Post Reply 
Rock mówi o zarabianiu
Author Message
Gliniaczek Offline
*

Posts: 22
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #101
RE: Rock mówi o zarabianiu
W dodatku napisałeś post który widać publicznie, zamiast wysłać jego treść na pw tymże hejterom - widać że robisz to dla sławy.
08-07-2012 17:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kefrus Offline
*

Posts: 117
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #102
RE: Rock mówi o zarabianiu
I zamiast poprawić siebie, wolisz wypominać to, że nie mamy tyle subów co Rock. A skoro masz czas, żeby poprawiać coś u innych, to przeznacz ten czas, żeby poprawić coś u siebie.
08-07-2012 17:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RED Offline
*

Posts: 67
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #103
RE: Rock mówi o zarabianiu
Chciałbym się troszkę wypowiedzieć:

Czy mam coś do Rocka w kwestii zarabiania? Nie! Uważam, że nie ma nic lepszego nad zarabianie na czymś, za co od początku chciało się zarabiać i co się po prostu lubi.

Czy mam coś do Rocka jeśli chodzi o jego styl komentowania? Nie! Może to być ciekawe dla jednych a nudne dla innych, jednak to jest kwestia indywidualna.

Natomiast nie toleruję głównie jednej cechy Rocka- strachu przed krytyką. Nienawidzę gdy osoba "publiczna", która nastawia się na przekazywanie pewnych treści szerszemu gronu osób, nie potrafi zaakceptować swoich błędów i niedociągnięć, i zamiast starać się je wyeliminować, eliminuje osoby krytykujące, które często piszą to po prostu w dobrej woli.
Jest to po prostu kurewstwo i zwykła fałszywość.
Sram na to ile on zarabia, czy się sprzedał czy nie, na to jak mówi i o czym- ludzie są różni a świat taki, że kasy nigdy za wiele. Ale to, że "robię coś co kocham" ale "nie chcę się zmienić na lepsze mimo życzliwych głosów" jest fałszem, frajerstwem i powinno być piętnowane.

Kolejna sprawa- czy jest w tym pasja? Nie, przynajmniej już nie. Jako że Rock jest mocno związany z Rojem i obaj prezentują podobne poglądy (choć Rojo w kwestii akceptacji krytyki prezentuje się o niebo lepiej) to pozwolę sobie zapodać Wam pewien film:

http://www.youtube.com/watch?v=AqaQVBvw7...SPn1Eq7D9g

chodzi mi o czas od 00:00 do 00:32 ze wskazaniem na 00:26-00:28
"Nie chcę żeby zaowocowało to czymś tragicznym"? A czym drogi Rojo może się to skończyć? Bo przecież nie usunięciem kanału- nie w takim błahym przypadku. Musi być coś jeszcze, pomyślmy...
Aha! Mam... Może przecież stracić partnera. Jeśli roszczenia co do praw autorskich będą się pojawiały a autor filmów nic z tym nie zrobi, jest możliwość, że jego konto zostanie "zdegradowane" do poziomu zwykłego użytkownika.
Tylko... w czym problem? Przecież panowie R&R robią to z pasji. Ich konta tak czy inaczej by pozostały, przesłane filmy również, tak samo jak i wierni widzowie... Prawdopodobnie nawet nie zostałby dla nich zdjęty limit 15-stu minut na film (który można usunąć nawet nie mając partnera/nie zarabiając nic). Słowem- nie stracili by NICZEGO...

...oprócz kaski.
Czy jeśli coś naprawdę lubię, czy jeśli robienie czegoś sprawia mi przyjemność- na prawdę muszę na tym zarabiać? Owszem, fajnie jest jak wpada za to kasa. Ale czy taką "tragedią" jest gdy mam możliwość robienia tego co uwielbiam, gdy mi za to nie płacą?
Fałsz.
08-07-2012 23:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
AcreedPL Offline
*

Posts: 45
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #104
RE: Rock mówi o zarabianiu
Chyba rockowi się trochę zmniejszą subskrybcje, bo :
"Od tego momentu, każda wzmianka o kasie będzie nagradzana banem. Wścibstwo i głupota są naturalne, ale można to tolerować tylko do pewnej granicy. Tydzień jęczenia wystarczy jak na mój gust.."
10-07-2012 14:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #105
RE: Rock mówi o zarabianiu
Tak, tak, stare "dobre" banowanie. Tylko, że to i tak nigdy nie rozwiązuje problemu.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
10-07-2012 18:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gliniaczek Offline
*

Posts: 22
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #106
RE: Rock mówi o zarabianiu
Hm, rozwiązuje i to sprawnie, bo komentujący nie mają jak zniechęcić fanbojów.
10-07-2012 20:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #107
RE: Rock mówi o zarabianiu
(10-07-2012 20:52 )Gliniaczek Wrote:  Hm, rozwiązuje i to sprawnie, bo komentujący nie mają jak zniechęcić fanbojów.

Banowanie za to, że komuś się nie podobają jego filmy lub jego zachowanie względem innych jest po prostu absurdalne i tylko świadczy o tym jakie ma odniesienie do osób go oglądających
10-07-2012 21:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gliniaczek Offline
*

Posts: 22
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #108
RE: Rock mówi o zarabianiu
Ale co to ma do rzeczy? Jakkolwiek absurdalne by to nie było, swoją role spełnia.
10-07-2012 21:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kaled Offline
*

Posts: 10
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #109
RE: Rock mówi o zarabianiu




nie ma jak zablokować czyiś film, a potem go ukraść i perfidnie wrzucać go u siebie a przy okazji i hajs leci.Wygląda to trochę na desperacką próbę pokazania, że ma dystans do siebie, by nadal być dręczonym przez komentarze szpiegowskie dobrym wujkiem internetu lulz.
12-07-2012 20:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego? The Meldero 34 10.656 03-03-2013 23:12
Last Post: Lugia007
  Rock&Rojo w USA kubn2 42 11.490 07-08-2012 12:44
Last Post: Sou
  Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. Infelicity 34 15.064 12-04-2012 20:10
Last Post: Infelicity

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5