Post Reply 
MINECRAFT TO ZERO ...
Author Message
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: MINECRAFT TO ZERO ...
Quote:jak sie zaczyna juz sie bawic w te klocki, to nawet czasem ma sie ochote obejrzec jakis filmik z tego Minecrafta

A idź pan. Czasem sobie trochę pogram, jak mi się nudzi, ale nie oglądam żadnych filmów z tej gry, gdyż uważam je za nudne. To taka różnica, jak pomiędzy graniem w piłkę nożną, a patrzeniem, jak grają koledzy. Przynajmniej ja tak mam.
31-08-2012 07:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: MINECRAFT TO ZERO ...
Czasem pogram =/= zaczyna się bawić w te klocki Elwoodzie.

apparatus też usunął ci sygnaturę
31-08-2012 14:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: MINECRAFT TO ZERO ...
Minecraft to świetna produkcja. Fakt faktem odkąd Notch przestał się nim zajmować, zaczęło mi się dużo rzeczy nie podobać. Gra jest piękna i nie chodzi mi o grafikę a o pomysł(podobno nie oryginalny, ale dobrze wykorzystany). A tak na poważnie Minecraft jest bardzo dobrą produkcją tylko osoby zazdroszczące sławy innym YouTuberom tego, że wybili się na nim, wprowadzili swego rodzaju mode na nienawidzenie go.

TO MNIE ŚMIESZY
01-09-2012 23:14
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: MINECRAFT TO ZERO ...
@Mandero cóż w takim razie rozumiesz przez ,,zaczyna się bawić w te klocki''?

@ogm czego tu zazdrościć? Masy dzieciaczków z podstawówki? Chodzi o to, że tego Minecrafta jest na YouTubie za dużo (jeżeli jeszcze tego nie zauważyłeś), a nowe serie praktycznie się od siebie nie różnią. W dodatku ta gra jest znana jako gwarancja na odniesienie sukcesu na YT (choć teraz hype już nie jest taki wielki) - gra, której nie musisz dobrze komentować, wystarczy, że nagrywasz.
02-09-2012 08:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
senegha12 Offline
*

Posts: 34
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: MINECRAFT TO ZERO ...
Ja akurat Minecrafta nienawidzę za to, bo wszędzie o nim slyszalem.. Nawet w szkole, jak te malołaty gadały

Onga Onga Onga, laski lubią pstrąga
02-09-2012 09:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Zagrajmy w Minecraft? loban1970 63 19.822 10-01-2013 02:52
Last Post: Elwood
  Prawdziwi gracze - Minecraft Recenzja Elwood 13 4.718 02-07-2012 21:26
Last Post: kubn2

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5