Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #61
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
(30-12-2010 17:10 )dwolf Wrote:  No i tu mamy coś ciekawego bo Twoja recenzja też była krzywdząca a jesteś z niej dumny.

ZAKŁADASZ, że jestem dumny. Pisałem, że jestem ? Nie ? To się ucisz.

Quote:Wolność słowa to widać dla Ciebie możliwość powiedzenia czego chcesz i nie myślenia o konsekwencjach. Gratuluje podejścia.

Takie ogólne twierdzenia może pisać byle dureń. Udowodnij, wtedy pogadamy.

Quote: To że dla Ciebie te określenia są normalne to pozostaje tylko Ci współczuć.

Pisałem gdzieś tak ?

Quote:W końcu są też ludzie którzy takie zwroty jak "kur**" uważają za przecinek wiec znów mamy przykład typu "Punkt wiedzenia zależy od punktu siedzenia".

Są ludzie, którzy jedzą ze śmietnika i uważają to za obiad.
ODNIEŚ SIĘ DO WYPOWIEDZI.

Quote:Co do Twojego pytania to pozostawię bez odpowiedzi.

Co za niespodzianka.

Quote:Osoba względnie zdolna do dyskusji nigdy by go nie zadała.

Jakiej dyskusji, skoro 'punkt widzenia zależy od punktu siedzienia' ? Przecież to można rozszerzyć na całą dyskusję, ba, nawet na ogólny sens posiadania własnego zdania i wymieniania się opiniami.
Zatem - skoro masz takie nastawienie, po co piszesz ? Skoro wg ciebie i tej teorii mam inne zdanie i ty masz inne ? To nie warto wcale dyskutować, nie ?

Quote:Co do drugiego to widzę że Ty widzisz dogłębną różnicę między "Jaki jest sens tego video?" a "To po co to oglądasz?".

Brawo, Szerloku. Załapałeś już za drugim wyjaśnieniem.

Quote:Jak dla mnie jedno i drugie to pytanie no ale zawsze znajdzie się ktoś kto dopasuje to do swojej ideologii.

No i patrz, znalazł się taki ktoś. Dwolf się nazywa. Nie umie czytać ze zrozumieniem, czytać miedzy wierszami..a na forum się pcha.

Quote:A teraz ja się zapytam czy Ty w ogóle widzisz resztę wypowiedzi.

Zapytałbym, czy w ogóle czytasz ze zrozumieniem, ale dałem z tym spokój kilka postów temu.
Pisałem, że pierwsza informacja była w porządku. Druga zaś, może i miała załagodzić, jednak w tej formie tego nie robi. Dorośniesz, może załapiesz.

Quote:Uczepiłeś się tego jednego. Pisze wyraźnie aby dali spokój. To ma teraz ponosić odpowiedzialność za tych co nie posłuchali.

A kto dał asumpt do agresji ? Sama się wzięła ? To ona napisała, że przez KOGOŚ przestała. Z tego masz te wszystkie histeryczne reakcje.

Quote:Jakoś wśród Twoich niezbitych dowodów widzę tylko jednostkowe komentarze w złym guście.

A po co więcej ? Już sam fakt, że pozwala mimo WŁĄCZONEJ MODERACJI KOMENTARZY na JAWNE GROŹBY na swoim kanale już świadczy o niekonsekwencji, prawda ?

Quote:Reszta to prośby o nie przerywanie działalności, rady aby się nie przejmowała, lub pozytywne oceny dotychczasowych filmów. Więc gdzie te Twoje "większości".

Reszta ? Hah. Chcesz widzieć resztę, mydl sobie oczy. Nie chcesz, popatrz po innych kanałach, ludziom ślina pryska z gęby.

Quote:Pooglądałem i znalazłem to co chciałeś mi pokazać. Ale jakoś nie dopatrzyłem się w każdym komentarzy, ani nawet w większości z nich obrażania ludzi o odmiennym zdaniu.

BO NIE O TYM PISAŁEM. Pisałem o wywołaniu agresji pod rzekomym uspokajaniem sytuacji. Można było to wykonać dziesiątki sposobów inaczej, bardziej neutralnie, wiesz ?

Ogólnie to ostatnia odpowiedź do twojego posta. Czuję się dosłownie głupszy, tłumacząc w kółko to samo i czytając w kółko to samo. Wygrałeś Internet, stary.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
30-12-2010 18:26
Find all posts by this user
c309726 Away
*

Posts: 4
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #62
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
Może lepiej zmienić nazwę tematu? Przez 7 stron kłótni i bicia się "kto ma rację", "kto jak co rozumie", przewinęła się (i to na samym początku), jedna recenzja, co najlepsze - nie zagrajmera, lecz widzów, jedyna informacja, która dotyczyła samej zagrajmerki to to, że "właścicielka wykazuje małą tolerancję na krytykę, czy - zgoła nieprawdopodobne - pytania".

