread.php?tid=365)

Pages: 1 2 3 4


RE: Kompendium Zagrajmera - MrBlood - 06-04-2012 15:17

Który program jest za free do nagrywania obrazu ?


RE: Kompendium Zagrajmera - MugoX - 07-04-2012 13:11

Hypercam 2 na przykład. Można korzystając z xfire. Jest Camstudio.

Tutaj jest lista niektórych, popularniejszych programów do nagrywania obrazu. Można ją posortować według licencji i znaleźć freeware etc.


RE: Kompendium Zagrajmera - Monyan - 13-07-2013 12:16

Bardzo zgrabnie stworzony poradnik. Co prawda ja to już niby wszystko wiem, ale i tak się zadumałam nad niektórymi poradami.

Zgłosiłabym pewną kwestię, ale widzę że założyciel tematu nie logował się już w tym roku... No, ale może jakiś admin ewentualnie coś w tej sprawie uczyni. Otóż uprzejmie donoszę, że w sekcji Przygotowania->Sprzęt->Audio umarły linki prowadzące do testów porównawczych. Błąd 404.


RE: Kompendium Zagrajmera - appareil - 13-07-2013 15:09

Quote:Zgłosiłabym pewną kwestię, ale widzę że założyciel tematu nie logował się już w tym roku... No, ale może jakiś admin ewentualnie coś w tej sprawie uczyni. Otóż uprzejmie donoszę, że w sekcji Przygotowania->Sprzęt->Audio umarły linki prowadzące do testów porównawczych. Błąd 404.
Bo autor przeniósł się na inne forum, podejrzewam, nagrania były jego i nie mam do nich dostępu, muszę poprosić kogoś, by to nagrał.


RE: Kompendium Zagrajmera - Monyan - 13-07-2013 15:20

(13-07-2013 15:09 )appareil Wrote:  Bo autor przeniósł się na inne forum, podejrzewam, nagrania były jego i nie mam do nich dostępu, muszę poprosić kogoś, by to nagrał.

Już mnie powiadomiono właśnie, żeby napisać PM na jego YT i tak też uczyniłam. Więc może się jeszcze zjawi osobiście.


RE: Kompendium Zagrajmera - Andzia639 - 13-07-2013 22:40

Napisałem do Kern3lly in private jako że znamy się osobiście ;)

Jak co to patrz po ten link

http://letsplej.pl/wiki/Strona_g%C5%82%C3%B3wna