Zagrajmy w...
Co nagrać - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Co nagrać (/showthread.php?tid=1394)



Co nagrać - pasiur123 - 21-06-2012 21:12

Siema co myślicie o zrobieniu zagrajmy z Titan Questa, Drakensanga Mirro's Edge'a czy Stalkera.
Chodzi mi o to by była jakaś oglądalność na to, bo nie jestem zbyt rozeznany w tym co ludzie lubią oglądać i z czego juz nie warto robić zagrajmy.
Nie chodzi mi o to co sie lepiej sprzeda tylko o to co sie lepiej przyjmie bo wiem ze taki minecraft sie nie przyjmie.


RE: Co nagrać - Wan1Mas - 21-06-2012 21:23

Minecraft, definitywnie Minecraft, tej gry nikt nie zna i nikt nie widział.


RE: Co nagrać - Parada - 21-06-2012 21:29

Nie rób materiałów POD widzów, tylko DLA widzów... Nagrywaj z gier, które ty chcesz zagrać, która znasz dobrze, którą mile wspominasz z dzieciństwa itp, a nie coś co jest popularne... Jak kolega wyżej napisał, jeżeli robisz to co robisz tylko dla wyświetleń to polecam Minecrafta...

Nie ma sensu robienia Zagrajmy w z gry, z której nie chce się w ogóle grać, bo wtedy wychodzi kaszanka i efekt jest jeszcze gorszy.


RE: Co nagrać - pasiur123 - 21-06-2012 21:30

No to właśnie podałem przykłądy tego co bym chciał zagrać, ale nie wiem od czego najlepiej zacząć.


RE: Co nagrać - Parada - 21-06-2012 21:37

Zacznij od tego w czym się czujesz pewniej i tyle. Nie patrz na liczbę widzów.


RE: Co nagrać - Davidb9310 - 22-06-2012 01:31

Kręcenie filmików lub filmów na YT ma po prostu tobie sprawiać przyjemność.
Tak jak kolega powyżej kręć z gry którą lubisz a nie nagrywaj gry która ci się wcale nie podoba.


RE: Co nagrać - Sou - 22-06-2012 06:19

Nie sądze żeby różnica między starymi grami w zainteresowaniu widzów była jakaś znaczna. Różnica jest między Max Payne 3 a Stalkerem ;)

Po 1 wybierz gre, w którą chcesz zagrać. Tak żebyś siedząc w szkole myślał sobie "nie mogę się doczekać tej misji, ale sobie dziś pogram" a nie "kurde muszę dziś jeszcze zagrać w tą grę do lets play'a" ;) Inaczej po kilku słabo oglądanych odcinkach ci się odechce. Czyli po prostu graj w to co chcesz A PRZY OKAZJI to nagrywaj, tak się najmniej zmęczysz:)

Co do wyboru z listy gier w które wiesz że chętnie pograsz to wybierz grę dostosowaną do twojego komentarza. Ja np nie daję rady komentować Starcrafta 2 na multi 1v1 bo to zbyt dużego skupienia wymaga i stres jest duży. Za to w single player Battlefielda 3 przez połowę czasu nie mam nic do powiedzenia bo... sam nie wiem:D

Z gier które wymieniłeś mnie np zainteresowałby Mirro's Edge, gry nie znam kompletnie, ale kojarzy mi się z akcją i skakaniem po dachach na poziomie easy, takie coś sie powinno dobrze oglądać i komentować;)


RE: Co nagrać - Elwood - 22-06-2012 12:36

Wybierz taką grę, którą znasz najlepiej i o której mógłbyś naprawdę dużo powiedzieć podczas nagrywania.