Zagrajmy w...
Spis powszechny grzechów wszelakich - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Spis powszechny grzechów wszelakich (/showthread.php?tid=279)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Kern3l - 22-06-2011 21:05

Dwa powyższe dodam, pewnie niedługo. Podsumowuję je poniżej, oczywiście własne podsumowanie dam jako trzecia wypowiedź na ten temat.

(ciężki) Szczeniacki styl pisma - nadużywanie emotikon i pewnych słów (jak: "lol", "rotfl", "fail", "fag"...), celowe (albo i nie...) łamanie polszczyzny (np. "zief", "supuff"...), setki powtórzeń pojedynczych znaków lub ich zlepków ("!!!!!", ".........", "hahaahaha", "lolololol"), PoKeMoNowy styl "PiSmA" - patrzeć na to się nie chce.


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Kern3l - 23-06-2011 01:36

Dodałem powyższe 3 posty. Co Wy na tytuł: "Dekalog Zagrajmera - Extended Edition"? ;D Extended z dwóch powodów - grzechów nie jest jedynie 10, a także nie tylko grzechy ciężkie tutaj mamy.

"Nie będziesz 'Awruk Ćam' non-stop powtarzał!", hehe ;]


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - TheKonZeb - 23-06-2011 10:39

(23-06-2011 01:36 )Kern3l Wrote:  Dodałem powyższe 3 posty. Co Wy na tytuł: "Dekalog Zagrajmera - Extended Edition"? ;D Extended z dwóch powodów - grzechów nie jest jedynie 10, a także nie tylko grzechy ciężkie tutaj mamy.

"Nie będziesz 'Awruk Ćam' non-stop powtarzał!", hehe ;]

Mi tam pasuje taka nazwa...

Co do tematu, to wiele mi on pomaga, bo czasami nie zdaję sobie nawet sprawy że niektóre rzeczy jakie wykonuje w moich lp są wkurzające.

Mnie osobiście denerwuje trochę to że ktoś czasem robi lp z gry, na najcięższym poziomie trudności, a potem zawiesza seriębo nie może przejść. Jak ktoś wie że jest słaby to niech bierze łatwy...


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Kern3l - 23-06-2011 14:47

(23-06-2011 10:39 )TheKonZeb Wrote:  
(23-06-2011 01:36 )Kern3l Wrote:  Dodałem powyższe 3 posty. Co Wy na tytuł: "Dekalog Zagrajmera - Extended Edition"? ;D Extended z dwóch powodów - grzechów nie jest jedynie 10, a także nie tylko grzechy ciężkie tutaj mamy.

"Nie będziesz 'Awruk Ćam' non-stop powtarzał!", hehe ;]

Mi tam pasuje taka nazwa...

Taka = ta co jest, czy nowa? Wnioskuję po wielokropku, że obecna.

(23-06-2011 10:39 )TheKonZeb Wrote:  Co do tematu, to wiele mi on pomaga, bo czasami nie zdaję sobie nawet sprawy że niektóre rzeczy jakie wykonuje w moich lp są wkurzające.

:)

(23-06-2011 10:39 )TheKonZeb Wrote:  Mnie osobiście denerwuje trochę to że ktoś czasem robi lp z gry, na najcięższym poziomie trudności, a potem zawiesza seriębo nie może przejść. Jak ktoś wie że jest słaby to niech bierze łatwy...

Dodam. Będzie nazwane: "Z motyką na słońce" ;]


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Mide - 23-06-2011 15:57

To już wolę "Jak NIE robić zagrajmy"
Te wasze propozycję jak brzmią jakoś tak, nie wiem, pejoratywnie. Na bym widział bardziej jakąś nazwę która nazwą nie sugerowałaby że "tak musisz, a tak nie wolno" bo wielu ludzi z tego nie skorzysta. Czemu tak sądzę? Wydaje mi się że spora część ludzi zastosuje tu "prawo przekory", a część z nich zrobi to podświadomie.


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - re4der - 23-06-2011 17:25

Ciężki? Mnie wkurza gdy podczas robienia fabularyzowanych zagrajmy z gier (tak quasand myślę o tobie) zagrajmerzy namiętnie używają liczby mnogiej(sprawdzimy,idziemy,zobaczymy itd.).. skoro się już biorą za fabułę to niech walczą z nawykami.


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - TheKonZeb - 24-06-2011 12:29

(23-06-2011 14:47 )Kern3l Wrote:  
(23-06-2011 10:39 )TheKonZeb Wrote:  
(23-06-2011 01:36 )Kern3l Wrote:  Dodałem powyższe 3 posty. Co Wy na tytuł: "Dekalog Zagrajmera - Extended Edition"? ;D Extended z dwóch powodów - grzechów nie jest jedynie 10, a także nie tylko grzechy ciężkie tutaj mamy.

"Nie będziesz 'Awruk Ćam' non-stop powtarzał!", hehe ;]

Mi tam pasuje taka nazwa...

