Post Reply 
Mała dyskusyja whita z ogmem o..dyskusjach.
Author Message
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
I zobacz :D Jak miło. Wreszcie zbliżamy się do kulturalnej rozmowy. Jestem z ciebie dumny. Jednakże zrozumiałeś mnie, źle. Ja nie zarzuciłem Ci wulgarnego słownictwo, bo takiego wobec mnie nie użyłeś. Podałem przykład by rozwinąć moją wypowiedź. Nie zmienia to faktu, że od pewnego momentu obrażasz mnie w tym poście bez większego celu. Zaczynasz wojnę o nic więc wytłumacz mi jaki jest cel atakowania mnie, jeżeli ja nie atakuję ciebie. Czy zaszkodziłem Ci chociaż raz? Może obraziłem twoją religię? Poglądy? A może to mój awatar jest dla ciebie zbyt wulgarny i nie życzysz sobie takich widoków? Proszę zdradź mi co Cię dręczy. Wspólnie zaradzimy temu :)

TO MNIE ŚMIESZY
09-09-2012 21:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Mała dyskusyja whita z ogmem o..dyskusjach.
posty przeniesione, a już myślałem że będę miał klasyka :(
09-09-2012 21:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
whit Offline

Posts: 43
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Mała dyskusyja whita z ogmem o..dyskusjach.
Już chciałem dać spokój temu i napisać na shoutboxie

"Sądzę, że to odpowiedni moment aby zakończyć tą dyskusję ogm. Tak jak napisałem, to wybroni się samo." Jednak w takim wypadku mogę to pociągnąć odrobinę dalej. Rozbawiłeś mnie zrobieniem z tego osobnego tematu.

(09-09-2012 21:41 )ogm Wrote:  Jednakże zrozumiałeś mnie, źle. Ja nie zarzuciłem Ci wulgarnego słownictwo, bo takiego wobec mnie nie użyłeś. Podałem przykład by rozwinąć moją wypowiedź.

(09-09-2012 21:41 )ogm Wrote:  [...]inni wolą po prostu wyzywać innych a nawet używać wulgarnych słów by umocnić swoją pozycję...

(09-09-2012 21:41 )ogm Wrote:  Nie zmienia to faktu, że od pewnego momentu obrażasz mnie w tym poście bez większego celu.

Tak jak napisałem wcześniej do Infelicity.

(09-09-2012 21:41 )whit Wrote:  Zrozum, że każdy medal ma dwie strony i można w nie skończoność wymyślać argumenty broniące swojej wypowiedzi.

(09-09-2012 21:41 )ogm Wrote:  Zaczynasz wojnę o nic więc wytłumacz mi jaki jest cel atakowania mnie, jeżeli ja nie atakuję ciebie.

A co jeśli nazwę to konstruktywną krytyką na twój jakże[cdn] (mimo, iż ostrą)

(09-09-2012 21:41 )ogm Wrote:  Chyba , że masz zamiar wnieść coś pożytecznego do tematu.

[cd]wnoszący coś pożytecznego do tematu post :

(09-09-2012 21:41 )ogm Wrote:  ......

(09-09-2012 21:41 )ogm Wrote:  Czy zaszkodziłem Ci chociaż raz? Może obraziłem twoją religię? Poglądy? A może to mój awatar jest dla ciebie zbyt wulgarny i nie życzysz sobie takich widoków?

A więc dopóki mi niczym nie zaszkodzisz nie mam prawa wyrazić krytyki w stosunku do ciebie czy też twoich wypowiedzi.

Btw. zrobienie z tej wymiany zdań osobnego wątku tak mnie rozbawiło, że jestem w stanie zaniechać tej dyskusji i dać temu spokój. Co nie zmienia faktu, że będę bronił siebie i swojego zdania do końca jeśli będzie trzeba. A poza tym, zapomniałeś już od czego zaczęła się ta dyskusja.
(This post was last modified: 09-09-2012 22:12 by whit.)
09-09-2012 22:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Mała dyskusyja whita z ogmem o..dyskusjach.
"...."

TO MNIE ŚMIESZY
09-09-2012 22:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #15
RE: Mała dyskusyja whita z ogmem o..dyskusjach.
whit Wrote:Btw. zrobienie z tej wymiany zdań osobnego wątku tak mnie rozbawiło


Offtop w temacie lepiej jakoś sprzątać. Dobrze wiedzieć, że bawi się sprawne działanie forum.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
09-09-2012 22:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Mała dyskusyja whita z ogmem o..dyskusjach.
Quote:A co jeśli nazwę to konstruktywną krytyką?

Konstruktywną krytyką chcesz nazwać to?

Quote:Widzę, że twoje posty dorównują twojemu zjebanemu awatarowi. Czekasz, aż ci ktoś robaka wrzuci?...





Jeśli tak nazywasz najzwyczajniejszy brak kultury w stosunku do drugiej osoby, to już w Ciebie bracie zwątpiłem.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
10-09-2012 14:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Empirator Offline
*

Posts: 130
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Mała dyskusyja whita z ogmem o..dyskusjach.
[Image: face_1307096770_by_wosq.jpg]

Quote:Widzę, że twoje posty dorównują twojemu zjebanemu awatarowi.
10-09-2012 17:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Soushibo - mała ilość widzów MateuszHP 11 4.042 02-02-2013 22:55
Last Post: Andre

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5