Zagrajmy w...
Programy do nagrywania - który najlepszy? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Programy do nagrywania - który najlepszy? (/showthread.php?tid=1596)

Pages: 1 2 3 4 5


RE: Programy do nagrywania - który najlepszy? - punio7 - 16-03-2013 10:16

Być może dlatego iż emulowałeś grę, i pochłania to więcej pary procesora niż GPU. W normalnych grach to jednak gpu ma kluczową rolę w płynności, i wg. moich testów różnica z R.G.B i bez była niezauważalna (no chyba że ktoś ma zamulony komputer jakimiś syfami, to może to to też pomoże).

Z drugiej jednak strony R.G.B może odciążyć procesor potrzebny do zgrywania materiału z gry, tego jednak nie sprawdzałem, jak wtedy wpływa on na wydajność.


RE: Programy do nagrywania - który najlepszy? - Asasinek - 16-03-2013 13:58

Fraps do gier,które mój procesor przetrzyma.Dlatego bo jest to dobry program bez żadnego kombinowania z nim i nawet i jeśli filmy dużo ważą to co?Można je zawsze usunąc,a u mnie problemów z miejscem na dysku nie ma.
A do gier,których mój procesor nie przetrzyma to Bandicam.I jeżeli kogoś strasznie bolą uwagi,że filmy frapsa dużo ważą to Bandicam to świetny zamiennik,ale tak jak inne programy traci się na nich jakośc.Dlatego wole Frapsa


RE: Programy do nagrywania - który najlepszy? - punio7 - 16-03-2013 14:11

Boli mnie brak jakiejkolwiek interpunkcji w twoim poście, oraz to że jedyna w nim treść to oczywista dla wszystkich oczywistość. Jak kogoś "boli" duża ilość potrzebnej przestrzeni na dysku to w ogóle nie powinien się zajmować sklejaniem jakichkolwiek filmów.


RE: Programy do nagrywania - który najlepszy? - Asasinek - 16-03-2013 16:30

O rany...już naprawdę ci wszyscy mówiący o tolerancji na tym forumie mieli racje...


RE: Programy do nagrywania - który najlepszy? - OldshoolPL - 16-03-2013 17:56

punio7@ być może i dlatego, jednak cieszy mnie że jest widoczna różnica (nie tylko dla mnie). Zawsze może się komuś przydać, zwłaszcza dla tych którzy myślą o nagrywaniu a mają jeszcze słabszy procesor niż mój(core 2 duo 2.53 GHz)

Asasinek@ spokojnie, ja na dzień dobry dostałem punkt za niedbałość ortograficzną chociaż używam podkreślania błędów, co by nie było... mówi się trudno i trzeba się postarać :P a tak to witaj na forum.


RE: Programy do nagrywania - który najlepszy? - Asasinek - 16-03-2013 18:55

Ok dzięki za przywitanie :)


RE: Programy do nagrywania - który najlepszy? - Itterek - 19-03-2013 20:26

mirillis action!
Testowałem naprawdę wiele i wiem ,że nawet bandicam ssie.
Jedynie action! nigdy nie spartoli materiału na pierdyliard godzin, który
był dla mnie ważny - nagrał tak jak trzeba.


RE: Programy do nagrywania - który najlepszy? - FrikuZG - 19-03-2013 23:18

Zdecydowanie Mirillis Action! dlaczego ? świetna kompresja filmików filmik 30 minut zajmuję około 10 Gb z wszystkich testowanych jest najmniej zasobo żerny. Dodatkowo wspiera technologie CUDA w kartach graficznych Nvdi'a. Kolejne atuty to możliwość nagrania mikrofonu do osobnej scieżki :) Polecam