Post Reply 
Co nagrać
Author Message
pasiur123 Offline
*

Posts: 58
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #1
Co nagrać
Siema co myślicie o zrobieniu zagrajmy z Titan Questa, Drakensanga Mirro's Edge'a czy Stalkera.
Chodzi mi o to by była jakaś oglądalność na to, bo nie jestem zbyt rozeznany w tym co ludzie lubią oglądać i z czego juz nie warto robić zagrajmy.
Nie chodzi mi o to co sie lepiej sprzeda tylko o to co sie lepiej przyjmie bo wiem ze taki minecraft sie nie przyjmie.

Zapraszam na kanał, może coś ci się spodoba.
https://www.youtube.com/user/94Chiro
21-06-2012 21:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Co nagrać
Minecraft, definitywnie Minecraft, tej gry nikt nie zna i nikt nie widział.
21-06-2012 21:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Parada Offline
*

Posts: 116
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Co nagrać
Nie rób materiałów POD widzów, tylko DLA widzów... Nagrywaj z gier, które ty chcesz zagrać, która znasz dobrze, którą mile wspominasz z dzieciństwa itp, a nie coś co jest popularne... Jak kolega wyżej napisał, jeżeli robisz to co robisz tylko dla wyświetleń to polecam Minecrafta...

Nie ma sensu robienia Zagrajmy w z gry, z której nie chce się w ogóle grać, bo wtedy wychodzi kaszanka i efekt jest jeszcze gorszy.
(This post was last modified: 21-06-2012 21:30 by Parada.)
21-06-2012 21:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
pasiur123 Offline
*

Posts: 58
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Co nagrać
No to właśnie podałem przykłądy tego co bym chciał zagrać, ale nie wiem od czego najlepiej zacząć.

Zapraszam na kanał, może coś ci się spodoba.
https://www.youtube.com/user/94Chiro
21-06-2012 21:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Parada Offline
*

Posts: 116
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Co nagrać
Zacznij od tego w czym się czujesz pewniej i tyle. Nie patrz na liczbę widzów.
21-06-2012 21:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Davidb9310 Offline
*

Posts: 77
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Co nagrać
Kręcenie filmików lub filmów na YT ma po prostu tobie sprawiać przyjemność.
Tak jak kolega powyżej kręć z gry którą lubisz a nie nagrywaj gry która ci się wcale nie podoba.
22-06-2012 01:31
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Co nagrać
Nie sądze żeby różnica między starymi grami w zainteresowaniu widzów była jakaś znaczna. Różnica jest między Max Payne 3 a Stalkerem ;)

Po 1 wybierz gre, w którą chcesz zagrać. Tak żebyś siedząc w szkole myślał sobie "nie mogę się doczekać tej misji, ale sobie dziś pogram" a nie "kurde muszę dziś jeszcze zagrać w tą grę do lets play'a" ;) Inaczej po kilku słabo oglądanych odcinkach ci się odechce. Czyli po prostu graj w to co chcesz A PRZY OKAZJI to nagrywaj, tak się najmniej zmęczysz:)

Co do wyboru z listy gier w które wiesz że chętnie pograsz to wybierz grę dostosowaną do twojego komentarza. Ja np nie daję rady komentować Starcrafta 2 na multi 1v1 bo to zbyt dużego skupienia wymaga i stres jest duży. Za to w single player Battlefielda 3 przez połowę czasu nie mam nic do powiedzenia bo... sam nie wiem:D

Z gier które wymieniłeś mnie np zainteresowałby Mirro's Edge, gry nie znam kompletnie, ale kojarzy mi się z akcją i skakaniem po dachach na poziomie easy, takie coś sie powinno dobrze oglądać i komentować;)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
22-06-2012 06:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Co nagrać
Wybierz taką grę, którą znasz najlepiej i o której mógłbyś naprawdę dużo powiedzieć podczas nagrywania.
22-06-2012 12:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Jak nagrać oddzielnie głos daniello008 6 1.789 07-09-2012 21:34
Last Post: kitohoppe

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5