Największym błędem Niezapominajki było to, że kasowała komentarze, które jej się nie podobały, a "cenzurę komentarzy na kanale" wprowadziła dopiero, gdy zrobiło się o niej głośno.

Szczerze - ja oglądam zagrajmera, nie widzów, na każdym kanale są dzieci, nieważne czy to Bungo, MakeMeBad35, Nostalgia Critic, Filozofero.
Fanboje mają to do siebie, że gdy "idol" zostanie skrytykowany, nie ręczą za siebie. Ciekawą sprawą był komentarz n.t jej śmiechu, od razu autor został zaatakowany, bo "fanbojowi się podoba, więc każdy, co ma inne zdanie jest głupi".

Ania - no cóż, zachowywała się tak jak się zachowywała, nie wierzę w "cudowne" namaszczenie Bunga, on tylko powiedział, że podoba mu się jej kanał, nie prosił o subksrypcję, czy oglądanie. Sam pamiętam, gdy ktoś na kanale wielkiego B napisał, że nie podoba mu się jego zagrajmy, został zaatakowany, bo "Bungo jest najlepszy i nikt nie ma prawa go krytykować".

Sam Bungo bez innych nie zdobyłby takiej ilości widzów (w takim odstępie czasu), dlaczego nikt na niego nie wyjechał stąd, że inni tworzyli nawet "specjalne filmy", reklamujące jego osobę?
http://www.youtube.com/watch?v=SBLbn4RBWF4
http://www.youtube.com/watch?v=IsPxjvC5rZo
Gdyby nie fakt, że inni go reklamowali, nigdy by takiej oglądalności nie zdobył w tak krótkim czasie, lecz tego nikt nie widzi, bo to "Bungo".

Sam temat należało by wyczyścić, zostawiając kilka postów, reszta z "recenzjami" nie ma nic wspólnego.
Krytykować każdy może, nie ważne, czy się na tym zna, czy nie, czy sam coś robi, czy nie. Rozumiem założenie autora tematu, jednak już sam fakt porównania "85% i 25%" tłumaczy, że zastosowano tu hiperbolę, bez podstaw statystycznych, było to pisane na szybko i/lub bez zastanowienia, co tłumaczy błąd.

Na zakończenie dodam, że Ania za długo żyła w gloryfikacji, to tylko podniosło jej ego, co doprowadziło do braku tolerancji na jakąkolwiek formę negatywnej krytyki, czy ona była konstruktywna, czy nie - nie stanowiło to dla niej żadnego znaczenia, z tego co zdążyłem zauważyć, po prostu myślała "Ja mam 4k widzów, oni mnie kochają, to co robię jest super i nikt nie ma prawa mnie krytykować".

Co do feralnego filmu z kotem - chciała się nim pochwalić, sam go nie strawiłem do końca i wyłączyłem w połowie, nie zaciekawił mnie niczym, a patrząc na fanów, nie warto było go krytykować, bo "Ania jest zajebista i wgl! x33 Zabijemy każdego co ma inne zdanie!!!111oneone"
30-12-2010 19:36
Find all posts by this user
GreenCell Offline
*

Posts: 40
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #63
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
No, w końcu jakiś "bardziej inteligenty" post w tym temacie. Jeden, który nie chciał zaje*ać innych... I'm happy...
30-12-2010 22:29
Find all posts by this user
MariuszKastet Offline
*

Posts: 3
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #64
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
c309726 Hehehe dobre ! :)
01-01-2011 17:56
Find all posts by this user
ElToro Offline
*

Posts: 1
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #65
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
Uff może wreszcie skończy się ta bezmyślna, rynsztokowa nawalanka fanbojów i antyfanów Niezapominajki.
01-01-2011 22:35
Find all posts by this user
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #66
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
A zaczną jednozdaniowe wpisy kozaków. Najs one.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
01-01-2011 22:47
Find all posts by this user
RobinSkateboard Offline
*

Posts: 10
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #67
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
Rany taki spam że już zapomniałem o czym temat był ...

RR
11-01-2011 20:45
Visit this user's website Find all posts by this user
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #68
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Dalsza dyskusja nie ma sensu. Razem z autorem wątku, uzgodniliśmy, że temat jest do zamknięcia.
11-01-2011 21:38
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.049 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.587 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5