Post Reply 
TheLMkk
Author Message
TheLMkk Offline
*

Posts: 11
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #1
Wideo TheLMkk
Witajcie!
Jestem początkującym zagrajmerem, robię serie z różnych gier (Tych które mi się podobają lub dostałem/kupiłem i gram na ślepo ;)).

Aktualne:
- Call of Duty Modern Warfare

Zakończone projekty:
- Portal 2 - 19 części
- Worms Reloaded - 16 części
- F.3.A.R. - 21 części
- Alien Swarm - 7 części
- Plants versus Zombie - 28 części

Planowane projekty:
- Lost Planet [1 & 2]
- Spore
- Bulletstorm
- Crysis [1 & Warhead & 2]
- Mirror's Edge
- Kane & Lynch 2: Dog Days

Link do kanału: http://www.youtube.com/user/TheLMkk

Cóż, to chyba na tyle...
Pozdrawiam!
(This post was last modified: 01-09-2011 21:53 by TheLMkk.)
16-06-2011 13:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemol360 Offline
*

Posts: 13
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: TheLMkk
Ogólnie podoba mi się twój kanał. Jeśli chodzi o filmy też nie jest źle. Dobrze komentujesz i prowadzisz przez gre. Tylko w tym pierwszym filmiku z Mafii 2 słabo Cię słychać, ale to npaewno poprawisz :).

Mój kanał : http://www.youtube.com/user/przemolx1242?feature=mhee :)
19-06-2011 11:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheLMkk Offline
*

Posts: 11
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: TheLMkk
Cóż, dzięki. ;)
Co do Mafii II, nagrywałem ją jeszcze na Windows XP, teraz mam 7 i już nagrywam oddzielnie każdą ścieżkę audio.
19-06-2011 18:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheLMkk Offline
*

Posts: 11
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: TheLMkk
1szy post został zaktualizowany. Skończyłem 3 projekty przez ten czas i jak narazie zbieram się do nagrywania czwartej części CoD'a.
01-09-2011 21:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ADominacja Offline
*

Posts: 210
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: TheLMkk
Popraw playlisty (filmy są w złej kolejności), brak zakładki "Przesłane filmy" (są tylko playlisty, a to źle). Nie baw się w VVitchavena (nie zmieniaj głosu, nie przeklinaj bez celu).
Reszta- OK
03-09-2011 12:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheLMkk Offline
*

Posts: 11
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: TheLMkk
Dzięki za porady - co do tego akurat to zmienianie głosu jakoś polubiłem. Co do przeklinania akurat się posłucham. Teraz mam przerwę między let's playami więc je ogarnę.
03-09-2011 13:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: TheLMkk
Przeczytałem Twój biuletyn o treści:

Quote:TheLMkk Zajebali mi kurwa konto kurwa w kurwa lolu kurwa. Ja kurwa pierdole kurwa.

I odechciało mi się oglądać Twoje filmy, ale spróbujmy...

Pooglądałem jeden part F.E.3.R'a. Pierwsze zastrzeżenie to mikrofon, chyba kupiłeś go za 3 zł na bazarze u ruskich. Niedość, że robi jakieś dziwne odgłosy w tle, to przy głośniejszej mowie bolą mnie od tego uszy : D Niekiedy coś źle głos z gry nagrywa, takie pierdzenie, na dodatek gra jest zdecydowanie za cicho. Co do Twojego komentarza... Twoje słowa ograniczają się do "O Jezu", "O fuck", "O stary", niekiedy powiesz coś innego : D Jak zrobisz jakiś fail na początku nagrywania typu - nie umiesz uruchomić gry, zacinasz się przy komentarzu i na dodatek wczytujesz grę w złym momencie (4 part, C-C-C-Combo!), to nagraj to jeszcze raz, w końcu to dopiero początek filmu. A tak na marginesie... jak można się bać F.3.A.R'a... ? Ogółem nie podoba mi się.
(This post was last modified: 04-09-2011 12:03 by Przemcio.)
04-09-2011 10:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: TheLMkk
Kandydat kolejny mój do plebiscytu roku ogara.

Srsly, Dude, mów głośniej, nie mów sztandarowego OH YEAH FUCK ETC, wypracuj własną "styluffe" albo idź w strone Bungo, to przynajmniej jest znośne.
04-09-2011 17:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5