Post Reply 
Quasand- Koniec działalności
Author Message
Sir CaT Offline
*

Posts: 3
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #131
RE: Quasand- Koniec działalności
@SCARS Czyli twierdzisz ze granię z płcią przeciwną nie daje ci radości to nie moja winna, i nie bedę sie nawet o twoją orientację ;/ Pisząc że to tylko dla 15 latków dobre to ja nie wiem jaki ty masz tryb pomiedzy kobietami z którymi grasz o ile grasz to co unikasz ich ? Boisz sie ich czy co ? Problem Leży po twojej stronie nie po mojej :)

@Starygnom ja nie wiem jak ty możesz z mojej wypowiedzi wyczytać krzyk ?. Prosto logicznie jest to nie możliwe musiałbym pisać cały czas capslokiem którego raczej nie używam przykre ;/ oraz używać Wykrzyknikowych zdań a raczej ich nie używam

dowody czytalem twoją rozmowe z hakerem nazywasz to dowodem hahaha prosze cie mogę napisać lepsza i bardziej wiarygodną :)

Twierdzisz ze potrafie tylko krzyczeć i nie chcesz ze mną podjać dyskusji i znowu bład nigdy nie gadaleś ze mną na skype i nie wiesz czy krzycze oraz mnie nie znasz wiec gdzie tu logika twojej wypowiedzi :)?
//warn za kontynuowanie offtopu, jeżeli masz jakieś osobiste sprawy z gnomkiem to załatwiaj je via PW
(This post was last modified: 20-08-2011 20:20 by punio7.)
20-08-2011 20:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #132
RE: Quasand- Koniec działalności
Najserdeczniej jak mogę przepraszam za kontynuowanie off topu ale

http://www.youtube.com/user/SirCaTcs

Tak, to nasz obrońca, zabawne, ile kanał na youtube mówi na temat człowieka :D

Jeszcze raz, przepraszam za off top, jestem tylko zuą pomarańczą z internetu :<
20-08-2011 21:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rodzynka Offline
*

Posts: 2
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #133
RE: Quasand- Koniec działalności
(20-08-2011 11:27 )SCARS Wrote:  @Sir cat - "jest to frajda pograć z płcią przeciwną" , tak! Dla wyalienowanego "pr0 gracza" w wieku lat ~15 na pewno, w koncu to jedyna forma kontaku "z płcia przeciwną" na jaką moze liczyc ;)

Co do reszty Twojego posta to pozwole sobie na mała parafraze - nie chcialo mi sie go czytac ale $%&^*# ci w oko :D
//offtop

Sory za offtopic, ale nie zgadzam się z Tobą. Skąd takie wnioski, że to jedyny kontakt z dziewczynami? Moim zdaniem to śmieszne. W prawdzie nie wiem na czym opierasz swoje (moim zdaniem absurdalne wywody), ale najwyraźniej znasz bardzo mało graczy. Ja gram w gry z innymi, a większość z nich to chłopcy, którzy mają dziewczyny. Zaryzykuję też stwierdzenie, że to Ty jesteś uzależnionym od gier nastolatkiem, który non stoo siedzi w domu przed monitorem. To wszystko co mam dopowiedzenia na ten temat.

"Złych wspomnień nie musisz brać ze sobą. I bez tego będą cię prześladować"
22-08-2011 16:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rapiozo Offline
*

Posts: 1
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #134
RE: Quasand- Koniec działalności
Panowie ja przepraszam że się wtrącam ja jako 13lateni dzieciak rozumiem całą sprawe

Nie jestem po stronie Quasanda

Quasand czy ty się nad sobą rozczulasz ?
Zrobiłeś to jak CCR zrobiłeś HIT skończyłeś karierę i powracasz jako jakaś nadziana gwiazda
Nie uważaj się za Miszcza ale tak naprawde jak oglądałęm senność wydawała mi się słaba

A to że dostałeś partnera YouTube to zbieg okoliczności

A i jeszcze to wyżebrałeś by cię polecono
Potem zachowałeś się jak cham,świnia i dupek jak to skromnie Gnomek powiedział
03-11-2011 07:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec Bezkarności "hejterów" fszeker 15 6.364 25-02-2014 12:17
Last Post: Maskikon
  Koniec z "subskrypcjami" appareil 7 2.934 29-09-2013 11:48
Last Post: Greston
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 225.269 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5