Post Reply 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #1
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK
Kanał: 3ladnerBK
Staż na jutube: Około półtora roku
E- penis: 1031 (umiarkowany przyrost)

Krótka historia:
Początkową serią jest Diablo 2, która po dziś dzień wzbudza kontrowersje sposobem przejścia trudności - 3landerBK poszedł po najmniejszej linii oporu przechodząc grę postacią na 99 poziomie, dodatkowo na normalnym poziomie trudności. Kanał nie był popularny przez duży okres, dopiero nieistniejąca grupa Klubu Zagrajmerów oraz listy polecanych kanałów pomogły zdobyć większą ilość widzów.

Ludziska komentujący kanał przedstawiają praktycznie standard - ot, podniecanie się e- penisem, porady, pochwały, ogólnie bezsens, za to w dość strawnej dawce.

Przyjrzyjmy się zatem samemu 3landerowiBK. Co prezentuje sobą w sieci ?

http://www.youtube.com/watch?v=VEIBgMc2mZ0 (7:20)

Pierwsze, co się na pewno rzuca w oczy, to irracjonalna duma 3landeraBK co do jego braku elokwencji i dość bezpardonowe, by nie rzec - grubiańskie zachowanie, które większość z nas mogła zaobserwować na forumowym shoutboxie.

       

Podczas drugiego powstania neokidów na kanale Niezapominajki, 3ladnerBK pospieszył - jak każdy biały rycerz - na pomoc. Jednak brak argumentów i racjonalnego myślenia spowodował, że był jak w wierszu - głośny i pusty.

           

Zwróćcie szczególną uwagę na ostatni screen i 'argumentację' 3landeraBK.

Po zakończeniu całej sprawy, 3ladnerBK próbował - nieskutecznie - zwojować coś na kanale ObsessionOctopusa, (który jak pamiętamy został przedstawiony przez legendarną już Niezapominajkę jako bandyta, przez co opublikował filmik wyjaśniający i oczyszczający jego imię) niestety, bezskutecznie. Tym razem mniej było agresji, a więcej hipokryzji i eksponowania zamkniętego umysłu na zdanie innych. Cała rozmowa zakończyła się standardowym 'I don't care !'.

http://img256.imageshack.us/g/18818065.jpg/

Sumując, o ile kanał 3landeraBK jest miejscem znośnym (na pewno o wiele lepszym niż kanał opisywany poprzednio), o tyle sam autor nie przedstawia zdolności do prowadzenia konstruktywnego dialogu. W związku z powyższym, pisanie czegoś ponad standardową nutę może okazać się dość ryzykownym przedsięwzięciem.


Ciekawostki:
3ladnerBK w odróżnieniu od innych 'Zagrajmerów' wykazuje dość swobodny stosunek do piractwa, bez skrepowania radząc ściąganie gier oraz samemu przyznając się do tego procederu.

http://img823.imageshack.us/f/pirati.jpg/

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 29-01-2011 10:06 by Lavos.)
29-01-2011 00:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK
W odniesieniu do wszystkiego powyżej:
http://www.youtube.com/watch?v=l0AaLm4W5qI
Film dziękczynny autorstwa 3landerBK.
- 0:40 - mówi o tym, że nie nagrywa dla sławy, jednak potem o niej mówi;
- 1:35 - dziękuje za widzów, czyli za to, że robi się popularny;
- w pewnym momencie wspomina o swoim niesławnym Diablo 2;
- 16:35 - znowu wspomina o sławie, choć podobno go ona nie obchodzi;
- 16;53 - "3/4 ludzi to klony" - z tego co rozumiem, wg niego 3/4 ludzi twierdzi, że lubi to samo. Nie o to jednak chodzi, bo najśmieszniejsze jest zaraz po tym;
- 17:37 - czyli tutaj, gdzie opowiada o "szczeniakach, które cwaniaczą...", ale "niestety to są dzieci". Potem wystarczy popatrzeć na screenshoty dostarczone przez ModronCube'a, ponieważ tam zobaczymy szczeniaka, który cwaniaczy. Przynajmniej ja tam takiego widzę. I tak, mowa o 3landerBK;
- po tym znowu mówi o sławie;
- 18:08 - "być kimś, a jednocześnie przeczyć samemu sobie". Patrzymy na screeny, a tam 3lander przeczy samemu sobie;
- 18:50 - znowu mowa o sławie;
- itp., itd.

