Zagrajmy w...
Własna playlista na kanale yt - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Własna playlista na kanale yt (/showthread.php?tid=1406)



Własna playlista na kanale yt - Zboro - 26-06-2012 20:12

Cześć!

Wstyd mi o to zapytać, pewnie jest banalne rozwiązanie, a ja jestem za tępy żeby je odkryć. Otóż jak stworzyć swoją własną playlistę na swoim kanale YT?

Szukałem po różnych forach, po google, filmiki na YT etc. Tylko jest taka kwestia, że tam jest pokazane wszystko na przykładzie starego interfejsu YT. W moim przypadku jest inny interfejs.
Owszem, mam opcję stworzenia samej playlisty i dodaje do niej swoje filmiki, ale nie są one widoczne w moim kanale jako osobne okienka z nazwą playlisty i miniaturkami poszczególnych filmików.

Chyba w miarę czytelnie określiłem swój problem? Chodzi mi po prostu o stworzeniu playlisty, po to aby ludzie odwiedzający mój kanał mieli szybki dostęp do poszczególnych serii etc.

Z góry dziękuje za pomoc.


RE: Własna playlista na kanale yt - Parada - 26-06-2012 20:38

W menadżerze filmów masz opcję Playlisty i jak klikniesz w nią to masz na górze po prawej + Nowa Playlista, tworzysz playliste, zapisujesz ją i tyle. A, żeby umieścić playliste na twój kanał trzeba umieścić odpowiednią kartę (np Blogger) w ustawieniach kanału, oraz mieć co najmniej 1 film w tej playliście (Puste playlisty nie będą wyświetlane).


RE: Własna playlista na kanale yt - Zboro - 27-06-2012 15:01

Wielkie dzięki!
Nie ustawiłem karty jako "blogger". Teraz wszystko działa sprawnie i mogę tworzyć już sobie poszczególne playlisty.