Zagrajmy w...
Zrzeszanie się zagrajmerów. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Zrzeszanie się zagrajmerów. (/showthread.php?tid=1145)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zrzeszanie się zagrajmerów. - Brzozka - 03-04-2012 20:38

Mnie się pomysł z zrzeszaniem nie podoba. Konto to osobista rzecz, którą nie chciałabym się dzielić z nikim. Co inne go, gdy się nagrywa z czyimś gościnnym udzialem lub robi się wspólny filmik, który trafia na konto osoby kierującej akcją. Filmiki z moim udziałem trafiają na konto mojej siory, która przewodniczy w let's playu, a ja nie mam o to żadnych pretensji. Co innego, gdy każdy chce mieć filmik na swoim koncie. Chyba, że każdy przesłałby ten filmik ze swojego kanału, ale nie wiem czy taka opcja jest możliwa.


RE: Zrzeszanie się zagrajmerów. - Elwood - 04-04-2012 12:37

Zrzeszanie może i jest dobre, ale nie sądzę, by można było od tego zacząć - najpierw trzeba samemu zdobyć trochę widzów.


RE: Zrzeszanie się zagrajmerów. - carving85 - 04-04-2012 18:29

zrzeszanie się na małą skale 2-3 znajomych czy to z reala czy tylko z yt jest dobre w niektórych przypadkach. Oczywiście jest szansa że dojdzie do sprzeczki ale i tak myślę że jak 2 znajomych połączy kanał to korzyści będą większe niż możliwa porażka


RE: Zrzeszanie się zagrajmerów. - Paplok - 11-04-2012 20:07

Wg mnie taka opcja jest dobra tylko wtedy, gdy gracie w co-opie lub multi. Bez sensu, żeby każdy z was dwóch, trzech czy czterech wrzucał własne produkcje, skoro może założyć osobny kanał. Żeby nie musieć nagrywać właśnie takich sesji Call of Duty w kilku egzemplarzach lepiej założyć multikonto, jeden ogarnięty niech nagrywa, wszyscy niech gadają i voila. Potem jest jeden filmik na YT: "X, Y i Z nawalają w CoD!", a nie "X nawala w CoD z Y i Z", "Y młóci w CoDa z X i Z" itd. 3 filmiki z tą samą treścią, zawsze będzie ktoś poszkodowany. Nikomu nie chce się oglądać 3 razy tego samego, nawet widzianego z innej kamery.