Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
Bany_kau Offline
*

Posts: 25
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #1
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Jacy są wg Was najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają? Z mojej strony:
1. Rock i Rojo (nie ma chyba potrzeby uzasadniania, bo była o tym wielokrotnie mowa na forum)
2. Adbuster - gdyby koleś faktycznie znał się na marketingu i zarządzaniu produktem to by pracował w branży, a nie świecił gołym tyłkiem przed kamerą.
3. Niekryty Krytyk - fenomen człowieka, którego żarty dotyczą tylko picia i robienia laski.
4. MagdalenaMariaCośtam - pomijając liczne historie o jej "usługach", to w w każdym materiale jest ospała jak pracownik mcdrive'a o 2 w nocy
5. BrzydkiBurak - arogancki i zachowuje się jak pan wszechświata mimo, że jest otyłym 50latkiem, który układa klocki z nastolatkami

[Image: Rjrh.jpeg]
02-01-2013 00:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Zgaduję, że lubisz filmy Allena i Almodovara.

Co do adbustera to on chyba nigdy nie mówił, że zna się na marketingu itd. On przecież robi to co każdy z nas może zrobić, czyli w prosty sposób przetestować produkty. Chyba, że dla ciebie pomalowanie sobie oka eyelinerem i oblanie się wodą to serio szczyt umiejętności w "marketingu i zarządzaniu produktem"

Brzydki Burak ma 50 lat? Słyszałem, że coś takiego szogunik opowiadał.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
(This post was last modified: 02-01-2013 11:44 by yahoo.)
02-01-2013 11:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheIzuel Offline
*

Posts: 25
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Yahoo przecie widać, że to słaby Troll w tym gnieździe Trolli :P
Możliwe nawet, że jakiś Admin bądź Moderator się bawi z nudów.
02-01-2013 11:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kamilogik Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #4
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(02-01-2013 00:56 )Bany_kał Wrote:  Jacy są wg Was najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają?
Czyli pytanie w stylu komu zazdrościcie.


(02-01-2013 00:56 )Bany_kał Wrote:  4. MagdalenaMariaCośtam
Kopiuj - wklej się nie dało?

(02-01-2013 00:56 )Bany_kał Wrote:  5. BrzydkiBurak - arogancki i zachowuje się jak pan wszechświata mimo, że jest otyłym 50latkiem, który układa klocki z nastolatkami
Czekam na konkretny odnośnik lub cytat wypowiedzi w które zachowuje się jak "pan wszechświata" bo jakoś znaleźć nie moge. Pokazuje ludzką głupote ale nie słyszałem aby powiedział. że sam jest lepszy. No chyba, że mam złe informacje to czekam na oświecenie. A w kwestji wieku to masz dowody?

Jeżeli komuś się nie podoba to niech nie ogląda a takie tematy są tworzone jedynie z zazdrości.
(This post was last modified: 06-01-2013 17:48 by Kamilogik.)
02-01-2013 12:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(02-01-2013 12:21 )Kamilogik Wrote:  Czekam na konkretny odnośnik lub cytat wypowiedzi

Fanboy buraka:D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
02-01-2013 12:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
TheIzuel Wrote:Yahoo przecie widać, że to słaby Troll w tym gnieździe Trolli :P
Możliwe nawet, że jakiś Admin bądź Moderator się bawi z nudów.
Pokaż dowody albo przestań się bawić w bezsensowne domysły.

Kamilogik Wrote:
(02-01-2013 00:56 )Bany_kał Wrote:  Jacy są wg Was najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają?
Czyli pytanie w stylu komu zazdrościcie.
Och, proszę, rozwiń swoją myśl. Chętnie posłucham więcej bredni pokroju Meldero czy kto tam z newfagów to pisał.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
02-01-2013 12:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(02-01-2013 12:21 )Kamilogik Wrote:  
(02-01-2013 00:56 )Bany_kał Wrote:  Jacy są wg Was najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają?
Czyli pytanie w stylu komu zazdrościcie.
Hehe, następny whiteknight, który zamiast wchodzić w polemikę z cudzą opinią będzie zarzucał zawiść i zazdrość. Czekam jeszcze na określenia "hejter" i "polaczek". Ta Trójca lubi występować w komplecie.

(02-01-2013 12:21 )Kamilogik Wrote:  
(02-01-2013 00:56 )Bany_kał Wrote:  1. Rock i Rojo
Jeżeli już piszesz 2 osoby w jednym punkcie to dalej powinno być 3 a nie 2.
Nope. Autor potraktował ten duet jako całość, numeracja nie dotyczy poszczególnych, pożal się boże, osobistości.

