Zagrajmy w...
Zrzeszanie się zagrajmerów. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Zrzeszanie się zagrajmerów. (/showthread.php?tid=1145)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zrzeszanie się zagrajmerów. - Infelicity - 28-03-2012 12:34

(28-03-2012 12:08 )Mistrz logiki Wrote:  
Quote:Hej!
Chciałem poznać wasze zdanie na temat "wspólnych" kanałów kilku zagrajmerów. Gdy np. pięciu się dogaduje, tworzy nowy kanał na YT i wrzucają tam regularnie odcinki jakiejś serii. Podoba wam się to, czy też nie? Macie w ogóle jakieś zdanie na ten temat (znając to forum to macie: >)?

Wróćmy do całości projektu... a temat chyba został już wyczerpany nt. ZRG, bo tylko Kina coś odwala, a temat ma na celu wyrażenie poglądu i opinii nt. wspólnych kanałów.

Kina jest częścią projektu, a więc nie offtopujemy.


RE: Zrzeszanie się zagrajmerów. - MrZupapl - 28-03-2012 21:45

Chciałem poznać wasze opinie o ogóle, nie o ZRG (a tym bardziej nie o Kinie). Chciałem się dowiedzieć, czy uważacie zrzeszanie się za dobry pomysł, czy też nie i dziękuję wszystkim za przedstawienie swej opinii. ZRG prosi się o swój osobny temat.


RE: Zrzeszanie się zagrajmerów. - Sou - 29-03-2012 06:37

No to moja opinia jest taka, że osoby które się zrzeszają powinny się zrzeszać same a nie być zrzeszane przez firmę;] Ktoś tu chce lody ukręcić ale współpracuje z niepoważnymi ludźmi i jeszcze walnął ich równo do jednego wora;D


RE: Zrzeszanie się zagrajmerów. - CTSG - 29-03-2012 11:36

Mamy już pierwszych naśladowców.
[Image: WFxa5.jpg]
Wiadomość z błędami (w tym nick osoby zapraszanej), informacji udzielają dopiero po zaakceptowaniu zaproszenia, osoba zapraszająca zapomniała się przedstawić. Kanał stworzony na dzień przed wysłaniem wiadomości. Podejrzewam, że w najbliższym czasie pojawi się jeszcze sporo takich kanałów których żywot zakończy się na rozesłaniu wiadomości takich jak ta powyższa.


RE: Zrzeszanie się zagrajmerów. - Aaron - 29-03-2012 13:43

Niektórzy nie potrafią wymyślić czegoś swojego i pozostaje im tylko kopiować pomysły innych, żałosne


RE: Zrzeszanie się zagrajmerów. - Elwood - 29-03-2012 14:06

Zapewne chcą się szybko wybić, zapraszając znanych letsplejerów, takich jak ,,CSTG'' :D, żeby przyciągnąć ludzi.


RE: Zrzeszanie się zagrajmerów. - Gimper - 29-03-2012 15:58

Cóż, twórcy takich projektów myślą że zgarną ludzi którzy nie tworzą materiałów dla ZRG i w ten sposób stworzą konkurencję, choć i tak raczej nikt znaczący do tego nie przystąpi.


RE: Zrzeszanie się zagrajmerów. - MrZupapl - 29-03-2012 16:42

Ja bym z chęcią dołączył do takiego projektu, gdyby stał za nim ktoś kto ma już jakiś staż na YT. Chciałbym mieć pewność, że moderacja tego kanału stałaby na odpowiednim poziomie, i że kanał po chwili nie zniknie.


RE: Zrzeszanie się zagrajmerów. - Infelicity - 29-03-2012 16:47

A ZRG wydaje się nadal jedynie przyrządem do namnażania widzów i to się jeszcze chyba przez długi czas nie zmieni.


RE: Zrzeszanie się zagrajmerów. - MrZupapl - 29-03-2012 16:49

Ciągle was interesuje co stoi za kanałem, ale czy to wpływa jakoś na filmy?