Post Reply 
Wasze początki na YT
Author Message
Ashgan92 Offline
*

Posts: 3
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #1
Wasze początki na YT
Jak w temacie. Jak i od czego zaczęliście swoją przygodę na YT? Sam nagrywam od jakiegoś tygodnia i jak na razie mam 8 widzów :) nie wiem czy to dużo czy mało. Ale nie o to mi chodzi. Co sądzicie o nowych osobach, które nagrywają LP... czy Wy również jak zaczynaliście to również YT kipiał już "elitarną grupą" nieosiągalną dla zwykłych lets playerów ?
07-02-2013 12:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Wasze początki na YT
Ja baardzo dawno temu nagrałem filmik z Minecrafta, lecz mi zablokowali z powodu muzyki, więc wrzuciłem na vimeo.com(http://vimeo.com/19596696 ), potem okazało się że mój komputer jest za słaby i dopiero pół roku temu zacząłem nagrywać filmy.
(This post was last modified: 07-02-2013 14:26 by Malix.)
07-02-2013 14:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Wasze początki na YT
Hmm kiedy wrzuciłem pierwszy film, to jeszcze nie kipiało tak tym, lecz ja sam również nie miałem zamiaru nagrywać jeszcze wtedy. Był to fajny film z Lineage 2 z fajna obróbką, osiągnął tam chyba 33 tyś wyświetleń. Aktualnie jest usunięty. By wydostać się po za ten niż na yt, trzeba mieć szczęście i umiejętności :)
07-02-2013 14:27
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
procjon Offline
*

Posts: 16
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Wasze początki na YT
Pewnego dnia postanowiłem przejść "Diablo 2" na wszystkich poziomach trudności w trybie Hardcore. Wcześniej już mi się to udawało, więc pomyślałem, że fajnie by było, gdyby udało się takie coś zarejestrować, zwłaszcza że wybrałem paladyna, który jest mocno uzależniony od sprzętu, a moja gra nie zakładała zabijania kilka razy tych samych bossów.

Wrzuciłem pierwszy odcinek, widzów nie było. Zagrajmerów było już wtedy od groma i ciągle pojawiali się nowi. Nie myślałem o jakiejś wielkiej widowni, po prostu chciałem, aby ktoś zobaczył moje zmagania. Napisałem odpowiedni post na forum phx traktującym o D2. Przyszło trochę ludzi, zaczęli oglądać, spodobało im się. Mi też spodobało się nagrywanie i komentowanie. Zacząłem prezentować kolejne gry, wszystko bez wielkich reklam i znajomości. Z czasem popełniałem coraz mniej błędów, jeśli chodzi o nagrywanie i obróbkę. Widzowie jakoś tam trafiali na mój kanał i trafiają dalej od czasu do czasu.

Ogólnie jest fajnie :)
07-02-2013 15:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
OldshoolPL Offline
*

Posts: 13
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #5
RE: Wasze początki na YT
Widzę wątek dla mnie :)
Zacznę od tego kiedy myślałem pierwszy raz o nagrywaniu Let's play. Kiedy miałem lat abc. A na poważnie, wychowałem się na grach konsolowych, a zacięcie perfekcjonisty pedanta nie pozwalało mi odejść od tytułu nigdy bez próby przejścia jej na granicy zdrowego rozsądku :) Potem z czasem jak dowiedziałem się co to internet i dorobiłem się w wieku (serio) 18 lat własnego laptopa (teraz mam 22) pomyślałem nieśmiało o możliwości pochwalenia się światu swoimi osiągnięciami.
Praktyka jak wiemy nie idzie w parze, z ...i do przełomowego momentu jaki była relacja SKKF-a o przekazaniu miesięcznego zarobku z YT (5k gold) nie myślałem by cokolwiek wrzucać. Dodatkowym motorem by coś w końcu ruszyć była konieczność pójścia do pracy przez co mój dzienny tryb pozwala mi mniej więcej regularnie zaplanować co nieco i oto jestem:)
Jak wyglądają moje początki? miernie, nie ukrywam :) Wyszedłem z założenia że jak robić to porządnie także do każdego filmiku wkładam tyle ile wiem i mogę na daną chwile licząc że dzięki pomysłowi i zapałowi w końcu coś osiągnę, i nawet tu nie myśląc już o pieniądzach (tak złapałem bakcyla :P miłe i ciekawe hobby).
Każdy z was pewnie pamięta jak na początku wręcz popuszczał z radości za każdym kolejnym "view" na kanale a o subskrypcji nie wspominając, i to właśnie przeżywam ja :)
Mam jednak proste założenie puki co... nie wciskać się na chama w świat poprzez wysyłanie zaproszeń nieznanym i w sumie znanych mi osobom... droga na skróty chyba nie jest najlepsza prawda?

