Zagrajmy w...
TheQuadfour zawiesza działalność - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: TheQuadfour zawiesza działalność (/showthread.php?tid=1876)

Pages: 1 2


TheQuadfour zawiesza działalność - Elwood - 19-09-2012 18:54

Parę minut temu zalogowałem się na YT i na głównej stronie ukazał mi się taki oto biuletyn autorstwa Quadfoura:
Quote:Z pewnych przyczyn nieodwołalnie zamykam swoją działalność na YT.

Możecie śmiało un-subnąć konto, nic tu się nie pojawi.

Pozdrawiam Quadfour.

Na kanale tego użytkownika zobaczyłem natomiast jego odpowiedź na pytanie, czy jeszcze kiedyś wróci:
Quote:Być może, ale na pewno nie w najbliższej przyszłości.

Rozumiecie coś z tego? Myślicie, że ma to jakiś związek z jego ostatnim filmem (Zagrajmerski biznes)?


RE: TheQuadfour zawiesza działalność - Empirator - 19-09-2012 19:02

Możliwe że załamał się tym co w ciągu ostatnich 9 miesięcy się dzieje na YouTube, i postanowił opuścić tą stronę. Jeśli tak, to musiał mieć podobny styl myślenia jak użytkownik TheComareq (Mowa o jego ostatnim filmie). Prawdę Mówiąc - nie dziwię się. Wydaje mi się że teraz Polskie YouTube idzie w takim kierunku, aby wyrzucić starych użytkowników.


RE: TheQuadfour zawiesza działalność - Elwood - 19-09-2012 19:23

Czy ja wiem? Wiadomo, postęp i tak dalej, trzeba ciągle iść naprzód, ale jeżeli na YT dalej będzie szedł w tą stronę, boję się pomyśleć, co będzie za jakieś 5 lat.


RE: TheQuadfour zawiesza działalność - Meloonikk - 19-09-2012 19:35

Ma ktoś reupload tego filmu zagrajmerski biznes? Naprawdę film zrobiony był na tyle dobrze, że lubiłem Go sobie włączyć czasami.


RE: TheQuadfour zawiesza działalność - MrChmielOO - 19-09-2012 20:02

Jeśli zrobił to z powodu tego co się dzieje na YT i jak zmieniło się zagrajmerstwo, to w pełni go popieram. Zresztą, znając jego aktywność pewnie sam się w tym temacie wypowie:)


RE: TheQuadfour zawiesza działalność - kubn2 - 19-09-2012 21:08

Pouciekają ludzie którzy nie kręcą MC i zamiast na YT MC plus inne gry będzie sam MC serio wg was dobrze?


RE: TheQuadfour zawiesza działalność - Elwood - 19-09-2012 21:15

Można by założyć specjalny serwis, gdzie ludzie mogliby wrzucać filmy z Minecrafta do woli. Serio, jakaś akcja oczyszczania YouTube by się przydała.


RE: TheQuadfour zawiesza działalność - Mandero - 19-09-2012 21:20

Ale w każdym kraju jest tyle Minecrafta.
U nas problemem jest, że nie ma tych ludzi, co nagrywają również vlogi, horrory, FPSy, gry ogólnie etc - bo u nas w ogóle jest mało kanałów po prostu.


RE: TheQuadfour zawiesza działalność - kubn2 - 19-09-2012 21:24

(19-09-2012 21:20 )Mandero Wrote:  Ale w każdym kraju jest tyle Minecrafta.
U nas problemem jest, że nie ma tych ludzi, co nagrywają również vlogi, horrory, FPSy, gry ogólnie etc - bo u nas w ogóle jest mało kanałów po prostu.

Zjedź na dół na YT lokalizacja: cąły świat jezyk: angielski i zobacz że minecrafta jest dużo mniej w porównaniu do zagranicznego YT. W sumie teraz tam królują przeróbki GangGnam Style xD

Jest masa vlogerów, fpsowców, czy innych kanałów nie o MC, ale są mało popularne bo na razie polski YT ma największe parcie na właśnie MC.


RE: TheQuadfour zawiesza działalność - Mandero - 19-09-2012 22:16

Zobacz ile ma subskrypcji największy kanał zza granicą i ile u nas.
Zobacz ile u nich jest kanałów. Po prostu u nas jest X osób co się intereusje danymi grami ogólnie i X osób co się interesują Minecraftem. Jeżeli ktoś nie lubi Minecrafta, to przecież jak będzie chciał znaleźc filmik z jakiejś innej gry, to filmiki z Minecrafta w ogole nie maja wplywu, bo nie szuka ich, tylko wlasnie materialow z innych gier.

Przynajmniej ja tak uwazam.