Post Reply 
Inicjatywa "Najlepsze ZW"
Author Message
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #31
RE: Inicjatywa "Najlepsze ZW"
(07-09-2011 11:24 )Sakulos Wrote:  IMHO palisz czas na darmo, jest już playnext tam wyłapują perełki ;)

Mówiąc perełki masz na myśli Minecraft'a i "Zagrajmy F" prowadzone przez 13 latków? Defacto z wyborem RA2K zgodziłem się 2 razy podczas całej tej "akcji promowania siebie innych!) 1 z nich jest tutaj na forum i nawet ma sensowne posty, reszta gdzieś zniknęła no ale... Do rzeczy, Kernel przestań mówić jak wiejski cwaniaczek bo mam bardzo wielką ochotę Cię zjechać, Mów normalnie, przez A więęęęęęęęc etc, primo
Secundo cała ta akcja to jest fail, nie masz widzów, nie masz jakiejś większej "witryny" za sobą ani nic, imho daruj sobie.
07-09-2011 17:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Chomik Offline
*

Posts: 82
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #32
RE: Inicjatywa "Najlepsze ZW"
Quote:Mówiąc perełki masz na myśli Minecraft'a i "Zagrajmy F" prowadzone przez 13 latków?

Myślę, że właśnie o takie perełki chodzi, bo to nie sztuka mieć 20 lat i nagrywać LP i jakkolwiek byś nie przynudzał to i tak będziesz miał min. 1000 widzów, sztuką jest mieć 13 lat i być przed mutacją i mieć 300 widzów, bo to znaczy, że dobrze nagrywasz( Tak, wiem, dziecko subskrybuje dziecko, ale pomińmy to..), a jak jesteś pokazany w Play Next to już naprawdę dobrze nagrywasz, nie mówię, że to jest jakiś poziom... no... kogoś suawnego, tylko potrafisz zaciekawić.

W skrócie: Tak, ja myślę, że perełkami są 13 latkowie, a idiotami są ludzie, którzy krytykują ludzi przed mutacją...

Ps: Zagrajmy w Minecraft są tak samo złe jak Zagrajmy w i tak jak kiedyś machinima.

Zrozumiecie wreszcie, że masa idzie tam gdzie najłatwiej? Nie rzucamy się przecież na głęboką wodę, a robimy LP w Minecraft i tak jak kiedyś, robiliśmy machinime, dzisiaj robimy LP.

Dlaczego nie macie "ale" do Zagrajmy w ? Przecież tego też jest od groma...

Dziwni jesteście ;p.
(This post was last modified: 10-09-2011 09:01 by Chomik.)
10-09-2011 08:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #33
RE: Inicjatywa "Najlepsze ZW"
(10-09-2011 08:59 )Chomik Wrote:  sztuką jest mieć 13 lat i być przed mutacją i mieć 300 widzów,
Nie jest to sztuka, wystarczy nagrywać Miencrafta. Rapto jest niezbitym tego dowodem.

(10-09-2011 08:59 )Chomik Wrote:  W skrócie: Tak, ja myślę, że perełkami są 13 latkowie, a idiotami są ludzie, którzy krytykują ludzi przed mutacją...
No bo jak wymagam od nagrywającego filmy, głosu po mutacji i dorosłości to jestem idiotą.

(10-09-2011 08:59 )Chomik Wrote:  Ps: Zagrajmy w Minecraft są tak samo złe jak Zagrajmy w i tak jak kiedyś machinima.
Lol, nie istnieje coś takiego jak zagrajmy w Minecraft bo tej gry nie da się przejść i nie stawia ona przed graczem wyzwań. Większość filmów z Minecrafta to po prostu pokazywanie budowli w nim stworzonych.

(10-09-2011 08:59 )Chomik Wrote:  Zrozumiecie wreszcie, że masa idzie tam gdzie najłatwiej? Nie rzucamy się przecież na głęboką wodę, a robimy LP w Minecraft i tak jak kiedyś, robiliśmy machinime, dzisiaj robimy LP.

Dlaczego nie macie "ale" do Zagrajmy w ? Przecież tego też jest od groma...

Dziwni jesteście ;p.
Kto powiedział iż masa jest dobra? Kto powiedział iż powinniśmy chwalić pływanie z prądem? Kto powiedział iż badziewne machinimy z Gothica były dobre? Kto stwierdził iż z Minecrafta da się nagrywać LP? Dziwny jesteś.

[Image: 88440151.gif]
(This post was last modified: 10-09-2011 11:07 by punio7.)
10-09-2011 09:50
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sakulos Offline
*

Posts: 86
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #34
RE: Inicjatywa "Najlepsze ZW"
Po pierwsze te perełki to była ironia, jak by tak było to by mnie wybrali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111One

Mój blog
[Image: xd.jpg]
10-09-2011 11:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
loban1970 Offline
*

Posts: 45
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #35
RE: Inicjatywa "Najlepsze ZW"
(10-09-2011 08:59 )Chomik Wrote:  Ps: Zagrajmy w Minecraft są tak samo złe jak Zagrajmy w i tak jak kiedyś machinima.
Lol, nie istnieje coś takiego jak zagrajmy w Minecraft bo tej gry nie da się przejść i nie stawia ona przed graczem wyzwań. Większość filmów z Minecrafta to po prostu pokazywanie budowli w nim stworzonych.

