Post Reply 
Vino380
Author Message
Vino380 Offline
*

Posts: 27
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Vino380
Opisy pod filmami widać nie ma go w informacyjnym bo tam nie ma opisu, a nad dźwiękiem cały czas pracuję przydał by się lepszy mikrofon a nie to chińskie dziadostwo :(
13-06-2011 18:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sworson Offline
*

Posts: 139
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: Vino380
No, to zasuwaj do sklepu. Lepiej nie nagrywaj nic, jak masz nagrywać z taką jakością dźwięku.
13-06-2011 18:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Vino380
(13-06-2011 18:32 )Sworson Wrote:  No, to zasuwaj do sklepu. Lepiej nie nagrywaj nic, jak masz nagrywać z taką jakością dźwięku.

Popieram.

Edit ---

Całkiem dobrą jakość zapewnia Creative HS-800 (oczywiście mowa o mikrofonie). Jak go najlepiej ustawić - gdzieś to pisałem, przejrzyj moje posty. Jakość możesz sprawdzić w moich filmikach.

Jeśli jednak zakupisz coś innego, to napisz i chętnie zobaczę. Sam szukam wymiany na lepszy.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
(This post was last modified: 13-06-2011 18:59 by Kern3l.)
13-06-2011 18:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrSetoKami Offline
*

Posts: 41
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: Vino380
Ja używam właśnie słuchawek z mikrofonem Creative HS-800 Fatal1ty Gaming i jestem baaardzo zadowolony. Zbiera to co trzeba bez żadnych szumów itd. Moje wszystkie zagrajmy są na tym sprzęcie kręcone więc możesz na przypadkowy mój filmik wejść i sprawdzić. Też zanim się zabrałem za zagrajmy to pierwsze do sklepu po to poleciałem. Przystępna cena jest tego zestawu, także polecam :)

[Image: podpisay.jpg]
13-06-2011 19:32
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Vino380 Offline
*

Posts: 27
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Vino380
1)Pytanie ile za niego daliście. 2) Czy ten Creative HS-800 nagrywa głośniej, znaczy, że mocniej wyłapuje? 3) Czy u mnie w tym ostatnim filmie jest, aż tak fatalnie? 4) Nie wiem czy kupię bo forsy nie mam obecnie :(
(This post was last modified: 13-06-2011 23:02 by Vino380.)
13-06-2011 22:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: Vino380
1) Generalnie skapiec.pl, google.pl, allegro.pl - Twoimi przyjaciółmi (zakładam, że jednak zależy Ci na poznaniu aktualnej ceny). Ja swojej nie pamiętam, ale zdaje się, że 70-90zł.

2) Kombinuj! Zawsze można w legalny sposób (innego nie polecam) coś wytrzaskać, okazje zawsze są, trzeba je tylko zauważyć i wykorzystać.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
13-06-2011 23:02
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Vino380 Offline
*

Posts: 27
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: Vino380
Kern3l Co do szukania jak ustawić mikrofon to:1) masz strasznie dużo postów 2) może, gdy znajdę więcej czasu ;) a jeśli chodzi o zarobki to na wakacje mam plan trochę dorobić, lecz to i trochę zajmie i już w tej chwili zaczynać nie mogę. Rok szkolny jeszcze trwa i tu jest problem bo tak głupio znów teraz zawiesić robienie zagrajmy i czekać na mikrofon.
I czy ktoś wie czy ten Creative HS-800 mocniej wychwytuje? Bo obecnie strasznie cicho brzmię.
13-06-2011 23:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: Vino380
Okay, miałem się uczyć do jutrzejszego (dzisiejszego ;]) egzaminu, a ciągle dostaje maile z powiadomieniami i z ciekawością wracam... ;]

Vino - zawieszenie z tak istotnej przyczyny nie jest głupią decyzją. Jest dojrzałą decyzją. Trzeba mieć szacunek dla słuchaczy ;)

Optymalna pozycja jest z boku nosa, nad dziurkami. Bylebyś nie dotykał mikrofonu przy gestykulacji twarzy - szczególnie przy uśmiechaniu się. Ten mikrofon ma 2 kierunki łapania - ustaw jeden bezpośrednio w dół. Co do głośności - zajrzyj na mój kanał, a się przekonasz. Czasem, szczególnie jak gra jest cicho, mówię cicho. Powinno Ci to dać ogląd na sprawę.

Mówisz "mam zamiar dorobić", jednocześnie wyłączając myślenie o sprawie - a tutaj właśnie profituje bycie wyczulonym na możliwości. Rozejrzyj się - może masz coś na sell na allegro, może umówisz się z kimś rodziny, czy sąsiadem na np. koszenie, mycie samochodu, whatever. Możliwości jest od groma - w każdym wieku ;] Masz motywację - pozostaje rozejrzeć się i działać ;]

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
13-06-2011 23:34
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarrotPL Offline
*

Posts: 19
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #19
RE: Vino380
Masz bardzo dobry głos, moim zdaniem przyjemnie się ciebie słucha, bardzo ładnie też komentujesz gdy nagrywasz a to jest na prawdę wielka zaleta. Twoje zagrajmy w world of tanks mi się spodobało i będę oglądał dalej pozdrawiam.
16-06-2011 10:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5