Post Reply 
Większe FPS
Author Message
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Większe FPS
To tylko trial, w pełnej wersji tego nie ma. Pełna wersja obecnie kosztuje ok. 50 zł.
03-12-2012 18:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Bozia Offline
*

Posts: 61
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Większe FPS
Aha : )
Ale pewnie jest możliwość jak z Frapsem żeby mieć pirata xd
Ale program ciekawy jakość obrazu minimalnie słabsza,mniejsza waga pliku który nagrywa,więcej FPS. Ciekawy program : )
03-12-2012 18:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Większe FPS
Być może jest, ale z tego co słyszałam pirackie wersje Actiona mają kłopot z dźwiękiem ;) 50 zł to nie jest dużo jeśli program działa dobrze i się sprawdza. A być może istnieje możliwość kupienia licencji dla kilku osób - powinno wyjść taniej za jedną. Warto napisać z zapytaniem do twórców tego programu czy taki wspólny zakup przez kilka osób jest możliwy.
03-12-2012 18:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Bozia Offline
*

Posts: 61
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Większe FPS
Tak też wyczytałem że nie nagrywa micro.Ale co za problem odpalić Audacity i elegancko.
Szczerze chyba jednak zostanę przy Frapsie i po prostu trzeba kupić lepszy sprzęt : )
03-12-2012 18:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kosciel19 Offline

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Większe FPS
Hej ! Ja osobiście używam PlayClaw3 nagrywa obraz z gry w osobnym pliku dzwięk z gry w osobnym pliku i dzwięk micro w osobnym pliku , nie trzeba sie bawić w dobre "ustawianie" swojego głosu z głosem lub obrazem gry :) i możemy dowolnie edytować nasz głos :) nie martwiąc się o to czy dobrze "nacentrujemy" nasz głos z grą :) Pytania? Pisać na PRIV! :D ciach
(This post was last modified: 10-12-2012 13:46 by appareil.)
10-12-2012 10:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dzyogas Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Większe FPS
Co od Actions, używałem i nagrywał mi w jakimś dziwnym .flc czy w innym dziadostwie i nie umiałem tego przekonwertowac (w Actions'ie jest możliwośc konwertowania ale nie ogarniam tego). Ja nagrywam frapsem bo z nim nie miałem nigdy problemu. Miejsca na dysku mam dużo a i gry nagrywam niezbyt wymagające dobrego komputera. Oczywiście jak kto woli.

[Image: TTGL____Yoko_Signature_by_Nosferatu_Arucard.png]
10-12-2012 13:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Większe FPS
@Dzyogas: Obecnie Action nagrywa do AVI i MP4.
10-12-2012 14:16
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5