Się musiałem wyżalić ;)

Pozdrawiam
Oldshool
25-02-2013 21:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ZaltarPL Offline
*

Posts: 14
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Wasze początki na YT
Moje początki wspominam bardzo źle, ponieważ zacząłem od gry Minecraft. Lecz nagrywałem go jeszcze przez "wielkim bum". Niestety wtedy moje materiały strasznie odstraszały jakością, zła rozdzielczość, brak synchronizacji obrazu z dźwiękiem, takie tam. Po jakiś czasie usunąłem te filmiki i odstawiłem Let's playe na bok. Po około pól roku, wróciłem, nagrałem pierwszy odcinek Aion Online, miałem ochotę w niego pograć, uznałem więc "Czemu od razu nie nagrać". Szczęśliwym dla mnie zbiegiem okoliczności trafiłem akurat na okres kiedy Aion przechodził na F2P i dużo ludzi chciało trochę się dowiedzieć o grze, a jako że wcześniej grałem na prywatnych serwerach, miałem jakieś pojęcie o grze.
Dzień 1 - "20 wyświetleń, fajnie"
Dzień 2 - "50 wyświetleń WTF? O_o"
Dzień 3 - -
Dzień 4 - "200 wyświetleń - ok, chyba trzeba kolejny odcinek nagrać"
Na tą chwilę mam 37 widzów, z czego jestem bardzo dumny. Mam zamiar nagrać jeszcze 1 odc. Aion'a aby różne ciekawostki pokazać, ale najpierw muszę uporać się z kłopotami z moim głosem na filmach.
03-03-2013 23:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
DekanPLx Offline
*

Posts: 3
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #7
RE: Wasze początki na YT
Jakoś niedawno temu oglądając z Hitmana (Chyba Tivolta) postanowiłem spróbować. Zacząłem tam jakieś filmy nagrywać i oswajać się z tym bardziej. Wreszcie w styczniu tego roku zacząłem nagrywać let`s play`e.
Może na razie moje materiały nie są idealne, ale myślę też, że nie jest tak źle. Oczywiście będę się starał robić lepiej i lepiej, ale na to też potrzeba czasu.
W ogóle to lubie grać w gry i to też mnie jeszcze bardziej motywuje bo robię to co lubię.

Pozdrawiam Dekan. :)
09-03-2013 13:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ADominacja Offline
*

Posts: 210
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Wasze początki na YT
"A walnę se letspleja". Tak się zaczęło. Byłem sam w domu, nudziłem się i postanowiłem coś nagrać. Niezbyt dobra motywacja, ale tak wyszło. Bawiłem się dobrze, ale obecnie z jakości zadowolony nie jestem- strasznie nierówna. Myślę nad powrotem z czymś nowym, może zupełnie innym.
10-03-2013 03:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rankoor Offline
*

Posts: 17
Joined: Oct 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Wasze początki na YT
-Konto od połowy 2008
-Pierwszy film początek 2011
-Koniec kariery początek 2012, powód komp się w połowie zepsuł renderowanie trwało znacznie dłużej niż przed "popsuciem", po części też upload który wynosił 30kb/s, stanąłem na 750 +/- widzach i jakiś ~500k wyświetleń (dziś jest 604k) tematyka CS (kz/bh/pojedyńcze akcje) 370+ filmów... :)
-widzowie z całego świata

-Drugie konto listopad 2011 w sumie od razu zacząłem wrzucać filmy, tematyka głównie podcasty z pewnego radia, czasem jakieś sety z imprez/wytwórni
-Dane na dziś 2394 widzów, 363k wyświetleń, 128 filmów,
-i z czego jestem zadowolony to, że na 128 filmów tylko 5 łapek w dół ;))
-jakieś 150Gb wrzucone lolol

"bass, how low can you go"
(This post was last modified: 12-03-2013 04:16 by Rankoor.)
12-03-2013 03:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wasyl Offline
*

Posts: 18
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Wasze początki na YT
Mi pomysł nasunął się jak siedziałem na kiblu. Pomyślałem, a czemu niby nie? Tak więc zrobiłem 1 odcinek z kumplem. Zobaczyłem, że się spodobało całkiem, to kręciłem kolejne :P

Ale nadal po 29 odcinkach odczuwam lekki stres i zapominam co chciałem powiedzieć. Kwestia przyzwyczajenia :P

Pozdrawiam- Wasyl :)

"Sukces budowany własnymi rękoma, smakuje podwójnie."
12-03-2013 15:21
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.346 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic
  Wasze naruszenie praw autorskich? KOKOSfly 6 1.831 01-08-2012 21:22
Last Post: Empirator
  Wasze wymarzone gry Elwood 2 1.096 27-04-2012 17:49
Last Post: Sou

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5