Post Reply 
Funkcje partnera
Author Message
Rostanga Offline
*

Posts: 30
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #1
Funkcje partnera
Witam
Jak wiadomo, YT ostatnio rozdaje funkcje partnerów, zwykłym użytkownikom.
Tu nasuwają się 2 pytania: od ilu widzów dostanę miniaturki, możliwośc ustawiania czasu publikacji itp. oraz czy mogę sam napisać do YT z prośbą o udostępnienie mi tych funkcji ?

Serdecznie pozdrawiam
25-12-2012 13:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Bozia Offline
*

Posts: 61
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Funkcje partnera
Miniaturki dostałem jak chyba miałem 15 widzów,a z ust, czasu nie wiem xd
25-12-2012 13:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Funkcje partnera
Ja mam teraz 70 widzów, a miniaturki miałem od daawna, chyba od potwierdzenia konta przez telefon się zyskiwało.
25-12-2012 14:21
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rostanga Offline
*

Posts: 30
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Funkcje partnera
Poczytałem trochę na innych forach, i wyszło na to, że muszę mieć włączoną monetyzację filmów, aby dostać funkcje partnera. Włączyłbym ją, lecz dręczy mnie pewna sprawa. Nie mam 18 lat. Mogę włączyć zarabianie, jeśli nie mam 18 lat, za zgodą rodzica, to wiem na pewno, lecz ja nie chcę podpinać konta AdSense, dopóki nie skończę 18 lat. Czy mogę włączyć monetyzacację i dostanę funkcję partnera, i dopiero za rok jak skończę 18 lat podpiąć konto AdSense zarejestrowane na mnie ? Trochę chaotyczne ale, chyba wiadomo o co mi chodzi.

Pozdrawiam
26-12-2012 16:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Funkcje partnera
W takich sprawach w jakich piszesz pomóc ci może tylko pracownik youtuba, bo nikt inny nie wie od jakich dokładnych statystyk jest to włączane. Najlepiej będzie jednak jak zrobisz wszystko to co yt proponuje, czyli włączysz opcje zarabiania (nie podpinając jednak adsensa pod to, czyli yt będzie zarabiał na tobie), stworzysz konto na google+ i je podepniesz pod yt oraz skonfigurujesz dokładnie logowanie się, czyli podasz pod jaki numer ma być wysyłany kod oraz dodasz dodatkowo adres email itp, itd. Nie daje jednak pewności, że po tym na pewno dostaniesz te funkcje, ale jest to dość prawdopodobne
26-12-2012 17:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rostanga Offline
*

Posts: 30
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Funkcje partnera
A nie moge włączyć zarabiania, czekać na funkcje i wyłączyć reklamy na wszystkich filmach ? Jest taka opcja w ustawieniach.
26-12-2012 17:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Funkcje partnera
Możesz włączyć monetyzację, a np. po roku AdSense. Ja tak zrobiłem ;)
26-12-2012 17:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rostanga Offline
*

Posts: 30
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Funkcje partnera
Chodzi mi o to, czy mogę włączyć monetyzację, dostać funkcje partnera, wyłączyć reklamy przy filmach, i jak osiągnę pełnoletność podłączyć AdSense ?
Prościej nie mogłem sprecyzować pytania :d
26-12-2012 18:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kanał niedostępny tuż po zgłoszeniu się na partnera Byczek 2 1.039 08-04-2013 17:20
Last Post: Byczek
  Pytanie w sprawie partnera qwerty1991 1 983 11-02-2013 06:32
Last Post: fszeker
  Pytania dotycząca partnera YouTube FeBul 6 5.153 18-10-2011 23:29
Last Post: Mandero

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5