Post Reply 
Zrzeszanie się zagrajmerów.
Author Message
Brzozka Offline
*

Posts: 4
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #71
RE: Zrzeszanie się zagrajmerów.
Mnie się pomysł z zrzeszaniem nie podoba. Konto to osobista rzecz, którą nie chciałabym się dzielić z nikim. Co inne go, gdy się nagrywa z czyimś gościnnym udzialem lub robi się wspólny filmik, który trafia na konto osoby kierującej akcją. Filmiki z moim udziałem trafiają na konto mojej siory, która przewodniczy w let's playu, a ja nie mam o to żadnych pretensji. Co innego, gdy każdy chce mieć filmik na swoim koncie. Chyba, że każdy przesłałby ten filmik ze swojego kanału, ale nie wiem czy taka opcja jest możliwa.
03-04-2012 20:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #72
RE: Zrzeszanie się zagrajmerów.
Zrzeszanie może i jest dobre, ale nie sądzę, by można było od tego zacząć - najpierw trzeba samemu zdobyć trochę widzów.
04-04-2012 12:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
carving85 Offline
*

Posts: 49
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #73
RE: Zrzeszanie się zagrajmerów.
zrzeszanie się na małą skale 2-3 znajomych czy to z reala czy tylko z yt jest dobre w niektórych przypadkach. Oczywiście jest szansa że dojdzie do sprzeczki ale i tak myślę że jak 2 znajomych połączy kanał to korzyści będą większe niż możliwa porażka
04-04-2012 18:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Paplok Offline
*

Posts: 12
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #74
RE: Zrzeszanie się zagrajmerów.
Wg mnie taka opcja jest dobra tylko wtedy, gdy gracie w co-opie lub multi. Bez sensu, żeby każdy z was dwóch, trzech czy czterech wrzucał własne produkcje, skoro może założyć osobny kanał. Żeby nie musieć nagrywać właśnie takich sesji Call of Duty w kilku egzemplarzach lepiej założyć multikonto, jeden ogarnięty niech nagrywa, wszyscy niech gadają i voila. Potem jest jeden filmik na YT: "X, Y i Z nawalają w CoD!", a nie "X nawala w CoD z Y i Z", "Y młóci w CoDa z X i Z" itd. 3 filmiki z tą samą treścią, zawsze będzie ktoś poszkodowany. Nikomu nie chce się oglądać 3 razy tego samego, nawet widzianego z innej kamery.
11-04-2012 20:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Lajwstrimy zagrajmerów Gik 8 2.681 12-02-2012 15:19
Last Post: witcher1998
  Wskazówki dla Zagrajmerów punio7 2 1.742 25-01-2012 10:10
Last Post: JohnDoe
  Prośba do "Zagrajmerów". HoGar 15 5.054 29-07-2011 13:52
Last Post: Hobbit2

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5