Taka = ta co jest, czy nowa? Wnioskuję po wielokropku, że obecna.

Mówiłem o tej co jest.


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Kern3l - 25-06-2011 18:37

(23-06-2011 10:39 )TheKonZeb Wrote:  Mnie osobiście denerwuje trochę to że ktoś czasem robi lp z gry, na najcięższym poziomie trudności, a potem zawiesza serię bo nie może przejść. Jak ktoś wie że jest słaby to niech bierze łatwy...

(23-06-2011 17:25 )re4der Wrote:  Ciężki? Mnie wkurza gdy podczas robienia fabularyzowanych zagrajmy z gier (...) zagrajmerzy namiętnie używają liczby mnogiej(sprawdzimy,idziemy,zobaczymy itd.).. skoro się już biorą za fabułę to niech walczą z nawykami.

Dodane ;]


Dodatkowe moje:

(powszedni) Odpisywanie na kanałach innych
Wchodzisz na kanał - mnóstwo wypowiedzi widzów i żadnej właściciela. Okazuje się, że właściciel odpowiada na kanałach gości... Chcę poczytać owe konwersacje, ale kończy się na skakaniu między zakładkami i domyślaniu, jaki był dokładnie przeplot wypowiedzi (niektórzy puszczają więcej niż jedną wiadomość bez czekania na odpowiedź). Może ułatwia się w taki sposób konwersację z jedną osobą (dostaje powiadomienia), ale wielu innych by chciało poznać całą rozmowę. W dodatku ciężej wtedy rozwinąć kilkuosobową dyskusję, gdyż na kanale jest tylko jej część, a także jak wtedy sobie nawzajem odpisywać? 0.o



A tytułu nie zmieniam, chyba że ktoś wpadnie na jakiś genialny ;]


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - MrZupapl - 25-06-2011 19:21

(25-06-2011 18:37 )Kern3l Wrote:  (powszedni) Odpisywanie na kanałach innych
Wchodzisz na kanał - mnóstwo wypowiedzi widzów i żadnej właściciela. Okazuje się, że właściciel odpowiada na kanałach gości... Chcę poczytać owe konwersacje, ale kończy się na skakaniu między zakładkami i domyślaniu, jaki był dokładnie przeplot wypowiedzi (niektórzy puszczają więcej niż jedną wiadomość bez czekania na odpowiedź). Może ułatwia się w taki sposób konwersację z jedną osobą (dostaje powiadomienia), ale wielu innych by chciało poznać całą rozmowę. W dodatku ciężej wtedy rozwinąć kilkuosobową dyskusję, gdyż na kanale jest tylko jej część, a także jak wtedy sobie nawzajem odpisywać? 0.o

Z tym się nie zgodzę. Komentarze na moim kanale to nie czat na kilkoosobowe dyskusje. Odpisuję więc na kanale osoby, z którą akurat rozmawiam. W ten sposób rozmowa trzyma swoje tempo, ponieważ osoba zostaje poinformowana o nowym komentarzu przez pocztę. Szkoda, że ludzie lubią rozmawiać tak 'publicznie'.

Dlaczego nie wyłączyłem komentarzy na kanale? Bo dostawałem zapytania od widzów czemu nie ma komentarzy na moim profilu bo by chcieli mi coś napisać (jakby już nie mogli wyrazić tego co chcieli w tej prywatnej wiadomości, która mi wysłali). Oraz jednak są tacy co lubią poczytać czyjeś rozmowy.

@Off Nazwę tematu można by zmienić. Wg mnie stracił swoją początkową funkcję. Jest to spis naszych subiektywnych irytacji, a nie obiektywne źródło wiedzy dla młodych Zagrajmerów.


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Kern3l - 25-06-2011 19:40

(25-06-2011 19:21 )MrZupapl Wrote:  @Off Nazwę tematu można by zmienić. Wg mnie stracił swoją początkową funkcję. Jest to spis naszych subiektywnych irytacji, a nie obiektywne źródło wiedzy dla młodych Zagrajmerów.

Zaproponuj lepiej, co wyrzucić z tych "grzechów" - a wróci pierwotny zamysł. Pewnie wywalę to "Odpisywanie na kanałach innych".

Ed---

Pierwotny zamysł:
Quote:ten dział jest poświęcony wytykaniu rzeczy, które nas osobiście wkurzają w przeróżnych "Zagrajmy w". KONIECZNIE z uzasadnieniem - aby każdy wiedział dlaczego Ci się konkretna rzecz nie podoba!

Przy czym staram się oddzielić jednoznacznie złe rzeczy od reszty, zostawiając te pierwsze. Zastanawiam się mocno, co z tym fantem zrobić. Chyba zostawię tą sprawę na wtorkowe popołudnie (o ile wtedy nie będę chlał z okazji napisania egz. licencjackiego - w takim przypadku mogą owe rozważania się przesunąć na czwartek ;>).