Post Reply 
Co sądzicie o obecnym systemie edukacji?
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #31
RE: Co sądzicie o obecnym systemie edukacji?
Twoje przekonanie o podobieństwie jest tak urocze, że nie zamierzam cię z niego wyprowadzać. Niech będzie, że App jest zły za masło, bo ma być zły. Jeśli ci to poprawia humor, samoocenę czy spojrzenie na forum, czemu nie.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
03-03-2013 11:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
wiktoro198 Offline

Posts: 57
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #32
RE: Co sądzicie o obecnym systemie edukacji?
Jestem zdania że przy obecnym prowadzeniu edukacji, podcinania skrzydeł niesamowicie osobom które dążą do jakiegoś celu poziom powinien być wręcz żenująco niski, uproszczony w cholerę, prosty jak drut.

Drogi, kochany Lavosie, czy zawsze kiedy wywiąże się jakaś dyskusja na jakiś temat, to czy ty nie wiem dlaczego nazwijmy to tak, dążąc do przegadania drugiej osoby , wręcz forumowego, dyskusyjnego nokautu, wędrujesz z tematu na temat jak palcami na mapie z Afryki do Niemiec, a jak ktoś nie odpuszcza to zaczynasz być ostrzejszy momentami wręcz odrzucający?. byłbyś zajebistym politykiem to ci mogę przyznać. A na debatach taki Dr House wymięknął by po 5 minutach. House to nie polityk ale w serialu bardzo charakterna osoba.

Masz, polityczne 30% za kiepskie ad personam. Keep it up.
(This post was last modified: 27-03-2013 01:26 by Lavos.)
26-03-2013 23:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Wideo Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe? Paagan 43 13.181 12-01-2013 21:42
Last Post: Elwood
  Co sądzicie o końcu świata i jak on miałby wyglądać? TheIntelPL 7 1.652 20-12-2012 14:09
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5