Zagrajmy w...
Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Thread: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach (/showthread.php?tid=613)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - Zenk - 24-11-2011 17:55

Czekamy na wypowiedź Wan1masa aka iConquerora, jacy to my źli jesteśmy.


RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - Lavos - 24-11-2011 18:10

Lol. Logic has no place there.

Skończyli już się bawić w warezy ze swoim działem VIP?


RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - Wan1Mas - 24-11-2011 18:37

heh, jedyne co mogę powiedzieć to to, że admini u was kierują się domysłami oraz hipotezami wyjętymi z nikąd, jak za czasów polowań na czarownice, in fact, nie potraficie pomyśleć, ktoś ma jakiś temat, nad którym nie wiemy jak zapanować bądź na niego odpowiedzieć? (kontrola kluczem do przejęcia władzy!!) odbierzmy mu prawa do zostawiania postów, bo po co się starać, prawda? swoją drogą, jest tu ktoś znający się na prawie polskim? Dział VIP wydaję się być mhroczny.


RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - Zenk - 24-11-2011 19:33

Po prostu na forum panują pewne zasady, karą za złamanie zasad są ostrzeżenia/ban. Twoje warny zanikną bodajże po miesiącu~, jeżeli użytkownik dostanie 3 punkty, to automatycznie dostaje zakaz pisania na miesiąc, gdybyś nie miał poprzednich warnów ZP by nie było.


RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - Roofix - 24-11-2011 20:10

Ostatnio byłem "ofiarą" zabawnej sytuacji na pewnym forum - zażartowałem sobie z administratora, za co oberwało mi się od jednego z modów. Okazało się, że niesłusznie, admin przeprosił mnie za sytuację i chyba zganił moda.


RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - Wan1Mas - 24-11-2011 21:49

(24-11-2011 19:33 )Zenk Wrote:  Twoje warny zanikną bodajże po miesiącu~,

Co nie przeszkadzało wam zbanować drugiego konta, na którym był założony temat, right? Ech coraz bliżej poziomu playnextu.

@Roofix, albo bajdurzysz, bo takie rzeczy się nie zdarzają, albo masz szczęście, przeogromne szczęście!


RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - Roofix - 24-11-2011 22:03

Takich historii się nie wymyśla w głowie, takie historie pisze życie :D


RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - punio7 - 25-11-2011 00:25

Conquer, twoje drugie konto zostało zbanowane ponieważ regulamin tam zabrania multi-kont. Więc o co chodzi?


RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - appareil - 25-11-2011 02:21

Sensowne byłoby czepianie się pomówień ze strony admina, to co obecnie prezentuje conquer to tylko pieniactwo.


RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - Wan1Mas - 25-11-2011 16:10

Meh, do pieniactwa coraz bliżej, stwierdzam iż in fact chcąc poznać "rzetelną" opinie na dany temat, musiałem napisać go na sockpockecie, gdyż nie chciałem robić nikomu reklamy, niestety, jako że admin ma zdolności paranormalne, wiedział, że chcę zrobić w jakiś magiczny sposób reklamę innym, co jest zwykłym bullcrapem, aczkolwiek admin wie lepiej, prawda?
A dokładniej o co chodzi, nie mogę z ani jednego konta napisać komentarza, ba, nawet w shoutboxie, także mogę dojść do wniosku że przywilej "wypowiedzi" został mi odebrany, czyli defacto zostałem postawiony przed sądem na czarownice. "Słyszeliśmy że chcesz nam spalić wioskę bo my Tobie zniszczyliśmy grządki, przez co zostaniesz ukarana!" infact, ban przed faktem, cholera, nie wiedziałem że da się przewidywać przyszłość!