Post Reply 
MrCzlenson
Author Message
MrCzlenson Away
*

Posts: 20
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #21
RE: MrCzlenson
No cóż słowa "Wyglądasz mi na zakłamaną osobę, która nie robi filmików z przyjemności a jedynie z chęci zdobycia partnerstwa i pieniędzy." wskazują na to iż nazywasz mnie kłamcą.

I ta pogarda widzami to mnie ubodło najbardziej. Może ty to odczuwasz ale gdzie no to nie mam pojęcia zielonego.
28-10-2011 13:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #22
RE: MrCzlenson
beka z tych kita psychologów typu eten lavos czy baku, którzy to znają się na ludziach.

Co do autora to beka nie ziemska. Cały czas wmawiasz sobie, że ktoś cie obraża, posądza o coś i nie wiadomo co. Nie to, żebym coś mówił ale to takie okłamywanie samego siebie.

I mam bekę jeszcze z osób, które robią filmy dla kasy a wypierają się tego. Ja tam filmów dla kasy nie robię ale nie mówię, ze te euro co przy okazji wpadnie śmierdzi komercją - chociaż będzie na gierki na steamie a zostawiam tam ostatnio sporo hajsu.
28-10-2011 13:50
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrCzlenson Away
*

Posts: 20
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #23
RE: MrCzlenson
A powiedz może tak nie jest. Może nie obraża ale na pewno uraża.

To tak jak ja bym powiedział że masz do dupy głos mimo że go w życiu nie słyszałem.

Edit1 I mimo że mam możliwość zarabiania na filmach to tego nie robię...
(This post was last modified: 28-10-2011 13:58 by MrCzlenson.)
28-10-2011 13:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #24
RE: MrCzlenson
(28-10-2011 13:58 )MrCzlenson Wrote:  To tak jak ja bym powiedział że masz do dupy głos mimo że go w życiu nie słyszałem.

Mów, prędzej cię wyśmieję moim do dupy głosem niż się przejmę zdaniem jakiegoś nołnejma - nie jestem dziewczynką i nie mam 12 lat, żeby płakać z tego powodu. Jesteś w internecie gdzie pełno debili, troli, idiotów i czego tylko jeszcze - a ty się przejmujesz tym, że mało co nie pójdziesz się rzucić z rzeki na most bo z mostu do rzeki to nie sztuka

Poza tym trochę źle interpretujesz zdanie ludzi
(This post was last modified: 28-10-2011 14:12 by vlodek2532.)
28-10-2011 14:11
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrCzlenson Away
*

Posts: 20
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #25
RE: MrCzlenson
Wybacz ale chyba mnie nie zrozumiałeś. Mówiąc "To tak jak ja bym powiedział że masz do dupy głos mimo że go w życiu nie słyszałem." nie miałem na myśli że faktycznie takowy posiadasz lecz chciałem zademonstrować komentarze tych "psychologów".
28-10-2011 14:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #26
RE: MrCzlenson
Wybacz ale nawet jakbyś tak powiedział ja bym tak zareagował
28-10-2011 14:27
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrCzlenson Away
*

Posts: 20
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #27
RE: MrCzlenson
Rozumiem.
28-10-2011 14:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5