Zagrajmy w...
Dźwięki z gry zagłuszają dźwięki z mikrofonu- Zagrajmy - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Dźwięki z gry zagłuszają dźwięki z mikrofonu- Zagrajmy (/showthread.php?tid=245)



Dźwięki z gry zagłuszają dźwięki z mikrofonu- Zagrajmy - sadik - 27-04-2011 20:57

Problem jest taki jak w nazwie tematu :/. Proszę o pomoc. To nagrywania służy mi fraps, a dźwięki z gier to stereo mix.


RE: Dźwięki z gry zagłuszają dźwięki z mikrofonu- Zagrajmy - punio7 - 27-04-2011 21:50

Zwiększ głośność mikrofonu.
Zmniejsz głośność dźwięków z gry.


RE: Dźwięki z gry zagłuszają dźwięki z mikrofonu- Zagrajmy - sadik - 28-04-2011 13:38

nawet jak zmniejsze głośność z gry to nic nie daje, a suwakiem który kieruje głośnością mikrofonu nie da się ruszać ;/


RE: Dźwięki z gry zagłuszają dźwięki z mikrofonu- Zagrajmy - punio7 - 28-04-2011 14:43

W takim razie włącz wzmocnienie czułości mikrofonu, zależnie od systemu i karty dźwiękowej znajduje się to w różnym miejscy. Na moim win XP przy regulacji głośności nagrywania klikam zaawansowane pod głośnością mikrofonu i tam zaznaczam opcję wzmocnienia.
Możesz również jeszcze bardziej ściszyć dźwięki z gry. Ale nie w miksie stereo ale w ustawieniach z gry. Ścisz je do poziomu ok 5%, wtedy nie powinny niczego zagłuszać a jednocześnie dalej będzie można je słyszeć.
Inna opcja to nagrywanie mikrofonu oddzielnym programem. Wtedy dźwięk z gry i mikrofon masz na oddzielnych kanałach i możesz do woli regulować ich głośnością w programie do obróbki wideo, tak aby wszystko było dobrze.


RE: Dźwięki z gry zagłuszają dźwięki z mikrofonu- Zagrajmy - SeedPL - 28-04-2011 15:11

Napisz najpierw jaki system operacyjny posiadasz.


RE: Dźwięki z gry zagłuszają dźwięki z mikrofonu- Zagrajmy - sadik - 28-04-2011 15:37

posiadam Windows XP, a co do postu punio, niestety sterowniki zaawansowane też mam je zablokowane :/ moja karta dźwiękowa to Intel 82801GB ICH7 High Definition


RE: Dźwięki z gry zagłuszają dźwięki z mikrofonu- Zagrajmy - kaszub - 28-04-2011 18:48

A jaki masz mikrofon? Może wina leży po stronie kiepskiego mikrofonu? Jeśli taki jest to systemowe wzmacnianie go niewiele da - pojawią się trzaski i szumy.