Ten film może potwierdzić parę screenshotów, jeśli ktoś ma wątpliwości.

Skoro już jesteśmy przy sprawie Octopusa i Niezapominajki666, to zauważyłem, że wielu z jej - nazwijmy - najodważniejszych białych rycerzy, np. Weteran1985, nigdy nie stawiło się u samego ObsessionOctopus, czy też LCSintrax w komentarzach pod ich filmami, jednak na ziemiach kontrolowanych przez Niezapominajkę666 radzili sobie całkiem nieźle (chodzi oczywiście o samo pisanie, ponieważ mądrością nie błysnęli).
To samo zauważyłem u 3landera.
Ogólnie cała rozmowa na koncie Octopusa była dłuższa, czego nie widać na screenach i z tego co widziałem Octopus musiał go do siebie "zaprosić".

Przeczytałem praktycznie cały ten dialog i muszę przyznać, że 3lander jest naprawdę wielkim hipokrytą. Praktycznie sam przyznaje, że jest stronniczy, jednak oczywiście twierdzi, że nie jest.
Bardzo bolą też teksty typu "Nigdzie nie napisałem tego że jej wierze", a potem "i jeżeli niezapominajka skłamała to dam jej to wytłumaczyć zrozumiem wybaczę bo chce bo ja tak chce i to jest moja decyzja".
Nie wspomnę o tym:
"A ja nie słucham niczyjej strony .. tylko swojej i ja interpretuje tą sprawę po swojemu", rzekł 3lander. Octopus przypomniał jednak wcześniejsze słowa 3landera:
"Ja cóż po prostu obstaje za swoimi", "nawet jeśli skłamała to wysłucham jej czemu i zrozumiem to i daruje bo będę chciał po prostu będę chciał", "a ja chce i nic nie zmieni mojej decyzji", "Ja powiem tylko tyle że ja sam nie widziałem tych gróźb ale Niezapominajka jest po prostu osoba na której mogę polegać", "pisałem wcześniej znam ja i mam nadzieje że mi wytłumaczy wszystko jeżeli kłamała"

Podsumujmy: 3landerBK nie używa znaków interpunkcji, ani diakrytycznych, co utrudnia czytanie, oraz zaprzecza sam sobie w niesamowitej skali.
Teraz zobaczcie jego film dziękczynny (znowu).

Ogólnie oceniam użytkownika 3landerBK tak samo jak oceniam Niezapominajkę666 - jego filmy nie są złe, ale mentalność zostawia wiele do życzenia.
Ironia i hipokryzja jego wypowiedzi boli. Bardzo.
(This post was last modified: 29-01-2011 12:34 by CarlSheppards.)
29-01-2011 01:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK
Ja sobie osobiście cenie tego zagrajmera, jego pierwszy odcinek zagrajmy w Diablo 2 roześmiał mnie do łez (kiedy zaczął swoje "ja nie cheatuję, ja używam edytora"). Myślę że oglądanie jego filmów może mieć dla wielu ludzi działanie antydepresyjne.

[Image: 88440151.gif]
29-01-2011 20:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK
Dobrze, dobrze, jednak...temat nie jest o jego filmach, one służyły tylko jako mały wstęp, nie jako główne zagadnienie tematu.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
30-01-2011 09:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.046 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka Lavos 67 16.561 11-01-2011 21:38
Last Post: kaszub

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5