Post Reply 
Moskit
Author Message
Moskit Offline
*

Posts: 21
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #1
Moskit
Witam Was, drogie Panie i drodzy Panowie. :)
Jestem Moskit i chciałbym podzielić się z Wami moim kanałem, na którym zacząłem kręcić filmiki pokroju "let's playów", jednak nie zamierzam kręcić takich ciągłych "Zagrajmy". Po prostu staram się jakoś w miarę ciekawie i zwięźle przedstawić grę i powiedzieć o niej coś ciekawego. :)

Nazwałem swój cykl "Rozgrywka 2.0", jednak to nie jedyne atrakcje na moim kanale. Staram się też kręcić jak najciekawsze publicystyczne materiały wideo. Zapraszam do obadania mojego kanału na YT. ;)

http://www.youtube.com/user/Moskitgp?feature=mhum

Najświeższy materiał pochodzi z dzisiaj i został nakręcony w Minecrafcie. :P

Co planuję robić w najbliższej przyszłości? Pewno nakręcę jeszcze z dwa odcinki o Minecrafcie, a także planuję jakiś filmik albo i dwa z Bulletstorma. :)
(This post was last modified: 10-03-2011 22:02 by Moskit.)
10-03-2011 21:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Moskit
Z całym szacunkiem wątpię aby to co możesz powiedzieć o minecrafcie nie było już powiedziane na YT, albo przeciętny widz wpisujący minecraft w wyszukiwarce już to wie. Podobnie jeżeli chodzi o megaprodukcje jak Total War czy Bad Company.

[Image: 88440151.gif]
10-03-2011 22:56
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Moskit Offline
*

Posts: 21
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Moskit
(10-03-2011 22:56 )punio7 Wrote:  Z całym szacunkiem wątpię aby to co możesz powiedzieć o minecrafcie nie było już powiedziane na YT, albo przeciętny widz wpisujący minecraft w wyszukiwarce już to wie. Podobnie jeżeli chodzi o megaprodukcje jak Total War czy Bad Company.
Wiesz, raczej trudno byłoby, abym tworzył wszystkie filmiki na podstawie najnowszych gier, bo po prostu nie mam takiego dojścia i możliwości. Zresztą, jest to kanał czysto fanowski i funowski. Powstaje pierdylion kanałów i filmików z let's playami, które tym bardziej przecież nie zaoferują jego obserwatorom nic nowego, ponieważ zazwyczaj znalazł już się ktoś kto przeszedł daną grę, nagrał to i dodał głos. Nieprawdaż?

I dodajmy, że nie tylko Total Warami, Battlefieldami i Minecraftami świat stoi. :) Te gry jako tako znam, oprócz MC, więc nakręciłem z nich pierwsze filmiki z gadaniem na żywca. Trzeba się gdzieś i jakoś szkolić, czyż nie? ;)
10-03-2011 23:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Likki Offline
*

Posts: 54
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Moskit
Podoba mi się komentarz, jeden z lepszych jakie słyszałem po polsku ostatnimi czasy...

...ale nie pleć mi głupot, że spośród kilkudziesięciu tysięcy wydanych na świecie tytułów, nie znajdziesz czegoś oryginalnego. Gier niedocenianych i o których mało się mówi starczy by zapełnić kanał na najbliższe 20 lat...
(This post was last modified: 12-03-2011 03:15 by Likki.)
12-03-2011 03:11
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Moskit Offline
*

Posts: 21
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Moskit
(12-03-2011 03:11 )Likki Wrote:  Podoba mi się komentarz, jeden z lepszych jakie słyszałem po polsku ostatnimi czasy...

...ale nie pleć mi głupot, że spośród kilkudziesięciu tysięcy wydanych na świecie tytułów, nie znajdziesz czegoś oryginalnego. Gier niedocenianych i o których mało się mówi starczy by zapełnić kanał na najbliższe 20 lat...

Ale ja nigdzie nie napisałem, że brakuje gier nieznanych i mało oryginalnych. :P Na razie staram się skupić na takich, które w miarę kojarzę i o których mogę na żywca bez problemu sporo powiedzieć. :) Dopiero rozkręcam się w zabawie zwanej "let's play". ;)

"There is no spoon!"

Mój kanał na YT :)
(This post was last modified: 13-03-2011 10:13 by Moskit.)
12-03-2011 14:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Moskit Offline
*

Posts: 21
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Moskit
Dzisiaj w nocy pozwiedziałem troszkę i nagrałem kolejny odcinek Minecrafta. :)

http://www.youtube.com/watch?v=YCY9BJIKrE8

"There is no spoon!"

Mój kanał na YT :)
13-03-2011 10:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: Moskit
Tak, pisz o każdym odcinku. Może jeszcze wysyłaj subskrybentom filmy. Geez.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
13-03-2011 22:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Moskit Offline
*

Posts: 21
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Moskit
(13-03-2011 22:47 )ModronCube Wrote:  Tak, pisz o każdym odcinku. Może jeszcze wysyłaj subskrybentom filmy. Geez.
Ojejku, wybacz. Więcej nie będę. :P

"There is no spoon!"

Mój kanał na YT :)
13-03-2011 22:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Moskit Offline
*

Posts: 21
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Moskit
Chyba znalazłem swoją lukę do wypełnienia. :) Zauważyłem, że na YT mało jest filmików z The Settlers 7... Nie planuję standardowego Let's Playa, no chyba że ktoś zamierza o to błagać ;o, ponieważ dosyć monotonna bywa rozgrywka, zaś pojedyncza misja to co najmniej 30 minut grania.:s

"There is no spoon!"

Mój kanał na YT :)
(This post was last modified: 29-03-2011 11:39 by Moskit.)
29-03-2011 11:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5