Post Reply 
Co by tu nagrać?
Author Message
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #1
Co by tu nagrać?
Cześć! Witajcie!

Ostatnio mam dużą chęć nagrać jakąś ciekawą gierkę ale nie mam pomysłu z czego :s Postanowiłem w tym poście (mam nadzieję, że dobry dział) zapytać się was jaką grę chętnie byście obejrzeli lub może sami nagrali. Obecnie zmęczyłem na moim kanale Wiedźmin 2 ER i nie chcę zostawiać moich widzów bez filmików. Mam nadziej, że dla was to nie kłopot i podacie mi jakieś ciekawe tytuły :)

Pozdrawiam

TO MNIE ŚMIESZY
05-07-2012 17:01
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Co by tu nagrać?
Możesz zainteresować się Smite Beta lub DayZ lub The Walking Dead ew. poszukać produkcji małych i nie zależnych (zajrzyj na suchy kanał ;) )
05-07-2012 17:25
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Co by tu nagrać?
Zajrzyj na suchy kanał? kolego nie namawiaj go do takich rzeczy może jeszcze ma w tagach walnąć"Wąziu też, to nagrywał" xD.Pomysłów jest dużo nie wiem jakąś ulubiona grę z dzieciństwa pewnie masz,wiec zrób ciekawy materiał z niej,Gameplay lub let"s play.

Ja tobie swoich przekonań nie wcisnę a ty mi swoich wiec poco się kłócić?
Największy Hajter Rp xD(tyle że nie hejtuje)
Lepiej być inteligentnym człowiekiem i udawać debila,niż być debilem i udawać inteligentnego człowieka.Bezelo Księga:życie,rozdział:doświadczenie.
(This post was last modified: 05-07-2012 21:42 by bezelo.)
05-07-2012 21:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Co by tu nagrać?
W sumie to zawsze byłem wielkim "fanem" serii GTA. Chętnie bym nagrał GTA 4 bo już przeszedłem(nawet 2 razy). Może faktycznie to dobry pomysł. Przy nagrywaniu Wiedźmina ludziom się spodobał mój komentarz. Możliwe, że i przy tej seri też tak będzie :D

TO MNIE ŚMIESZY
05-07-2012 22:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Co by tu nagrać?
(05-07-2012 21:41 )bezelo Wrote:  Zajrzyj na suchy kanał? kolego nie namawiaj go do takich rzeczy może jeszcze ma w tagach walnąć"Wąziu też, to nagrywał" xD.

Tylko mówię bo wonziu sporo fajnych gier nie zależnych wynajduje i może coś by się autorowi spodobało, a Maćka chyba większość osób zna tym forum zna więc to żadna promocja.
05-07-2012 22:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5