Post Reply 
w trakcie sprawdzania
Author Message
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #1
w trakcie sprawdzania
witam
Kiedyś do statusu zarabiania czekałem z godzinę, a ostatnio kilka filmów jak wrzucałem to z minutę po tym jak zaznaczyłem już zarabiało. Teraz film dodany 20 sierpnia 2012 o 4 w nocy ani film z 21 sierpnia 2012 z 3 w nocy dalej nie zarabiają, ten pierwszy już odznaczałem zarabianie i zaznaczałem z powrotem 20 sierpnia rano ale dalej nic sie nie zmienia. Ile się na to czeka i dlaczego to trwa tak długo skoro czasami od razu się zarabia? Ile ktoś czekał najdłużej nie zmieniając nic w ustawieniach zarabiania?
22-08-2012 11:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: w trakcie sprawdzania
Zauważyłem, że na początku kiedy zacząłem monetyzować poszczególne filmiki, czekałem po ~2-3 dni, teraz potrafię czekać do 5 minut.
Wydaję mi się, że po jakimś czasie, kiedy youtube zobaczy, iż nie chcesz monetyzować jakiegoś gówna naruszające ZA MOCNO prawa autorskie, daję ci z automatu, także poczekaj nieco, powrzucaj niektóre widełka, i będzie dobrze.
22-08-2012 11:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Parada Offline
*

Posts: 116
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: w trakcie sprawdzania
Nie wiem czemu, ale teraz też mam z tym problemy. Kiedyś mi od razu po 1-2 minucie filmy akceptowali do zarabiania, teraz czekam kilka-kilkanaście godzin i dalej nic, nie rozumiem.
23-08-2012 15:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5