Post Reply 
O Bladebeliiarze słów kilka...
Author Message
barbados Offline
*

Posts: 4
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #51
RE: O Bladebeliiarze słów kilka...
Dajcie spokuj przeciez Blade to jest ku*wa pro ziooom!

A tak na poważnie, odświeżam temat bo myśle że mam coś na ten temat do powiedzenia skoro prawie wszystkie gameplaye pana BeBe obejrzałem. W skrócie widać że chłopak ze wsi ( nie obrażając innych osób bo przecież nie każdy taki musi być ) co rozpoznałem nie tyle po chłopskim akcencie ale po mentalności wiejskiego, chamskiego, chytrego chłopka. Nie oglądałem i możliwe że już nie bede ogladał jego 2 aktualnych serii ale po tym co zobaczyłem mogę zaryzykować że:
1 Nieraz nawalił się specjalnie jak stodoła przed nagrywaniem ( na perfekcjoniste on nie wygląda to czego się tak bał ? ) Oglądając te pierwsze jego gameplaye miałem wrażenie że siada przed kompem sie wyżyć a w realu nieraz dostaje baty. Zreszta albo chla piwo albo cmoka jakieś tabletki na uspokojenie (wspominał coś o walidolu ) Te LP to chyba jakaś forma dla niego terapii jak taki jest znerwicowany. I te jego teksty o foczkach... widać że wraz z tym jego drugim kumplem mogą sobie tylko tak pogadać przy graniu w tibie. Teraz to już się rozkręcił na tyle że nie potrzebuje się upić do każdego odcinka bo i tak "kozaczy".
2 Teksty jego porażają inteligencją. To nie jest tylko w skrócie stwierdzenie że co 2 słowo na k ch - a pier... a ten hu.. na łódce spierd.. ku.. no kur - to jest bogaty komentarz nie bd pisał jak wyglada jak sie denerwuje. Teksty do kumpla że to on ruc*a niby swoją mamuśkę gadał o tym x minut bo myślał że jest śmieszny, taki pieprzny humor ale to było żałosne. Śmieszne są nieraz jego wymądrzania - RE remake na emulatorze mu źle chodzi bo "płyta wirtualna jest zjechana" innych przykładów debilizmu, niewiedzy i pozerstwa nie bede przytaczał. Słowem zostaje się porządnie naje*ać bo później zawsze można się jakoś usprawiedliwić albo napisać że robił coś 4fun tak jak "kondrastrajka"
3 nie chce mi się już usprawiedliwiać dlaczego koleś jest chytry i dwulicowy ale wystarczy żę z nim kiedyś rozmawiałem. Mentalność chłopska nigdy się nie zmieni...
Co ja bd się rozpisywał jak ktoś nie wierzy mogę podać konkretne przykłądy. Oglądałem jego LP bo miałemniezły ubaw po ciężkim dniu oglądając angry neo kida.

BTW Zauważyliście że dawniej na chłopa mówiono chamie? Chłop ze wsi=Cham ;)
Pozdrawiam Bladebeliara!
(This post was last modified: 30-09-2011 16:14 by barbados.)
30-09-2011 16:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #52
RE: O Bladebeliiarze słów kilka...
Wow, tyle spostrzeżeń po obejrzeniu zaledwie prawie wszystkich jego filmów. Bystryś. Rozumiem iż każdy kolejny jego film oglądałeś tylko by umocnić się w przekonaniu.

[Image: 88440151.gif]
30-09-2011 17:33
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #53
RE: O Bladebeliiarze słów kilka...
Wnioski wyciąga się zwykle pod koniec, punio.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
30-09-2011 17:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #54
RE: O Bladebeliiarze słów kilka...
@LavosCore, po wypocinach niektórych dochodzi się do wniosku, już na samym początku
30-09-2011 18:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5