(02-01-2013 12:21 )Kamilogik Wrote:  
(02-01-2013 00:56 )Bany_kał Wrote:  4. MagdalenaMariaCośtam
Kopiuj - wklej się nie dało?
A nie dało się przyjąć do wiadomości, że zabieg był celowy? Czyżby nasz system oświaty wpajał obecnie, że środki stylistyczne występują wyłącznie w wierszach?

(02-01-2013 12:21 )Kamilogik Wrote:  
(02-01-2013 00:56 )Bany_kał Wrote:  5. BrzydkiBurak - arogancki i zachowuje się jak pan wszechświata mimo, że jest otyłym 50latkiem, który układa klocki z nastolatkami
Czekam na konkretny odnośnik lub cytat wypowiedzi w które zachowuje się jak "pan wszechświata" bo jakoś znaleźć nie moge. Pokazuje ludzką głupote ale nie słyszałem aby powiedział. że sam jest lepszy. No chyba, że mam złe informacje to czekam na oświecenie. A w kwestji wieku to masz dowody?
Quote:Po pierwsze, nie zamierzam dyskutować z debilami.
Enough? "Pan wszechświata" to jednak faktycznie zbyt duże uogólnienie. Wiek również to jakaś spekulacja oparta na domysłach.

(02-01-2013 12:21 )Kamilogik Wrote:  Jeżeli komuś się nie podoba to niech nie ogląda a takie tematy są tworzone jedynie z zazdrości.
Dwie bzdury w jednym zdaniu.
Ad. 1. W jaki sposób w takim razie można ocenić, co będzie mi się podobało, a co nie?
Ad. 2. Nie potrafisz przyjąć do wiadomości, że ktoś może mieć ochotę wyrazić swoją opinię na temat gustu społeczności YT, hm?

(02-01-2013 12:40 )Sou Wrote:  Fanboy buraka:D
Fuck yeah, wypowiedź na poziomie, zapewne dla równowagi.

Screw you guys, I'm goin' home!
(This post was last modified: 02-01-2013 13:22 by gremlin.)
02-01-2013 13:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(02-01-2013 13:21 )gremlin Wrote:  
(02-01-2013 12:40 )Sou Wrote:  Fanboy buraka:D
Fuck yeah, wypowiedź na poziomie, zapewne dla równowagi.

O kolejny :D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
02-01-2013 14:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kamilogik Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #9
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(02-01-2013 12:40 )Sou Wrote:  Fanboy buraka:D
Ja się tylko grzecznie zapytałem bo nie udało mi się znaleść takowej treści.

(02-01-2013 13:21 )gremlin Wrote:  
(02-01-2013 12:21 )Kamilogik Wrote:  Jeżeli komuś się nie podoba to niech nie ogląda a takie tematy są tworzone jedynie z zazdrości.
Dwie bzdury w jednym zdaniu.
Ad. 1. W jaki sposób w takim razie można ocenić, co będzie mi się podobało, a co nie?
Ad. 2. Nie potrafisz przyjąć do wiadomości, że ktoś może mieć ochotę wyrazić swoją opinię na temat gustu społeczności YT, hm?
1. Chodziło mi o to, że wiele ludzi gdy już obejrzy coś i się nie spodoba
to wyzywają na prawo i lewo bez podania przyczyny. Nie wszyscy muszą mieć taki sam gust.
Jakiś czas temu pod filmem znanego youtubera zobaczyłem komentarz "gówniany filmik zresztą jak każdy" po w daniu się w "dyskusję" z inną osobą napisał "..a żeby zrozumieć czemu ten filmik to gówno to trzeba mieć trochę więcej lat niż naście... " a trochę później "..a filmiku tego nawet nie oglądałem", więc jak komuś się nie podoba to po co nadal przebywa a czyimś kanale nie znając jego treści?
2. Mogę przyjąć to do wiadomości jednak nie rozumiem dlaczego w większości przypadków ta opinia jest podawany w sposób negatywny. Powstał temat "TOP 5 youtuberów" a później "ból dupy" nawiązujący to zazdrości. Czy nie można podyskutować o pozytywniejszych rzeczach?
(This post was last modified: 06-01-2013 17:49 by Kamilogik.)
02-01-2013 15:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Empirator Offline
*

Posts: 130
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Zgodzę się z tym że tacy idioci jak np. Husiek & PolskiPingwin to najprościej mówiąc mendy. Ale BrzydkiBurak ? Niekryty Krytyk ? AdBuster - ok, koleś płaci YT'owi za reklamacje, inaczej by się nie wybił.

Prędzej czy później ci ludzie znudzą się użytkownikom i wrócą na stare śmiecie ...
02-01-2013 15:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 8.693 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 22.220 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5