Zagrajmy w...
Dostawcy internetu - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Dostawcy internetu (/showthread.php?tid=2494)

Pages: 1 2


Dostawcy internetu - Elwood - 23-12-2012 16:27

Tja. Aktualnie moja prędkość uploadu nie pozwala na szybkie wrzucanie filmów, i postanowiłem wreszcie coś z tym zrobić. Niestety jestem w tych sprawach kompletnie zielony, stąd też moje pytanie do Was: czy moglibyście doradzić dobrego dostawcę internetu, tak do 40 złotych miesięcznie?


RE: Dostawcy internetu - kaszub - 23-12-2012 17:10

To zależy gdzie mieszkasz. Zależnie od miejsca różni dostawcy.
Np u mnie na wsi tylko linia TP więc na download większy niż 10mbps i upload 1mbps nie mam co liczyć. Z tego co się orientuję to w ADSL dużego uploadu nie będzie.

Jeśli jesteś w zasięgu LTE to o tym tez możesz pomyśleć, bo tam upload też jest niezły jak jesteś blisko nadajnika.


RE: Dostawcy internetu - TheIntelPL - 23-12-2012 17:33

Za 40 złociszy to rewolucji nie ma ale za 56 masz 15mb/s w UPC.


RE: Dostawcy internetu - Elwood - 23-12-2012 17:42

Nie potrzebuję niczego uberszybkiego, uwierz mi, wszystko będzie lepsze od internetu, który mam teraz. Mieszkam w Tarnowie, małopolskie. Z tego, co widzę, to dużo tych dostawców tutaj jest, będę musiał bardziej się tym zainteresować.


RE: Dostawcy internetu - Rostanga - 23-12-2012 17:47

Mieszkam na wsi. Mam neo 10mb, upload 1mb. Płacę razem 65zł. Zadowalająca prędkość


RE: Dostawcy internetu - appareil - 23-12-2012 19:08

Quote:Z tego, co widzę, to dużo tych dostawców tutaj jest, będę musiał bardziej się tym zainteresować.
Jeśli mieszkasz w bloku, to rozejrzyj się za światłowodami. A nuż jest infrastruktura i za tę samą cenę będzie parokrotnie szybszy net.


RE: Dostawcy internetu - Elwood - 23-12-2012 19:25

Nah, nie mieszkam w bloku. Z tego, co widzę, to Vectra oferuje 2 MB za 39 złotych, tylko nie wiem, czy to dotyczy mojego regionu.


RE: Dostawcy internetu - TheIntelPL - 23-12-2012 19:43

Elwood Wrote:Nah, nie mieszkam w bloku. Z tego, co widzę, to Vectra oferuje 2 MB za 39 złotych, tylko nie wiem, czy to dotyczy mojego regionu.
Na ich stronie jest numer.Możesz zadzwonić i zapytać.


RE: Dostawcy internetu - LamaTiVi - 23-12-2012 21:58

Nie zakładając nowego tematu...
Jaka jest minimalna prędkość upload do średniej jakości streamu z 30 klatkami na sek? 0,5 mało:)


RE: Dostawcy internetu - Malix - 24-12-2012 01:04

Pewnie ze 4 mega styknie. A powracając do tematu - najlepiej jakbyś poszukał w internecie lokalnych dostawców internetu, oni często mają dobre, nieprzepełnione łącza. U mnie w mieście np. neostrada przypinała w centrali na chama - tak żeby jak najwięcej zysku mieć, przez co mam teraz wolny internet :<