Zagrajmy w...
w trakcie sprawdzania - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: w trakcie sprawdzania (/showthread.php?tid=1719)



w trakcie sprawdzania - john - 22-08-2012 11:46

witam
Kiedyś do statusu zarabiania czekałem z godzinę, a ostatnio kilka filmów jak wrzucałem to z minutę po tym jak zaznaczyłem już zarabiało. Teraz film dodany 20 sierpnia 2012 o 4 w nocy ani film z 21 sierpnia 2012 z 3 w nocy dalej nie zarabiają, ten pierwszy już odznaczałem zarabianie i zaznaczałem z powrotem 20 sierpnia rano ale dalej nic sie nie zmienia. Ile się na to czeka i dlaczego to trwa tak długo skoro czasami od razu się zarabia? Ile ktoś czekał najdłużej nie zmieniając nic w ustawieniach zarabiania?


RE: w trakcie sprawdzania - Wan1Mas - 22-08-2012 11:57

Zauważyłem, że na początku kiedy zacząłem monetyzować poszczególne filmiki, czekałem po ~2-3 dni, teraz potrafię czekać do 5 minut.
Wydaję mi się, że po jakimś czasie, kiedy youtube zobaczy, iż nie chcesz monetyzować jakiegoś gówna naruszające ZA MOCNO prawa autorskie, daję ci z automatu, także poczekaj nieco, powrzucaj niektóre widełka, i będzie dobrze.


RE: w trakcie sprawdzania - Parada - 23-08-2012 15:27

Nie wiem czemu, ale teraz też mam z tym problemy. Kiedyś mi od razu po 1-2 minucie filmy akceptowali do zarabiania, teraz czekam kilka-kilkanaście godzin i dalej nic, nie rozumiem.