Post Reply 
Automatyczne blokowanie treści, czyli... Saga Kochane YT.
Author Message
Likki Offline
*

Posts: 54
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #1
Automatyczne blokowanie treści, czyli... Saga Kochane YT.
Odc. 1244.

Osoby dramatu:

Likko - poczciwy zagrajmer, z trudem usiłujący utrzymać koniec z końcem.
Automatyczne Dopasowywanie Treści YT - mroczny i zdradziecki, rządowy mechanizm wplątujący ludzi w kłopoty, w które się nie pchali.
IGN.com - Popularny serwis internetowy, roszczący sobie prawa do LP Likko.

Akt 1, Scena 1

2 nad ranem. Likko, zmęczony długą i żmudną pracą nad swoim LP, kładzie się spać z umęczonym, jednak wesołym wyrazem twarzy.

Likko: Ach, nareszcie mogę spać spokojnie wiedząc, że moje lp grzecznie się uploadują. Ciężki to był dzień dla mych starych kości...

Akt 1, Scena 2

Likko przesypia noc. Rano. Przez sklejone snem powieki dostrzega dwie potężne, ciemne sylwetki. Z przerażeniem zrywa się z łóżka.

Likko: Orzesz w niepiękną mordę byłego cesarza!
ADT: Nie obrażaj naszego byłego cesarza, jeśli nie chcesz mieć większych kłopotów. Wiemy o tobie wszystko, "zagrajmerze"...
IGN: Właśnie! Właśnie! Wszystko! *obrzydliwie przeciąga nosem i obwąchuje Likko* Wszystko!


Pytanie jest więc oczywiste. Jakie macie doświadczenia z panem Automatem YT? Dużo napsuł wam krwi? A może macie na niego jakiegoś haka? Liczę na rozbudowane i sensowne wypowiedzi. ;]
(This post was last modified: 28-11-2010 10:58 by Likki.)
27-11-2010 11:11
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Automatyczne blokowanie treści, czyli... Saga Kochane YT.
Nie psuł mi wcale. Blokowanie jest zazwyczaj częstsze, jeśli chodzi o treść muzyczną- wtedy powody blokowania są naprawdę absurdalne. A treść wizualna, mam wrażenie, jest broniona tak gorliwie tylko względem najnowszych rzeczy.

Anyway, want a lolly ?

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
28-11-2010 12:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
3landerBK Offline
*

Posts: 14
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: Automatyczne blokowanie treści, czyli... Saga Kochane YT.
W moim przypadku było tylko jedno zgłoszenie z EA w moim zagrajmy w Dead Space w pierwszej części tylko za to że pokazałem logo EA w filmie pokazało mi że to może podlegać prawami autorskimi lecz jak do tej pory film nie został zablokowany ani nic . No i chyba można dodać że dość często filmy w połowie przesłania mi zatrzymuje i wyskakuje mi nieznany błąd ... ale przywykłem do tego już

Pozdrawiam :)

[Image: tag_raiden1.png]
30-11-2010 17:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Manderoold Offline
*

Posts: 8
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Automatyczne blokowanie treści, czyli... Saga Kochane YT.
Jeżeli chodzi o treść muzyczną...

KURWA JA PIERDOLE KURWA!

Dziękuję.

Proszę - 20%
(This post was last modified: 27-12-2010 13:49 by Bigos.)
26-12-2010 00:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Bob buduje armię..., czyli spamerska "akcja" gimbusów przeciw Google+ KRUKer 11 3.852 24-11-2013 18:54
Last Post: Lugia007
  Tonący brzytwy się chwyta, czyli... Nintendo vs letsplaye. Lemur 12 3.988 18-05-2013 22:15
Last Post: Lavos
  Gimperr się sprzedał czyli o sprzedawaniu się wolf 32 12.663 01-04-2013 18:34
Last Post: punio7
  Kreowanie wizerunku na youtube, czyli miniaturki, intra itd. skkf 16 5.948 15-12-2012 12:15
Last Post: appareil
  Sens Robienia Zagrajmy czyli Chęć Wybicia się ogm 25 6.903 06-11-2012 20:14
Last Post: degieb
  "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. Infelicity 100 28.315 11-06-2012 21:29
Last Post: Roofix

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5