Post Reply 
Elementy dodatkowe przy nagrywaniu streamów.
Author Message
vader Offline
*

Posts: 2
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #1
Elementy dodatkowe przy nagrywaniu streamów.
Witajcie.

Moje pytanie zrodziło się już jakiś czas temu w mojej głowie. Mianowicie przy oglądaniu różnych streamów zainteresowały mnie drobne, dodatkowe elementy na ekranie. Mianowicie chociażby przemieszczający się napis, czy swojego rodzaju "zasłaniacze" elementów ujawniających chociażby chat, nick itp. Tutaj właśnie rodzi się moje pytanie do was, może wiecie i zechcielibyście się podzielić wiedzą w jaki sposób można coś takiego zrobić, szczególnie interesuje mnie właśnie opcja przemieszczającego się napisu, który można dynamicznie zmieniać i elementów, jak chociażby jakaś flaga czy obrazek zasłaniający coś na interfejsie.

Z góry dzięki za odpowiedź.
14-07-2012 02:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Elementy dodatkowe przy nagrywaniu streamów.
Obsługi automatu do kawy też trzeba uczyć?
To jest jedna z podstawowych funkcji xsplita - klikasz na Add i zamiast Screen Region, bądź Game Source, klikasz w Text (wiadomo, po co) lub Media file (obrazki, a także filmiki i muzyka).
14-07-2012 04:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vader Offline
*

Posts: 2
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Elementy dodatkowe przy nagrywaniu streamów.
Nie no, z expresem nie mam problemu całe szczęście :) Dzięki za odpowiedź, jakbyś w razie nie wiedział jak obsłużyć projektor kinowy to możesz śmiało pisać, obiecuje nie będę uszczypliwy. Pozdrawiam :)
14-07-2012 12:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Pomoc przy kupnie słuchawek nausznych. ErykCoa 4 1.412 28-08-2013 05:08
Last Post: fszeker
  Niestabilne fps przy nagrywaniu LoL'a TheSeyvan 6 1.978 29-01-2013 10:53
Last Post: Maskikon

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5