Post Reply 
Avermedia Live Gamer HD customowy soft
Author Message
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #1
Avermedia Live Gamer HD customowy soft
Ma ktoś jakieś info na temat customowego softu do tej karty? Tylko taki żeby był dobry i potrafił nagrać kilka urządzeń audio na raz w osobnych ściezkach :D Vdub chyba nie ma takiej opcji :/

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
11-11-2012 23:01
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Avermedia Live Gamer HD customowy soft
Hm. Audition nie ma problemu z multitrackiem. Możesz sobie zsynchronizować z nagraniem z vduba później.
11-11-2012 23:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Avermedia Live Gamer HD customowy soft
Po głębszym namyśle stwierdziłem, że nie ma to sensu bo nie wykorzystam sprzętowego kodeka i komp zostanie obciążony niewiele mniej niż bez karty ;)

Tak swoją drogą to jak dla mnie poziom działania tego cuda to taka wersja alpha... Najgorzej jest z audio. Kompletny desynch wszystkiego co się da:D Jakość mikrofonu nie akceptowalna. Audio Out daje taki dzwięk zrąbany, że albo ktoś ogarnie dwie karty dzwiękowe w systemie itd itp albo tylko hdmi mu zostaje...

No do streamowania xsplitem nie mam zastrzeżeń (czasem się tylko wiesza i trzeba refresh dać). Streamowanie z samej karty bardzo niskiej jakości w porównaniu do tego samego bitrate w xsplicie/live media encoderze itp).

Jak ogarnę nagrywanie na dysk to będzie spoko, ale z rocznym doświadczeniem w tych sprawach i prawie 20 letnim w komputerach jest ciężko ;/

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
13-11-2012 07:21
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
skkf Offline
*

Posts: 69
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Avermedia Live Gamer HD customowy soft
Tak z ciekawości, co cię zachęciło do kupna szajsu jakim jest avermedia?
Bo jeśli jej "popularność" na polskim youtube, czyt. nagraj unboxing, to damy ci ją za friko, to gratuluję. Za tę cenę mógłbyś mieć lepszy sprzęt przeznaczony do tego celu.

Kiedyś wyślę chomika w kosmos.
14-11-2012 09:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Avermedia Live Gamer HD customowy soft
(14-11-2012 09:26 )skkf Wrote:  Tak z ciekawości, co cię zachęciło do kupna szajsu jakim jest avermedia?
Bo jeśli jej "popularność" na polskim youtube, czyt. nagraj unboxing, to damy ci ją za friko, to gratuluję. Za tę cenę mógłbyś mieć lepszy sprzęt przeznaczony do tego celu.

Hmmm, jak szukałem kart do przechwytywania to jakoś ta najlepiej wypadała. Jeśli jest coś co naprawdę działa to podlinkuj, a ja tą puszczę na allegro i kupię inną;p

BTW, żadnej recenzji polskiej nie znalazłem tej karty. Jakieś unboxingi biedne z których nic nie wynika. Na zagranicznym YT też bez recenzji.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
(This post was last modified: 14-11-2012 17:49 by Sou.)
14-11-2012 17:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
skkf Offline
*

Posts: 69
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Avermedia Live Gamer HD customowy soft
@up: takich kart dużo nie ma, ale avermedia robi produkty raczej kiepskiej jakości.
Sam z tego typu urządzeń nie korzystam, bo raczej nie mam potrzeby, ale sporo znajomych youtuberów ma odmienne doświadczenia i na ten moment, jak robiłem różne porównania jakości, to chyba prowadzi Hauppauge HD PVR 2, ale głowy nie dam, bo tak jak mówię, sam tego nie używam i w dużej mierze opieram się na opinii znajomych.

Kiedyś wyślę chomika w kosmos.
14-11-2012 20:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Avermedia Live Gamer HD customowy soft
Urządzenie o którym piszesz nie współpracuje z xsplitem (nie wiem czemu). Podobno trzeba normalnie screen region albo game source dać z załączonego softu żeby streamować. Czyli trzeba mieć dwa monitory i takie streamowanie obciąża kompa jak... normalne streamowanie (a nie o to chodzi).

Live Gamer HD na pewno nadaje się do streamowania. Z nagrywaniem gorzej chociaż to rozpracuje jak tylko wykryje skąd mi się artefakty biorą w grach :D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
14-11-2012 22:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Rozmazywanie się obrazu podczas live'a Gabrielek 5 1.529 04-04-2013 00:35
Last Post: appareil
  Live YouTube przez Xsplita Anakonda016 1 986 03-01-2013 11:13
Last Post: fszeker
  Kamerka internetowa Creative Live Cam HD Thexamx 0 618 08-12-2012 21:06
Last Post: Thexamx
  Windows Live Movie MAker daniello008 9 2.658 29-11-2012 12:03
Last Post: WinterWolf
  Avermedia Live Gamer HD - opinia użytkownika Sou 6 2.023 27-11-2012 12:07
Last Post: Rangy
  Hauppage HD PVR vs. AverMedia Game Capture HD. witcher1998 6 1.919 16-06-2012 22:26
Last Post: ADominacja
  Windows Live Movie Maker - brak obrazu rubymjzel 9 5.248 31-10-2011 16:15
Last Post: rubymjzel
  Windows live movie maker 2011 problem podgląd ZubenPL 1 5.818 28-10-2011 18:29
Last Post: Kern3l

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5