Post Reply 
Prawo cytatu w filmach na YouTube
Author Message
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #41
RE: Prawo cytatu w filmach na YouTube
BrzydkiBurak Wrote:Jest na przyklad jeden typ ktory zrobil filmik na "moj" temat opowiadajac ze jestem psychopata itp.
Czekam na linka, bo kiedyś ktoś coś wspominał na TSie o tym, ale znaleźć tego widełka nie mogłem.
(This post was last modified: 03-07-2012 10:32 by Wan1Mas.)
03-07-2012 10:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #42
RE: Prawo cytatu w filmach na YouTube
uff za dużo roboty z tym cytowaniem wiec odpowiem tak 30sekund ponieważ do tylu mamy prawo nawet gimper o tym pierdzielił w jakimś tam filmie,stylistycznie moje teksty są poprawne a interpunkcyjne no cóż nie będę googlował każdego słowa by patrzeć czy po nim czy przed ma być przecinek.[/quote]
Quote:Zjadane końcówki "ą", "ę", to nie dowód, że stylistycznie walisz byki? A o interpunkcję należy dbać, gdyż jest równie ważna, co ortografia.[quote]
Wiem że jest równie ważna ale to nie znaczy że będę googlował każde słowo jak już mówiłem bez przesady.
[quote]Oczka bolą kup okulary albo rób przerwę w graniu.
Quote:Słaba prowokacja, widać krytyka Cię zabolała.
Nie to nie była prowokacja,nie nie zabolało śmieszy mnie jak ktoś ocenia moje zachowanie nie widząc moich reakcji(empatii w necie niema)


Quote:Następna rzecz: "moim zdaniem(sam tego użyłeś)", "myślę","wolałbym" itp co ci w tym przeszkadza?Każdy ma prawo pisać jak chce.To może ty zacznij pisać bez "A wracając" "że" "iż" to że tobie się to nie podoba to nie znaczy że ja mam tego nie używać.
Quote:Argumentując unikaj wymienionych przeze mnie zwrotów, gdyż dowodzą, że gdybasz i piszesz, co Ci się wydaje, a nie co można traktować jako uargumentowaną opinie. Wymienione przez Ciebie słówka rzuciłeś na chybił trafił, udając kontrargument, a zachowując się wręcz komicznie, gdy brak argumentu zastępuje się absurdem.
Masz tu trochę racji ale tylko trochę o tyle -- :)
Quote:Ps.Chyba mam na to forum jakiś zły wpływ co się włączę do dyskusji to zaczynamy się wykłócać o rzeczy odbiegające od tematu,ale przynajmniej jest śmiesznie.
Quote:Jak piszesz nie na temat, prowokujesz i denerwujesz się z powodu zwrócenia uwagi, to się nie dziw. Jest śmiesznie, szczególne gdy patrzy się na Twoje posty.
Nie prowokuje,nie denerwuje się tak jak wyżej nie da się ocenić czyjegoś zachowania po tym jak pisze i w jaki sposób chyba że jest to tak bardzo widoczne ale chyba źle odczytałeś moje emocje do każdego postu podchodzę z dystansem i na luzie tak to już dawno bym nic tutaj nie pisał :)
Jeżeli ktoś jeszcze nie zauważył ja nie próbuje wybić się swoja inteligencja ponad miarę i pisze na luźno i dosyć prosto,przy czym wyrażam swoje zdanie nie próbuje też na siłę udowadniać ze wiem wszytko o wszystkim i o wszystkich(Ps.to nie prowokacja to wezwanie do wojny,nie no żartuje dystansu panowie nawet w poważnych sprawach)

Ja tobie swoich przekonań nie wcisnę a ty mi swoich wiec poco się kłócić?
Największy Hajter Rp xD(tyle że nie hejtuje)
Lepiej być inteligentnym człowiekiem i udawać debila,niż być debilem i udawać inteligentnego człowieka.Bezelo Księga:życie,rozdział:doświadczenie.
04-07-2012 01:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #43
RE: Prawo cytatu w filmach na YouTube
Quote:stylistycznie moje teksty są poprawne
Nie nie są.

Quote:a interpunkcyjne no cóż nie będę googlował każdego słowa by patrzeć czy po nim czy przed ma być przecinek.
http://www.przecinki.pl/ wklejasz tekst i sprawdzasz czy nie masz błędów.

Quote:Jeżeli ktoś jeszcze nie zauważył ja nie próbuje wybić się swoja inteligencja ponad miarę i pisze na luźno i dosyć prosto
Jeżeli ktoś nie umie pisać poprawnie to nie ma jak się wybić swoją inteligencją.
04-07-2012 08:43
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #44
RE: Prawo cytatu w filmach na YouTube
W sumie skoro jakies osoby beda sobie pewnie kiedys watku szukac... dokladam to:

http://forumprawne.org/prawo-autorskie/3...ytatu.html

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
06-07-2012 14:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Podjeżany e-mail od YouTube. yoji720 5 2.536 01-08-2013 20:21
Last Post: PanTrollman
  Co ten youtube odpierdala Andżej 7 2.884 13-05-2013 13:33
Last Post: 05mateo10
  Youtube oszczędza serwery? LamaTiVi 8 2.692 23-04-2013 14:07
Last Post: kubs2000
  Zmiany na YouTube Harley 9 2.404 21-03-2013 21:17
Last Post: Harley
  Niechciane obszary reklamowe na YouTube procjon 9 3.318 01-03-2013 11:58
Last Post: procjon
  Ciągłe bezzasadne roszczenia na YouTube yoji720 5 2.433 16-02-2013 14:05
Last Post: yoji720
  Machinima, Agora, YouTube który partner? kubn2 52 30.312 14-02-2013 12:15
Last Post: The Meldero
  Mafia na YouTube ponuro1992 15 6.292 04-02-2013 18:43
Last Post: appareil
  Limit youtube. Adeo 33 10.933 24-01-2013 04:57
Last Post: fszeker
  YouTube zamula? TheIntelPL 19 6.039 08-01-2013 07:55
Last Post: Infelicity

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5