Post Reply 
Możliwość głosowania na kanale YT
Author Message
Zakreble Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #1
Możliwość głosowania na kanale YT
Witam!

Nie wiem czy dobry dział wybrałem, ale chyba tak ~~

Tak więc mam pytanie odnośnie konta na YT, chciałbym utworzyć możliwość głosowania. Chodzi mi o prostą możliwość zliczania głosów. Wiem że opcja "moderator" ma coś takiego lecz za diabła nie potrafię tego ustawić.

Chce osiągnąć takie coś:

Ktoś wchodzi na mój kanał i ma możliwość oddania głosu na postać z LoL'a którą chciałby zobaczyć w kolejnym poradniku. Dało by mi to możliwość wypuszczania poradników bezpośrednio pod moich widzów.

Nie podoba mi się opcja " Która postać ma być następna? Piszcie w komentarzach poniżej" bo to jedynie zaśmieca. A wiem że ludzie jakoś robią ładne ankiety na kanałach.

Szukałem na Googlach lecz nic dobrego nie znalazłem, cały czas przewijała się opcja "moderator" lecz w tej opcji każdy może napisać co chce i nie jest ona przejrzysta.
07-10-2011 15:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Możliwość głosowania na kanale YT
Może nowa funkcja Ask Your Audience? Dajesz pytanie i ludzie mogą tylko odpowiadać. Nie wiem dokładnie jak to działa, bo nigdy nie używałem, ale z tego co widzę - to jest najlepszym rozwiązaniem.
08-10-2011 15:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Możliwość głosowania na kanale YT
Zakreble, zawsze używam moderatora do głosowań, najlepiej działa. Robię to tak, że ustawiam pytanie i jeśli to jest wybór z kilku odpowiedzi, to sam je wrzucam. Wtedy ludzie mogą przy każdej z odpowiedzi zaznaczyć [tak] lub [nie] (kciuki). Działa i sortuje znakomicie.

Niestety jeden ficzer nie działa - ustawianie daty zakończenia głosowania. Zawsze zgłasza, że niby źle wpisuję datę i godzinę... Ciekawe kiedy to naprawią.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
09-10-2011 02:56
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Najnowszy filmik na kanale TheIntelPL 2 1.402 02-02-2013 13:36
Last Post: Bozia
  Własna playlista na kanale yt Zboro 2 1.050 27-06-2012 15:01
Last Post: Zboro
  Pomoc/Rada- zmiana wieku na kanale Yt FeBul 7 2.419 15-10-2011 16:13
Last Post: Kern3l

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5