Post Reply 
"Stan konta" jutub
Author Message
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #1
"Stan konta" jutub
Jak wchodzicie w ustawienia swojego konta to na dole pojawiła się taka właśnie opcja i pod nią JA mam:

Stan konta
Wytyczne dla społeczności - Ma dobrą opinię
Ostrzeżenia dotyczące praw autorskich - Ma dobrą opinię
Roszczenia dotyczące identyfikacji treści - Ma dobrą opinię

Czy ktoś tam ma coś innego? Np że ma złą opinie albo zajebistą?;]

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
10-04-2012 13:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: "Stan konta" jutub
Mi się wyświetliła opinia trolla. Czy mam z tym pójść do lekarza?

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
10-04-2012 14:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: "Stan konta" jutub
Ja miałem chyba jakieś trzy roszczenia o prawa autorskie (muzyka) i też mam wszędzie dobrą opinię. Trzeba zapytać Gika, on tego miał chyba więcej.
10-04-2012 14:52
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: "Stan konta" jutub
Quote:Opublikowane przez Ciebie w serwisie YouTube komentarze zostały rozpoznane jako szerzące nienawiść i zostały usunięte z witryny.
:<

[Image: t43eX.jpg]
10-04-2012 15:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: "Stan konta" jutub
Mój mirror Zajci tak właśnie był oznaczony : <

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
10-04-2012 15:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
badinglisz Offline
*

Posts: 9
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: "Stan konta" jutub
Ja mam: Roszczenia dotyczące identyfikacji treści: Nie ma dobrej opinii. I mi cofnęli nielimitowane filmy. Mam chyba już wyje**ne na YT bo już drugi raz mi zabierają przez nic. Bo miałem 1 film z identyfikacją do EA. Zaakceptowałem że to ich i usunąłem. Albo że terść Audiowizualna z Minecrafta czyli mój głos należy do sony to zgłosiłem spór i zniknęła ident. a teraz mi cofają za nic bo pisze "Nie ma dobrej opinii" - a mam zero identyfikacji treści. Jak ktoś wie co moge zrobić żeby odzyskać nielimitowane filmy proszę o pomoc. Skończę z YT jak nic nie da się zrobić.

[Image: fajny334.png]
03-05-2012 07:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: "Stan konta" jutub
(03-05-2012 07:44 )badinglisz Wrote:  Ja mam: Roszczenia dotyczące identyfikacji treści: Nie ma dobrej opinii. I mi cofnęli nielimitowane filmy. Mam chyba już wyje**ne na YT bo już drugi raz mi zabierają przez nic. Bo miałem 1 film z identyfikacją do EA. Zaakceptowałem że to ich i usunąłem. Albo że terść Audiowizualna z Minecrafta czyli mój głos należy do sony to zgłosiłem spór i zniknęła ident. a teraz mi cofają za nic bo pisze "Nie ma dobrej opinii" - a mam zero identyfikacji treści. Jak ktoś wie co moge zrobić żeby odzyskać nielimitowane filmy proszę o pomoc. Skończę z YT jak nic nie da się zrobić.

Oh, nie płacz.

http://groups.google.com/a/googleproduct...ing-videos
03-05-2012 18:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Paagan Offline
*

Posts: 5
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: "Stan konta" jutub
Widzę, że niezła kulturka panuje na tym forum. Kolega grzecznie się spytał czy ktokolwiek wie coś na temat, który przedstawił, ale lepiej odpisać "oh, nie płacz" - jakby to cokolwiek wnosiło do tematu.
@Badinglisz
Ostatnio YouTube przyczepia się do wszystkiego. Sam miałem partnership'a przez bardzo krótki okres czasu, następnie zdjęli mi go za generowanie strat dla Google, chodziło bodajże o to, że rzekomo sam klikałem sobie w reklamy, a tak na prawdę nic takiego się nie zdarzyło. Wysyłałem wiadomości do supportu, ale żądali dowodów (jak niby miałbym je zdobyć?), więc darowałem sobie zachodu dla otrzymywania paru groszy.
Limitu raczej Ci już nie zdejmą, więc jeśli Ci się chce, to radzę robić nowe konto.
06-05-2012 10:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Pomoc w sprawie konta na YouTube. EncodedPL 4 1.941 16-09-2013 07:02
Last Post: Davidb9310
  Założenie drugiego konta na YT LamaTiVi 1 663 22-12-2012 12:01
Last Post: TheIntelPL
  Doładowywanie konta PayPal Elwood 3 1.186 03-11-2012 11:19
Last Post: appareil
  AdSense - problem z założeniem konta Kaziu 2 1.499 15-10-2012 21:47
Last Post: Kaziu

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5