Post Reply 
Dostawcy internetu
Author Message
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #1
Dostawcy internetu
Tja. Aktualnie moja prędkość uploadu nie pozwala na szybkie wrzucanie filmów, i postanowiłem wreszcie coś z tym zrobić. Niestety jestem w tych sprawach kompletnie zielony, stąd też moje pytanie do Was: czy moglibyście doradzić dobrego dostawcę internetu, tak do 40 złotych miesięcznie?
23-12-2012 16:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Dostawcy internetu
To zależy gdzie mieszkasz. Zależnie od miejsca różni dostawcy.
Np u mnie na wsi tylko linia TP więc na download większy niż 10mbps i upload 1mbps nie mam co liczyć. Z tego co się orientuję to w ADSL dużego uploadu nie będzie.

Jeśli jesteś w zasięgu LTE to o tym tez możesz pomyśleć, bo tam upload też jest niezły jak jesteś blisko nadajnika.
23-12-2012 17:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheIntelPL Offline
*

Posts: 62
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Dostawcy internetu
Za 40 złociszy to rewolucji nie ma ale za 56 masz 15mb/s w UPC.

Gdyby w jakimś z moich postów pojawił się błąd, a ty go zauważysz to proszę cię, poinformuj mnie.
Prędkość łącza internetowego: 15mb/s
23-12-2012 17:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Dostawcy internetu
Nie potrzebuję niczego uberszybkiego, uwierz mi, wszystko będzie lepsze od internetu, który mam teraz. Mieszkam w Tarnowie, małopolskie. Z tego, co widzę, to dużo tych dostawców tutaj jest, będę musiał bardziej się tym zainteresować.
23-12-2012 17:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rostanga Offline
*

Posts: 30
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Dostawcy internetu
Mieszkam na wsi. Mam neo 10mb, upload 1mb. Płacę razem 65zł. Zadowalająca prędkość
23-12-2012 17:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: Dostawcy internetu
Quote:Z tego, co widzę, to dużo tych dostawców tutaj jest, będę musiał bardziej się tym zainteresować.
Jeśli mieszkasz w bloku, to rozejrzyj się za światłowodami. A nuż jest infrastruktura i za tę samą cenę będzie parokrotnie szybszy net.
23-12-2012 19:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Dostawcy internetu
Nah, nie mieszkam w bloku. Z tego, co widzę, to Vectra oferuje 2 MB za 39 złotych, tylko nie wiem, czy to dotyczy mojego regionu.
23-12-2012 19:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheIntelPL Offline
*

Posts: 62
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Dostawcy internetu
Elwood Wrote:Nah, nie mieszkam w bloku. Z tego, co widzę, to Vectra oferuje 2 MB za 39 złotych, tylko nie wiem, czy to dotyczy mojego regionu.
Na ich stronie jest numer.Możesz zadzwonić i zapytać.

Gdyby w jakimś z moich postów pojawił się błąd, a ty go zauważysz to proszę cię, poinformuj mnie.
Prędkość łącza internetowego: 15mb/s
23-12-2012 19:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
LamaTiVi Offline
*

Posts: 111
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Dostawcy internetu
Nie zakładając nowego tematu...
Jaka jest minimalna prędkość upload do średniej jakości streamu z 30 klatkami na sek? 0,5 mało:)
23-12-2012 21:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Dostawcy internetu
Pewnie ze 4 mega styknie. A powracając do tematu - najlepiej jakbyś poszukał w internecie lokalnych dostawców internetu, oni często mają dobre, nieprzepełnione łącza. U mnie w mieście np. neostrada przypinała w centrali na chama - tak żeby jak najwięcej zysku mieć, przez co mam teraz wolny internet :<
24-12-2012 01:04
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5