Post Reply 
Roszczenia praw autorskich
Author Message
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Roszczenia praw autorskich
Twoja wola, ja podałem prawdziwe. Tym bardziej, że konto jest połączone z kontem gmail, gdzie także prawdziwe dane podałem.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
25-05-2011 19:56
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #12
RE: Roszczenia praw autorskich
Quote:Podać prawdziwe imię i nazwisko czy fałszywe?
To Google, i tak je już mają.
25-05-2011 22:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mide Offline
*

Posts: 117
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Roszczenia praw autorskich
Apropo prawa autorskiego, będę nagrywał LP z Fallout Tactics i mam pewien dylemat - jest w opcjach możliwość odpalenia "własnej muzyki" i teraz jest pytanie, czy przypadkiem jak tego nie zrobię, dodając sobie np Katie Meluę to mi nie usuną ścieżki dźwiękowej na YT? :> - co myślicie? Trochę szkoda by było LP robić od nowa z tego powodu ^^

Wypowiadajcie się proszę :P

kanał: http://www.youtube.com/user/MideStorm
25-05-2011 23:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: Roszczenia praw autorskich
Będziesz miał mnóstwo uzasadnionych roszczeń. Po iluś tam zabiorą Ci możliwość puszczania >15min filmów. Co dalej - nie testowałem.

Btw. to tragiczny pomysł, ja bym nie oglądał LP jakby ktoś mi pop puszczał 0.o O wiele lepiej - pasujące klimatem kawałki, ale najlepiej dopiero w edycji, abyś miał np. epicką muzykę w walce z bossami itp. ;]

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
26-05-2011 03:11
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Zwaniec Offline
*

Posts: 20
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Roszczenia praw autorskich
YT ma ostatnio sporo fałszywych pozwów i trzeba sobie z tym radzić. Fakt, zdarza się iż swoich praw domaga się producent danej gry (ale na ogół sprowadza się to do umieszczenia przez niego reklamy danego produktu przed naszym filmikiem), czasem możemy mieć problem z jakimś licencjonowanym utworem użytym przez twórców gry (obecnie coraz częściej twórcy sięgają po znane, dobrze rozpoznawane licencje niż tworzą własne kawałki - patrz gry EA ) - wówczas nie mamy raczej zbyt wiele opcji. Jednak w przypadki "cwaniaków" pokroju IMG Media UK trzeba najzwyczajniej w świecie tępić i się odwoływać.





P.S. Przy okazji witam wszystkich forumowiczów :cool:.
10-06-2011 19:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mide Offline
*

Posts: 117
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: Roszczenia praw autorskich
Obawiam się co się stanie jak zrobię LP z PoP: Warrior Within - przecież tam jest - co prawda bez wokalu ale jest - Godsmack: I Stand Alone i Straight Out Of Life?! Przecież muzyki nie wyłączę bo gra straci klimat.

kanał: http://www.youtube.com/user/MideStorm
10-06-2011 20:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: Roszczenia praw autorskich
(10-06-2011 20:23 )Mide Wrote:  Obawiam się co się stanie jak zrobię LP z PoP: Warrior Within - przecież tam jest - co prawda bez wokalu ale jest - Godsmack: I Stand Alone i Straight Out Of Life?! Przecież muzyki nie wyłączę bo gra straci klimat.

Zrób nagranie testowe i wrzuć jako film prywatny do YT. Dostaniesz praktycznie natychmiast uzasadnione roszczenie? Cienizna.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
10-06-2011 20:25
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Zwaniec Offline
*

Posts: 20
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: Roszczenia praw autorskich
Hm... widziałem kilka LP z PoP:WW i nigdy nikomu nic nie wycieli... Ale to były inne czasy na YT więc bycie (nazbyt) ostrzonym na pewno nie zawadzi.
10-06-2011 20:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #19
RE: Roszczenia praw autorskich
Z tego co widziałem, jedynie praktycznie czyste tracki/video jest wykrywane - jak się zmiksuje z innym trackiem, bądź video przerobi, to już nie wykrywa. Dlatego przy kawałku użytym w grze nie powinno być problemu.

Aha, owi naciągacze zapewne menu/cut-scenki wrzucają, dlatego gry dopasowuje.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
10-06-2011 21:50
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrSetoKami Offline
*

Posts: 41
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: Roszczenia praw autorskich
Ja właśnie ostatnio wrzucałem GTA Vice City i miałem tam swoje utwory w odtwarzaczu. Pojawiało się dużo informacji na temat praw autorskich ale głównie takie, że blokowało wyświetlanie w Japonii itd. Niestety też w jednym odcinku został całkowicie wyłączony głos i za każdym razem jakbym nie wrzucał. Byłem zmuszony wyciszyć nagrania jak leciały te utwory. Także mam nauczkę na przyszłość, żeby jednak nie podrzucać swoich utworów :)

[Image: podpisay.jpg]
10-06-2011 22:43
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Ciągłe bezzasadne roszczenia na YouTube yoji720 5 2.434 16-02-2013 14:05
Last Post: yoji720
  Roszczenia YouTube dydmaster 3 2.127 01-01-2013 21:40
Last Post: Rexlu
  Wasze naruszenie praw autorskich? KOKOSfly 6 1.831 01-08-2012 21:22
Last Post: Empirator
  Irytujące roszczenia RomanPL79 3 1.684 25-01-2012 10:25
Last Post: JohnDoe

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5