A ja głupi całe życie myślałem , że ,,zagrajmy w" polega bardziej na dzieleniu się swoją opinią na temat gry , a nie na robieniu solucji.
13-09-2011 21:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #36
RE: Inicjatywa "Najlepsze ZW"
Quote:A ja głupi całe życie myślałem , że ,,zagrajmy w" polega bardziej na dzieleniu się swoją opinią na temat gry , a nie na robieniu solucji.
Ano racja, bo od tego są rozmaite recenzje czy reportaże.
13-09-2011 22:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Chomik Offline
*

Posts: 82
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #37
RE: Inicjatywa "Najlepsze ZW"
Quote:Ano racja, bo od tego są rozmaite recenzje czy reportaże.
Ano racja, przecież bez recenzji nie można oceniać gry.

[/quote]
Lol, nie istnieje coś takiego jak zagrajmy w Minecraft bo tej gry nie da się przejść i nie stawia ona przed graczem wyzwań. Większość filmów z Minecrafta to po prostu pokazywanie budowli w nim stworzonych.[/quote]

A właśnie, że istnieje - definicji do zagrajmy w nie ma, jest ta wasza: Zagrajmy w to przejście gry i ta Polska: Zagrajmy w znaczy, że gramy w coś.

Nie wiem, jeśli chcecie się gryźć z Polskim językiem to proszę, ale to nie do mnie.
Quote:No bo jak wymagam od nagrywającego filmy, głosu po mutacji i dorosłości to jestem idiotą.
A od prezentera w telewizji wymagasz dużych cycków i rozpiętego dekoltu? Pewnie tak, niestety - ja wymagam czegoś więcej niż tylko głosu, a wymagam komentarza, bo po to oglądam LP tudzież Zagrajmy w.

Sens w gadaniu jest ważniejszy niż radiowy głos.
Quote:Kto powiedział iż masa jest dobra? Kto powiedział iż powinniśmy chwalić pływanie z prądem? Kto powiedział iż badziewne machinimy z Gothica były dobre? Kto stwierdził iż z Minecrafta da się nagrywać LP? Dziwny jesteś.

Taa... Nie zrozumiałem tego bo nijak odpowiada na to co wkleiłeś na górze.

No i machinimy z Gothica były dobre w moim mniemaniu, tak więc nie masz prawa ich jechać bez argumentów ;o.

Powracając do twojego komentarza, moja odpowiedź to:
...
14-09-2011 17:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #38
RE: Inicjatywa "Najlepsze ZW"
ehm, jakbyś drogi Chomiczku nie odnotował 90% prezenterów w TV nie ma nic prócz... wyglądu, jak myślisz dlaczego robią sobie botoks? żeby przedłużyć swoją żywotność w pracy.

Machinimy z Gothika na poziomie ej ty, podaj grabie... albo "walka o khorinis" które było w PlayNext wywołało u mnie odruch trolololol, także p&p
14-09-2011 18:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #39
RE: Inicjatywa "Najlepsze ZW"
(14-09-2011 17:03 )Chomik Wrote:  A właśnie, że istnieje - definicji do zagrajmy w nie ma, jest ta wasza: Zagrajmy w to przejście gry i ta Polska: Zagrajmy w znaczy, że gramy w coś.

Mało wiesz.

LP Archieve Wrote:but in most cases the playthrough is a complete run of the game including all "Game Overs" and deaths, done in informative or humourous style so as to keep your attention

Playthrough, czyli przejście gry. Jako, że gry zazwyczaj przechodzi się od początku do końca wszczynanie debaty na temat czy Minecrafta da się przejść jest zbędne.

(14-09-2011 17:03 )Chomik Wrote:  A od prezentera w telewizji wymagasz dużych cycków i rozpiętego dekoltu?

Strzeliłeś sobie w stopę zauważając, że ani w radiu ani w telewizji nie znajdziesz ludzi przed mutacją. A skoro mówisz o sensie w gadaniu, dlaczego miałbym słuchać kogoś kto sensownie gada ale brzmi jak dzieciak (co jest wyjątkowo rzadką kombinacją) skoro mogę słuchać kogoś zabawnego ORAZ po mutacji. Ale po co mnie słuchać, wszyscy ludzie po mutacji to stronniczy idioci.

(14-09-2011 17:03 )Chomik Wrote:  Taa... Nie zrozumiałem tego bo nijak odpowiada na to co wkleiłeś na górze.
Gdybyś przeczytał odkładając na bok myśli "ten człowiek krytykuje moją opinię, więc na pewno gada głupoty" to może znalazłbyś w tym jakiś sens. Ale to w końcu ja jestem stronniczy.

[Image: 88440151.gif]
14-09-2011 20:43
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Chomik Offline
*

Posts: 82
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #40
RE: Inicjatywa "Najlepsze ZW"
Taaa... Nie ma to jak chwycić się jednego tematu i trzymać się przy nim jak ... debil?

Szkoda.

//jak nie masz nic do napisania to nie pisz, unikniesz kolejnych warnów
(This post was last modified: 15-09-2011 18:38 by punio7.)
15-09-2011 14:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5