Post Reply 
League Of Legends a Heroes Of Newerth
Author Message
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: League Of Legends a Heroes Of Newerth
To jest jakiś mod, w LoLu też dźwięki możesz sobie podmieniać.

[Image: 88440151.gif]
15-06-2011 22:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mide Offline
*

Posts: 117
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: League Of Legends a Heroes Of Newerth
Niet to jest dźwięk dokupiony za real cash (czego akurat bym nie zrobił), efektowne jak cholera ale wierz mi to nie jest mod czy podmiana dźwięków - oni naprawdę takie coś wprowadzili szkoda tylko że musisz za to zapłacić.

kanał: http://www.youtube.com/user/MideStorm
15-06-2011 22:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
THEREKIN3 Offline
*

Posts: 23
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: League Of Legends a Heroes Of Newerth
Ja także uważam, że Riot powinien skupić się na czempionach bo mapki to właściwie były by te same tylko np będzie 8vs8 itp. A co do różnicy LoL jest łatwiejszy dla początkujących graczy i do tego jest darmowy oraz w pełni spolszczony

Link do mojego profilu na yt z Pyknijmy w
THEREKIN3
Zapraszam:)
14-07-2011 19:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: League Of Legends a Heroes Of Newerth
(14-07-2011 19:24 )THEREKIN3 Wrote:  Ja także uważam, że Riot powinien skupić się na czempionach bo mapki to właściwie były by te same tylko np będzie 8vs8 itp.

Oni właśnie to robią. A te plany nowej mapy: Magma Chamber nie wskazują jakby ona miała być tyn samym. Wystarczy pozmieniać trochę ścieżki i potwory aby całe wieloletnie doświadczenia na Docie poszły w kosz a większość taktyki musiałaby być ustalona na nowo.

[Image: 88440151.gif]
15-07-2011 18:50
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Shinji-kun Offline
*

Posts: 69
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: League Of Legends a Heroes Of Newerth
*Pogrubiliśmy ścianę o 5 pikseli, nie możesz się już przez nią flashnąć.*
FFFFFFFFFFF-
Przyzwyczajenia z Doty czasami są aż nazbyt silne - gdzie jest mój Blink Dagger co paręnaście sekund. :< No i tęsknię trochę za Enigmą.
Ale nie o tym temat.
O HoNie słyszałem sporo niekoniecznie dobrego, zwłaszcza w kwestii społeczności - podobno nie przyjmują do wiadomości, że ktoś może dopiero zaczynać grać. W dodatku fakt, że nie jest on darmowy wcale nie nastraja pozytywnie.
Co do LoLa zaś... Cóż, irytujące potrafi być to, że na wyższych poziomach gry używane jest może z 30-40% postaci. Reszta? Po co, skoro inni robią to samo lepiej.
Jak dla mnie dobrze, że wejdzie Magma Chamber. Wreszcie jakaś alternatywa, a 3v3 nie trawię, bo łatwo tam zaburzyć balans wybierając takiego Tryndamere'a.
17-07-2011 22:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
HBO99 Offline
*

Posts: 33
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: League Of Legends a Heroes Of Newerth
Heroes of Newerth słyszałem że fajne, ale niestety płatne
i postacie wszystkie odblokowane a w lolu masz satysfakcję z grania
oraz nabijania lvl ;D

Zapraszam na mój kanał ;D
http://www.youtube.com/user/TheRabittor?feature=mhee
Oglądanie "Zagrajmy w" to dopiero początek
I wpadnijcie do mojego tematu
19-07-2011 13:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5