Zagrajmy w...
Funkcje partnera - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Funkcje partnera (/showthread.php?tid=2508)



Funkcje partnera - Rostanga - 25-12-2012 13:29

Witam
Jak wiadomo, YT ostatnio rozdaje funkcje partnerów, zwykłym użytkownikom.
Tu nasuwają się 2 pytania: od ilu widzów dostanę miniaturki, możliwośc ustawiania czasu publikacji itp. oraz czy mogę sam napisać do YT z prośbą o udostępnienie mi tych funkcji ?

Serdecznie pozdrawiam


RE: Funkcje partnera - Bozia - 25-12-2012 13:56

Miniaturki dostałem jak chyba miałem 15 widzów,a z ust, czasu nie wiem xd


RE: Funkcje partnera - Malix - 25-12-2012 14:21

Ja mam teraz 70 widzów, a miniaturki miałem od daawna, chyba od potwierdzenia konta przez telefon się zyskiwało.


RE: Funkcje partnera - Rostanga - 26-12-2012 16:38

Poczytałem trochę na innych forach, i wyszło na to, że muszę mieć włączoną monetyzację filmów, aby dostać funkcje partnera. Włączyłbym ją, lecz dręczy mnie pewna sprawa. Nie mam 18 lat. Mogę włączyć zarabianie, jeśli nie mam 18 lat, za zgodą rodzica, to wiem na pewno, lecz ja nie chcę podpinać konta AdSense, dopóki nie skończę 18 lat. Czy mogę włączyć monetyzacację i dostanę funkcję partnera, i dopiero za rok jak skończę 18 lat podpiąć konto AdSense zarejestrowane na mnie ? Trochę chaotyczne ale, chyba wiadomo o co mi chodzi.

Pozdrawiam


RE: Funkcje partnera - JudiMakeFun - 26-12-2012 17:27

W takich sprawach w jakich piszesz pomóc ci może tylko pracownik youtuba, bo nikt inny nie wie od jakich dokładnych statystyk jest to włączane. Najlepiej będzie jednak jak zrobisz wszystko to co yt proponuje, czyli włączysz opcje zarabiania (nie podpinając jednak adsensa pod to, czyli yt będzie zarabiał na tobie), stworzysz konto na google+ i je podepniesz pod yt oraz skonfigurujesz dokładnie logowanie się, czyli podasz pod jaki numer ma być wysyłany kod oraz dodasz dodatkowo adres email itp, itd. Nie daje jednak pewności, że po tym na pewno dostaniesz te funkcje, ale jest to dość prawdopodobne


RE: Funkcje partnera - Rostanga - 26-12-2012 17:35

A nie moge włączyć zarabiania, czekać na funkcje i wyłączyć reklamy na wszystkich filmach ? Jest taka opcja w ustawieniach.


RE: Funkcje partnera - Malix - 26-12-2012 17:55

Możesz włączyć monetyzację, a np. po roku AdSense. Ja tak zrobiłem ;)


RE: Funkcje partnera - Rostanga - 26-12-2012 18:06

Chodzi mi o to, czy mogę włączyć monetyzację, dostać funkcje partnera, wyłączyć reklamy przy filmach, i jak osiągnę pełnoletność podłączyć AdSense ?
Prościej nie mogłem sprecyzować pytania :d