Zagrajmy w...
Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Thread: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach (/showthread.php?tid=613)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - Zenk - 25-11-2011 16:40

(25-11-2011 16:10 )IConquer Wrote:  chcąc poznać "rzetelną" opinie na dany temat, musiałem napisać go na sockpockecie, gdyż nie chciałem robić nikomu reklamy, niestety, jako że admin ma zdolności paranormalne, wiedział, że chcę zrobić w jakiś magiczny sposób reklamę innym, co jest zwykłym bullcrapem, aczkolwiek admin wie lepiej, prawda?

Czyli, aby zalogować się na nasze forum, musiałeś zrobić nowe konto na sockpockecie? - brawo. Jakbyś nie zauważył temat jest otwarty, więc w czym problem? (Jak już mówiłem, nic by się nie stało gdybyś napisał z głównego konta.) Przypomniałem tylko innym użytkownikom, że na forum nie tolerujemy reklamy.

Quote:A dokładniej o co chodzi, nie mogę z ani jednego konta napisać komentarza, ba, nawet w shoutboxie, także mogę dojść do wniosku że przywilej "wypowiedzi" został mi odebrany, czyli defacto zostałem postawiony przed sądem na czarownice.


No niestety na wielu forach tak jest, że po dostaniu X punktów ostrzeżen użytkownicy zostają zbanowani, bądź zostaje im odebrana możliwość pisania postów, wątków itp. (Na naszym 3 punkty = zakaz pisania, 5 punktów = ban.)

Quote:"Słyszeliśmy że chcesz nam spalić wioskę bo my Tobie zniszczyliśmy grządki, przez co zostaniesz ukarana!"
Czy przez to zostałeś ukarany? NIE. Zostałeś ukarany przez multi-konto.

Pozdrawiam.


RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - Wan1Mas - 25-11-2011 16:52

Cytując Twoją wypowiedź z innego forum
"Chciałeś się zemścić za warna po prostu, "reklamując"/naprowadzając na inne forum."
Strona 1, także defacto dostałem za rzekomą reklamę, wysunąłeś hipotezę, która potwierdziłeś bez argumentów, awesome! oczywiście powód podałeś taki, żeby móc zostawić sobie furtkę do ucieczki z konwersacji, mimo tego, że pisałem, po to, "żeby nie robić reklamy" oczywiście stwierdzenie to zostało ominięte razem z cała logiką, oh wait, by the way, jak mogę się wypowiedzieć z temacie, skoro na mainie jestem zablokowany, a na alcie mam bana?
Przydatny cytat!
(24-11-2011 18:10 )LavosCore Wrote:  Lol. Logic has no place there.

God damn, cytat się przydał.


RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - Zenk - 25-11-2011 17:08

(25-11-2011 16:52 )IConquer Wrote:  Cytując Twoją wypowiedź z innego forum
"Chciałeś się zemścić za warna po prostu, "reklamując"/naprowadzając na inne forum."
Napisałem swoją opinię.
Quote:Strona 1, także defacto dostałem za rzekomą reklamę, wysunąłeś hipotezę, która potwierdziłeś bez argumentów, awesome!
Argument masz na drugiej stronie:
Nie była to insynuacja, takie są fakty (według mnie) - równie dobrze mógł ten temat napisać głównym kontem, bądź jak nie był pewny czy może to mógł zapytać się kogoś z ekipy. Konto oraz temat dziwnym przypadkiem powstało tuż po odmowie zdjęcia warna przez administracje na drugim koncie.

Quote:jak mogę się wypowiedzieć z temacie, skoro na mainie jestem zablokowany, a na alcie mam bana?
Za dużo nabroiłeś i niestety narazie nie możesz :<

Także noł hard filings.

(Więcej emotek?)


RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - Wan1Mas - 25-11-2011 17:41

Aha, czyli "zmieniam opinie tak jak mi wygodnie" oraz nie daję szansy na odpowiedź, awesome admin, widzę że jest coraz ciekawiej :)


RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - Zenk - 25-11-2011 17:49

(25-11-2011 17:41 )IConquer Wrote:  Aha, czyli "zmieniam opinie tak jak mi wygodnie"

Co masz na myśli? (Btw, co jest złego w zmianie opinii, biorąc pod uwagę nowe czynniki?)

Quote:oraz nie daję szansy na odpowiedź, awesome admin, widzę że jest coraz ciekawiej :)

Na to już Ci odpowiedziałem z pięć razy. Nudy.


RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - Wan1Mas - 25-11-2011 18:00

"Chciałeś się zemścić za warna po prostu, "reklamując"/naprowadzając na inne forum."

