Zagrajmy w...
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają (/showthread.php?tid=2586)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - Qwertyliusz - 02-02-2013 01:04

Okej, obejrzałem. Przez 7 cholernych minut patrzyłem jak Rojo próbuje być śmieszny. Wytrzymałem. Teraz czekam na te 700 minut o których mówiłeś.

Jeśli chodzi o pytanie przewodnie to ja wymienię 1 kanał.

PewDiePie - Jakim cudem ma kilka milionów widzów, nie wiem i odpowiedzi zapewne nie poznam. Chyba, że kogoś śmieszy rozmawianie z krzesłami i darcie sobie gardła krzycząc od waginach i gwałceniu najbliższego otoczenia. Do mnie to nie przemawia. Tak jak do co bardziej inteligentnych przedstawicieli Homo Sapiens.


RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - Sou - 03-02-2013 11:27

(02-02-2013 01:04 )Qwertyliusz Wrote:  Tak jak do co bardziej inteligentnych przedstawicieli Homo Sapiens.
Którzy są mniejszością;)


RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - Anonimowy - 05-02-2013 20:44

Zgadzam się z tą listą. Zagraniczni YouTuberzy prezentują dużo wyższy poziom.


RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - redd - 14-02-2013 11:58

Mnie najbardziej irytują wszyscy nagrywający MC. Bez wyjątków - skkf, który rżnie głupa i nagrywa wszystko co jest na czasie, zasłaniając się jakąś maskotką, MadziaCośTam, która wybiła się chyba tylko że nie jest facetem (no ale w polsce ostatnimi czasy z tym też nie wiadomo), i wielu innych - wszystko wygląda tak samo ale ludzie i tak nie wiedzą na co się zdecydować. "Ten kilof jest taki żelazny, ten diamentowy! - diamentowy lepszy!".

Po za tym ten żałosny Rock, który nie wiadomo skąd się wziął, i oby tak samo zniknął. Tłumaczy wszystko jakby jego widzowie byli niedorozwinięci umysłowo. I wciąż się dziwię - czy polacy są tak ciemni że takie tłumaczenie jest im potrzebne? Współczuje jego synowi, biedak...

NiekrytyBufon - wciąż zadziwia mnie jego "sukces". Scena z filmu, głupi żart, scena z filmu, głupi żart, repeat x100.

Wymieniać można długo, ale nic z tym się nie da zrobić.


RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - Kaczy666 - 15-02-2013 21:40

najgorszy youtuber? - MinecraftBlow
Nie chodzi o same klocki tylko sposób prowadzenia monologu/dialogu.Mówi jak do niedorozwinientych dzieci.Cały czas w każdym filmie wspomina o mandziu (lord mandero).Próbuje chyba być śmiesznym, nikt nie może przeklnąc na materiale bo dzieci 10lat to usłyszą.


RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - The Meldero - 15-02-2013 22:51

Ostatnimi czasy, zaczął mnie denerwować NiekrytySrytyk. Te same żarty w kółko. Taki niedorobiony RayWilliamJohnson, tylko w polskim, gorszym wydaniu.


RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - Kubacz98 - 13-03-2013 22:44

Niekryty Krytyk, ma 600k+ widzów i dodaje około 1 film na miesiąc technicznie nie mam nic do zarzucenia, ale według mnie jego humor w (nowym sezonie) stał się bardziej sterylny i sztywny. Nie lubię też Shogun' a, który jak dla mnie jest osobą angażującą sie w teorie spiskowe, co przełożyło się na nerwy i spadek jakości materiałów.


RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - Wasyl - 13-03-2013 23:36

Nie zgodzę się co do BrzydkiegoBuraka oraz Adbustera. Co prawda Burak jest arogancki i umie dobrze pojechać (przynajmniej w swoich audiologach) ale za to właśnie go lubię :) Co do Adbustera, tak jak wcześniej pisali, robi to co każdy mógł zrobić, tylko, że on to zrealizował :P


RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - kruskader - 14-03-2013 11:27

To i ja napiszę swoje 3 grosze:
-ZoominGames - może u nas nie popularne ale ponad 250k widzów, świadczy trochę o popularności. Co mi się nie podoba to osoba gadająca w filmach - zupełnie bez życia, niczym IVONA. Obejrzyjcie ich top listę a potem screwattacku, zobaczycie o czym mówię.

-Rock - nawet nie wiem jak ująć to w słowa

-Rojo - samosmańczy profesor, samozwańczy obrońca gier, i do tego zachowuje się jak nie spełna rozumu

-PewDiePie - patrz ostatni argument na roja

-Minecraft - ta gra jest jak Doom, ma masę modów i wielkie community, ale nie jest tak badasserska. Masa crap od wannabe-popular, mega wielkie kanały ze średnio ciekawym contentem, masa tego samego(przy grze z takimi możliwościami to zarzut), i smash craft - "wzorowane" na Super Smash Bros, choć bliżej temu do Power Stone'a, ale ten nie jest znany.


RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - RamoHater - 20-03-2013 15:08

Ja też napiszę:

1. Bunny_kou - tak bardzo anonimowa, minefag, od każdego "hejtu" dostaje bólu dupy niczym polaczki po Testovironie, nudny kanał z nudnymi grami (Simsy, Minecraft) i do tego jej wkurzający głos;

2. ROJOV13 - krzykacz, udaje głupszego niż jest, nie umie wymyślić własnej serii tylko kopiuje od innych, nieśmieszny (co jest śmiesznego w tekście Wilczy Szczaniec ?)

3. Niekryty Krytyk - słaba kopia TGWTG (który też jest nudny), denne dowcipy i coraz niższy poziom (odcinek o Bobie Budowniczym);

4. Wszyscy, których kanał jest tylko o tematyce Minecrafta - nie wiem co jest fajnego w patrzeniu, jak jakiś debil typu Husiek czy PolskiPingwin układają klocki;

5. AdBuster - dlatego, że jego nowe konfrontacje są robione tylko dla kasy i pod publikę.

6.FUBUXMETIN - gra w Metin2, przereklamowanego crapa jakości Minecrafta.

7. Nolif666 - minefag, wszędzie chwali się jaki to jest dobry w minecraft parkourze, nudny

8. MagdalenaMariaMonika - minefag, nudna, ma tyle widzów tylko dla tego, że durna gimbaza leci na to, że jest ona dziewczyną i do jej filmów wali konia.

Jest tego crapu jeszcze o wiele więcej, np.RockAlone2k czy Być jak Jan Błachowicz, ale nie chce mi się opisywać.