Post Reply 
Własna playlista na kanale yt
Author Message
Zboro Offline
*

Posts: 2
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #1
Własna playlista na kanale yt
Cześć!

Wstyd mi o to zapytać, pewnie jest banalne rozwiązanie, a ja jestem za tępy żeby je odkryć. Otóż jak stworzyć swoją własną playlistę na swoim kanale YT?

Szukałem po różnych forach, po google, filmiki na YT etc. Tylko jest taka kwestia, że tam jest pokazane wszystko na przykładzie starego interfejsu YT. W moim przypadku jest inny interfejs.
Owszem, mam opcję stworzenia samej playlisty i dodaje do niej swoje filmiki, ale nie są one widoczne w moim kanale jako osobne okienka z nazwą playlisty i miniaturkami poszczególnych filmików.

Chyba w miarę czytelnie określiłem swój problem? Chodzi mi po prostu o stworzeniu playlisty, po to aby ludzie odwiedzający mój kanał mieli szybki dostęp do poszczególnych serii etc.

Z góry dziękuje za pomoc.
26-06-2012 20:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Parada Offline
*

Posts: 116
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Własna playlista na kanale yt
W menadżerze filmów masz opcję Playlisty i jak klikniesz w nią to masz na górze po prawej + Nowa Playlista, tworzysz playliste, zapisujesz ją i tyle. A, żeby umieścić playliste na twój kanał trzeba umieścić odpowiednią kartę (np Blogger) w ustawieniach kanału, oraz mieć co najmniej 1 film w tej playliście (Puste playlisty nie będą wyświetlane).
26-06-2012 20:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Zboro Offline
*

Posts: 2
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Własna playlista na kanale yt
Wielkie dzięki!
Nie ustawiłem karty jako "blogger". Teraz wszystko działa sprawnie i mogę tworzyć już sobie poszczególne playlisty.
27-06-2012 15:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Najnowszy filmik na kanale TheIntelPL 2 1.406 02-02-2013 13:36
Last Post: Bozia
  Własna miniaturka do filmu na YT. Zakreble 7 6.002 07-09-2012 21:29
Last Post: kitohoppe
  Pomoc/Rada- zmiana wieku na kanale Yt FeBul 7 2.420 15-10-2011 16:13
Last Post: Kern3l
  Możliwość głosowania na kanale YT Zakreble 2 1.297 09-10-2011 02:56
Last Post: Kern3l

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5