Nie wypowiedziałem się ani razu od tego posta, po czym po dyskusji z jakimś randomem stwierdziłeś "Nie była to insynuacja, takie są fakty (według mnie) - równie dobrze mógł ten temat napisać głównym kontem, bądź jak nie był pewny czy może to mógł zapytać się kogoś z ekipy. Konto oraz temat dziwnym przypadkiem powstało tuż po odmowie zdjęcia warna przez administracje na drugim koncie." Wczoraj 06:45 PM

Czyli w końcu za co, za reklamę czy za multikonto? warn poszedł po rzekomej "reklamie"
Multi-konto (+1 punktów) Wczoraj, 05:42 PM 23-01-2012, 05:42 PM Zenk
ostatni post z zahariasza Wczoraj 05:36 PM
"Chciałeś się zemścić za warna po prostu, "reklamując"/naprowadzając na inne forum." Wczoraj 05:39 PM
in fact, bajdurzysz mości bardzie.

czyli oś czasu.

ostatni post z Zahariasza 5:36 PM
"zemsta" 5:39 PM
ban 5:42 PM
"stwierdzenie" o multi konto 06:45 PM

Twoje genialne stwierdzenie nastąpiło godzinę po banie, guess what

"Fakty to nie jest coś, co komuś się wydaje.
Możliwe..."

btw, prosto z polskiej wikipedii.
Fakt w rozumieniu potocznym jest to wydarzenie, które miało miejsce w określonym miejscu i czasie. W tym sensie faktem nie może być zdarzenie, które nie miało jeszcze miejsca, można jednak mówić o przewidywaniu przyszłych faktów - czyli zdarzeń które najprawdopodobniej się wydarzą. Zdarzenia te jednak stają się faktami dopiero wtedy, gdy się już wydarzą.
Przewidujesz przyszłość?


RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - Zenk - 25-11-2011 18:27

Quote:Czyli w końcu za co, za reklamę czy za multikonto? warn poszedł po rzekomej "reklamie"
Cały czas Ci mówię, że za multi-konto.
"2. Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto"
"Konto oraz [przy okazji] temat dziwnym przypadkiem powstało tuż po odmowie zdjęcia warna przez administracje na drugim koncie."
Warn, oraz ban został dodany po napisaniu tego tematu - wtedy odnalazłem Twoje multi konto (nie moja wina że napisałeś temat 3 minuty po rejestracji nowego konta).
In fakt, specjalnie czekaliśmy trochę żebyś się wypowiedział.

Code:
"Fakty to nie jest coś, co komuś się wydaje.
Możliwe..."
Code:
bajdurzysz mości bardzie.
Tu się mogę mylić/mylę, dlatego odpisałem możliwe. Także sprostowanie: fakty = moje przypuszczenia (które, in fakt są prawdziwe... z czym się na pewno nie zgodzisz, ale co poradzę.)


Cyfry masz jakieś z dupy, stwierdzenie multi-konto: Wczoraj 16:24 - (2 post) w tym momencie chcieliśmy Ci od razu dać bana na multi-konto*, ale uznaliśmy żeby poczekać aż się wypowiesz.

Ostatni post zachariasza: Wczoraj 16:36
Mój następny post: Wczoraj 16:39 (zemsta)

Nie wiem skąd wziąłeś (stwierdzenie) 06:45 PM - ponad godzine po wypowiedzi (patrz 2 post).

PS: Możliwe że godziny się nie zgadzają, lecz minuty tak, ponieważ mogę mieć inne ustawienia czasu. (Nikt nie kalkuluje tutaj godziny, tylko odstępy.)

*multi-konto - patrz 50 punktów w tym i innych postach.


RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - Wan1Mas - 25-11-2011 18:35

(25-11-2011 18:27 )Zenk Wrote:  
Quote:Czyli w końcu za co, za reklamę czy za multikonto? warn poszedł po rzekomej "reklamie"
Cały czas Ci mówię, że za multi-konto.
Warn, oraz ban został dodany po napisaniu tego tematu
In fakt, specjalnie czekaliśmy trochę żebyś się wypowiedział.


Tu się mogę mylić/mylę, dlatego odpisałem możliwe. Także sprostowanie: fakty = moje przypuszczenia (które, in fakt są prawdziwe... z czym się na pewno nie zgodzisz, ale co poradzę.)

Szkoda tylko, że kiedy jeszcze miałem opcję mowy, mogłem wywnioskować z postu, że za reklamę, a randomowi powiedziałeś, że za "multikonto", ach, tak szybko Ci admini dorastają.

Co do stwierdzenia o fakcie, you made my day... "fakty = moje przypuszczenia"... Przed napisaniem posta skonsultuj się z Bogiem lub Rockiem albo zapytaj o zdanie samego siebie. Cyferki są ok...


RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - Zenk - 25-11-2011 18:42

(25-11-2011 18:35 )IConquer Wrote:  Co do stwierdzenia o fakcie, you made my day... "fakty = moje przypuszczenia"... Przed napisaniem posta skonsultuj się z Bogiem lub Rockiem albo zapytaj o zdanie samego siebie.

= Moja opinia, której nie narzucam nikomu. (Przez to przecież warna/bana nie dostałeś? Jeżeli dobrze pamiętam to za multi-konto.)

Quote:Cyferki są ok...
Not? Stwierdziłem od razu w 2 poście - Wczoraj 16:24, że jest to multi-konto.
O tamtej godzinie co podałeś, rozmiawiałem z innym użytkownikiem forum.


RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - Wan1Mas - 25-11-2011 18:49

2 post.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj 06:01 PM przez Zenk.)

ehm, ok!

Aha, czekaj, Przypuszczam że smoki istnieją, "puff" ISTNIEJĄ!!! Sorka, ale takie rzeczy tylko po czymś naprawdę mocnym mogę odnotować. idąc dalej

Fakty = moje przypuszczenia = moja opinia. lub fakty = moja opinia!

Uważam że jesteś hipokrytą oraz failminem, rozumiem, że teraz to fakt, right?