Zagrajmy w...
Spis powszechny grzechów wszelakich - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Spis powszechny grzechów wszelakich (/showthread.php?tid=279)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Falc00n - 20-06-2011 18:21

W sumie ten nasz spis jest cholernie przydatny. Dobra robota :)


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Kern3l - 20-06-2011 18:38

Także dziękuję wszystkim, którzy się przyczynili ;]

Mam od jakiegoś czasu pomysł na dział, w którym by było coś podobnego, ale w drugą stronę - spis dobrych praktyk, rozwiązywania pewnych częstych problemów itp. Jeszcze pomysł musi dojrzeć w głowie.


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - punio7 - 20-06-2011 21:04

Myślę, że póki co temat warto podpiąć.


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Falc00n - 21-06-2011 16:11

Ja myślę, że równie dobrym pomysłem będzie zrobienie drugiego tematu - tego z dobrymi praktykami. Zebrałby się z tego naprawdę ciekawy spis, po którego lekturze początkujący (i nie tylko) zagrajmer mógłby się wiele nauczyć.


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Andzia639 - 21-06-2011 17:07

Propozycja na nazwę tematu: Spis przykazań wszelakich lub Biblia zagrajmera


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - SeedPL - 21-06-2011 17:13

Propozycja: pieprznąć się w łeb.
Od razu Koran, albo Tora zagrajmera.

//No, no, milej trochę proszę, moderacja.

Dobrze, panie bobrze. Kocham ten tekst> :)


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Roofix - 21-06-2011 17:49

Spisać mądrości z tego forum w zbiór ksiąg (gr. biblios) i mamy Biblię Zagrajmera jak się patrzy :D


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Kern3l - 22-06-2011 16:28

(20-06-2011 18:38 )Kern3l Wrote:  Mam od jakiegoś czasu pomysł na dział, w którym by było coś podobnego, ale w drugą stronę - spis dobrych praktyk, rozwiązywania pewnych częstych problemów itp. Jeszcze pomysł musi dojrzeć w głowie.

(21-06-2011 16:11 )Falc00n Wrote:  Ja myślę, że równie dobrym pomysłem będzie zrobienie drugiego tematu - tego z dobrymi praktykami. Zebrałby się z tego naprawdę ciekawy spis, po którego lekturze początkujący (i nie tylko) zagrajmer mógłby się wiele nauczyć.

;>

Coś wymyślimy i się założy. Jakieś konkretniejsze propozycje, jak to miałoby wyglądać? Trzeba sensownie podzielić to na tematy/rozdziały. Coś w stylu: "Sprzęt", "Oprogramowanie", "Nagrywanie", "Obróbka" i "YouTube" (aby nie ograniczać tylko do uploadu). W każdym dziale stosowne podrozdziały.


(20-06-2011 21:04 )punio7 Wrote:  Myślę, że póki co temat warto podpiąć.

Dzięki!

Swoją drogą... bardzo byłbym wdzięczny, gdybym jeszcze mógł umieścić w tym poście kawałki HTML'a, mianowicie znaczniki , aby utworzyć spis treści na samej górze. Oczywiście do lepszego formatowania całości przydałoby się więcej znaczników (nagłówki, listy, etc.). W razie czego znalazłem taki mod.

Aha, czy jest możliwość do tego forum dodać znacznik [ukryte] bądź [spojler]? Coś takiego, co ukrywa dany boks i klikając można otwierać/zamykać. Oprócz innych zastosowań, można by było ukrywać opisy i nawet obyłoby się bez jako takiego spisu treści, gdyż na początku byłby tylko spis tematów i klikając [pokaż] można by przeczytać jego treść ;] Znalazłem taki mod.

Byłbym bardzo wdzięczny za dorzucenie powyższych funkcjonalności - pomogłoby mi to jeszcze lepiej sformatować pierwszy tutejszy post, a także ten nowy topic, który planujemy ;]


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Sworson - 22-06-2011 19:23

Do spisu grzechów, dodałbym jeszcze nadmierne używanie: "xD". Spotkałem się z osobą, która co drugie słowo stawiała xD, tak jak VVitchaven zamiast przecinka przekleństwo. Nawet w listach odtwarzania miała: "zagrajmy w minecraft xD". Strasznie mnie, takie coś irytuję.


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Mide - 22-06-2011 19:59

Naprawdę xD? Ciekawe czemu xD? Mnie tam rozbawia takie coś xD.
Nadmierne używanie emotikonów - zdaje się że na sb już 2 razy była o tym rozmowa, mi akurat nie przeszkadzają. Już wolę to aniżeli "kobietę lekkich obyczajów" czy też co chwila "hahahahaha" w zdaniu.