Post Reply 
Warto?
Author Message
Lopiko Offline
*

Posts: 10
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #1
Warto?
Otóż, mam zamiar stworzyć kanał z Let's Playami, miałby sie nazywać coś typu "Staregry-Młodygracz". Uploadował bym na nim moje let's playe z starych gier w które lubie grać. Mam już nawet wybrane na 1 let's play gre (Final Fantasy VII) ale jest 1 przeszkoda. Wiek i głos. Mam 11 lat . O tym kanale myśle dłuuuugo, prawie rok ale strasznie się boje że ruszy w moją strone fala obelg. Nie że nie przyjmuje krytyki ale większość let's playerów w moim wieku w 1 filmiku ma owal w których jest około z 10 przekleństw w jednym komentarzu, a ja takich nie lubie. Więc powiedzcie mi, warto robić taki kanał?
(This post was last modified: 15-09-2011 20:13 by Lopiko.)
15-09-2011 20:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Matjas2211 Offline
*

Posts: 148
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Warto?
Rób ale pamiętaj przyjmuj krytykę z otwartymi ramionami. Sam nie lubię graczy przed mutacją ale może coś wypali spróbuj to tylko internet. A może zrobiłbyś coś z Gameboya ?

http://youtu.be/DWkiWtqgOWc
[Image: madoka_magica_icons_by_zeiky-d4xkzmz.gif]
15-09-2011 20:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lopiko Offline
*

Posts: 10
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Warto?
(15-09-2011 20:26 )Matjas2211 Wrote:  A może zrobiłbyś coś z Gameboya ?

Jak to przeczytałem pierwsze co mi przyszło na myśl to Pokemony i Mario. Ten twój pomysł jest fajny. Może później jeszcze bym zrobił coś z NES'a (Gadam że coś zrobie a jeszcze nawet nie zacząłem, hmm...)
16-09-2011 06:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Powka44 Offline
*

Posts: 21
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Warto?
Jeśli chcesz robić let's play, to rób, ja nie będę patrzył na Ciebie i Twój kanał ze wzgardą, jeśli filmy będą w dobrej jakości ( mało szumów, gra ci nie przycina, dobrze słychać Ciebie i grę ) i jeśli na Twoim kanale nie pojawi się minecraft, bo mam już dosyć takich filmików.

P.S.
Jeśli mówimy o braku mutacji, znajdą się ludzie, którzy nie patrzą na głos tylko na treść, ale znajdą się i tacy, którzy Cię zjadą za samo 'piszczenie' więc musisz być na to przygotowany.

http://www.youtube.com/user/Powka44
16-09-2011 06:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Warto?
Oj tam od razu zjadą za piszczenie. Po prostu od razu zamkną filmik i tyle.

[Image: 88440151.gif]
16-09-2011 07:31
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Warto?
(16-09-2011 07:31 )punio7 Wrote:  Oj tam od razu zjadą za piszczenie. Po prostu od razu zamkną filmik i tyle.

Normalni ludzie tak. Inaczej prowokatorzy czy osoby złośliwe - ale ich nie jest tak dużo w stosunku procentowym do reszty.


Lopiko - chcesz, twórz. Proste. Jeśli jakość filmów będzie dobra, na pewno znajdziesz jakąś grupę docelową, której będzie się podobało to, co robisz.

Aha, odradzałbym zamykania się na stare gry już w nazwie kanału - co, jeśli kiedyś zachce Ci się coś nowszego nagrać? No chyba że wtedy stworzysz oddzielny kanał na nowsze gry, co też brzmi ciekawie.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
16-09-2011 13:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Warto?
Wiesz, problem w tym że społeczność loltube jest na tyle nie rozgarnięta że nie widzę problemu, a jeżeli do tego wygrasz playnext, to wróże ci kariere szampan i takie tam :)
16-09-2011 15:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lopiko Offline
*

Posts: 10
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Warto?
19-09-2011 16:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Warto?
Jeżeli coś zepsułeś podczas nagrywania to nie rób minutowego wstępu przepraszającego za to, że to zepsułeś, tylko nagraj to jeszcze raz. Dźwięk źle się nagrywa, do tego też nie trzeba robić nudnego wstępu, najlepiej poszukałbyś na necie w czym jest problem. Po 3 nic nie mówisz, czy tłumaczysz, nudny jesteś dźwięk gry totalnie cię zagłusza a poza tym nagrałeś zaledwie 6 minut gry.

[Image: 88440151.gif]
19-09-2011 19:20
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrAtrion Offline
*

Posts: 11
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Warto?
Pomysł dobry. Ja osobiście już mam dość tych wszystkich LP katujących kilka gier w kółko. Co do filmiku, to nie zgodzę się z punio7 - w shooterach nie ma o czym gadać, (ale zgodzę się z tym, że przepraszanie to nie jest dobry pomysł w LP). A jak ktoś gada bzdety to już kompletna porażka. LP dla mnie to przede wszystkim ukazanie gry a nie elokwencji.

Problemy techniczne to pikuś, bo da się zmienić.

Głos nie jest zły - dla mnie ważniejsze jest to, że nie bluzgasz i masz słownictwo bogatsze niż 10 słów.

Poszukaj na necie o tym dźwięku i rób dalej filmiki. No i staraj się coś ciekawego pokazać w danej grze :)
21-09-2011 08:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Czy warto kręcić zagrajmy w ze starych gier? DudziPL 17 5.594 07-06-2012 23:22
Last Post: bezelo

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5