Post Reply 
znikające subskrypcje
Author Message
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #21
RE: znikające subskrypcje
Yhym, yhym, no taaaak, ciężko uwierzyć, że problem leży po stronie yt, szczególnie, że od miesiąca bawią się w zmiany i dosłownie codziennie coś zmieniają :|

Btw. co niby zmieniają cyferki? Czyżbym wnioskował po wypowiedzi, że jestem już taaaaak znany i taaaaaaki bogaty, że ludzie, którzy mnie oglądają są dla mnie nic nie warci? Odpowiedź brzmi: Nie, dla mnie liczy się każdy widz, ale zupełnie nie obchodzi mnie, czy subuje mnie osoba która ma 1k widzów, czy też 0. Dla ciebie to chyba jednak dużo znaczy, skoro temat powstał z powodu: "chce wiedzieć kto mnie subuje, kto jest winny tego, że nie widzę tego, ja czy yt?!"
11-11-2012 20:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: znikające subskrypcje
Napisałem że ich nie liczysz a nie że są nic nie warci, czytaj ze zrozumieniem. Mając 3000 nie widzisz różnicy bo za dużo stron przeglądania i pewnie byś nawet tego nie zauważył gdybym tego nie napisał. Nie interesuje mnie co uważasz za ważne a co nie, proponuję byś również nie wtrącał się pokazując czym ma się ktoś interesować zwłaszcza wtedy gdy nie ma to przesłanek moralno etycznych. Nie interesuje cie coś, mnie interesuje tylko po co to rozdmuchiwać i tworzyć nic nie wnoszące posty ?
(This post was last modified: 11-11-2012 22:10 by john.)
11-11-2012 21:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5