Post Reply 
Opinie o kanałach- temat zbiorczy
Author Message
JASIEKV2 Offline
*

Posts: 9
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #21
RE: Opinie o kanałach- temat zbiorczy
Jeżeli masz Windows 7, to w regulacji głośności jak masz grę włączoną, spróbuj ją właśnie z tamtego miejsca przyciszyć.
31-10-2011 14:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Staruch Offline
*

Posts: 3
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #22
Proszę o Ocenę mojego głosu...
Cześć, zamierzam się na zrobienie serii Let's play'ów. Proszę was o ocenę mojego głosu, nie mam pewności czy dobrze się przyjmie, proszę o wasze wypowiedzi. Dodam że jestem świeżo po chorobie dlatego mogę mieć lekko zniekształcony głos. Z góry dzięki i pozdrawiam

http://www.youtube.com/watch?v=8lOHZXq6-...ideo_title
31-10-2011 16:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
zebeskull Offline
*

Posts: 22
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #23
RE: Proszę o Ocenę mojego głosu...
Głos jest naprawdę OK, tylko brzmisz nieco ponurawo. Musisz mówić bardziej energicznie. A, i nawet nie próbuj nic nagrywać, jeżeli nie będziesz miał konkretnego mikrofonu (w twoim wideo musiałem nieźle głośność podkręcić, że by Ciebie usłyszeć). No to przy okazji parę rad co do komentarza, unikaj wszelkich "yyy", "aaa" i innych jąkań, staraj się dokładnie i zrozumiale opowiadać o grze.

No, powodzenia w karierze!
31-10-2011 16:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Staruch Offline
*

Posts: 3
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #24
RE: Proszę o Ocenę mojego głosu...
Dzięki, mikrofon jest cicho ustawiony żeby jak najbardziej wyciszyć szumy, jak ustawię poziomy trochę wyżej to strasznie szumi, dodam że to mikrofon wbudowany w laptopa, co do mikrofonu do nagrywania, to co polecacie taniego i dobrego?
31-10-2011 17:07
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
zebeskull Offline
*

Posts: 22
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #25
RE: Proszę o Ocenę mojego głosu...
Ja osobiście używam Logitech Desktop USB, podłącza się go na USB (duh) i jak na początek jest idealny, jednak trzeba pokombinować z poziomem głośności nagrywania, ja mam ustawione 70% ustawiając mikrofon jakieś 25cm od ust. Kiedy miałem 100%, mając mikrofon nieco dalej, nie brzmiało to zbyt dobrze jak teraz. Oprócz tego edytuję trochę cały plik w Audacity.
31-10-2011 17:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MaxDeelJay Offline
*

Posts: 10
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #26
RE: Opinie o kanałach- temat zbiorczy
Mam Windowsa XP ;)

Mój kanał na YouTube
W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste..
31-10-2011 17:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Magowy Offline
*

Posts: 3
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #27
RE: Opinie o kanałach- temat zbiorczy
Witam chciałbym zaprezentować Wam swój kanał i poprosić o opinię, ocenę i w ostatecznym wypadku subskrybcje :)

http://www.youtube.com/MrMagowy
http://www.youtube.com/watch?v=8No8m3s4caY << Póki co są dwa odcinki AC: Brotherhood lecz nagrałem już pare więcej, zostaje tylko zrenderować i wysłać. Posiadam mikrofon za niecałe dwie dychy ale po przeróbce w Audacity dźwięk wydaje się ok. Co sądzicie o dźwięku, jakości i oczywiście o moim gadaniu. Pozdrawiam!
(This post was last modified: 14-11-2011 21:18 by Magowy.)
14-11-2011 18:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #28
RE: Opinie o kanałach- temat zbiorczy
Wyślij chociaż link do filmu, żeby wyglądało to jak niezbyt sprytne omijanie regulaminu działu do prezentacji kanałów ;>
14-11-2011 20:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #29
RE: Opinie o kanałach- temat zbiorczy
@apparatus, do tego jest ten temat, ale w sumie prezentowanie konkretnych filmów jest bardziej sensowne.

[Image: 88440151.gif]
14-11-2011 21:16
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #30
RE: Opinie o kanałach- temat zbiorczy
(31-10-2011 16:58 )zebeskull Wrote:  Musisz mówić bardziej energicznie.

Staruchu, nie słuchaj go - nic nie musisz ;] Być może głos jest jaki jest bo jeszcze nagrywanie nie jest dla Ciebie naturalne, ale absolutnie nie zmuszaj się do emocji - będzie to tragicznie fałszywie brzmieć. Tak więc - bądź naturalny i nie myśl o tym jak widzą Cię widzowie podczas nagrywania (główna przyczyna braku pewności siebie).

Ponadto zrób coś, by Twój głos był głośniejszy i stukanie w klawiaturę cichsze (mikrofon przy ustach, zamiast ten laptopowy).
(14-11-2011 18:56 )Magowy Wrote:  Witam chciałbym zaprezentować Wam swój kanał i poprosić o opinię

Z krótkiego przeglądania:
- wycinaj/wyciszaj dźwięk mikrofonu przy takich filmach jak ten wstęp. Tutaj wyraźnie słychać, że coś tam stukasz, co psuje klimacik.
- adnotacja "Następny" aż prosi się o każdorazowe wyłączanie. O wiele lepiej jakbyś robił playlisty oraz odpowiedzi na film.
- przydałby się popscreen lub lepsze umieszczenie mic'a - dmuchasz w niego
- "staram się nie przerywać w kwestiach dialogowych, ale teraz chcę powiedzieć coś" - to było zupełnie zbędne zdanie. Chcesz coś (wyjątkowo) powiedzieć podczas kwestii dialogowej - powiedz to bez zaczyniania od czegoś takiego ;] Im mniej wzmianek o sposobie nagrywania, tym bardziej "profesjonalny" flavour filmiku.

JBC nie obejrzałem całości, gdyż kiedyś zamierzam sam trójeczkę przejść ;]

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
(This post was last modified: 14-11-2011 23:37 by Kern3l.)
14-11-2011 23:28
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie GTOqw 23 6.457 24-03-2013 18:57
Last Post: Falc00n
  RPM Network - opinie Gimper 4 3.573 18-03-2013 08:07
Last Post: Sou
  Czy przeszkadza Wam przeklinanie i komentarz nie na temat Dawidio 6 1.881 07-11-2012 14:51
Last Post: Empirator
  Opinia na temat kanału Soczek 1 840 13-08-2012 19:21
Last Post: appareil
  Wymogi w "Waszych kanałach" punio7 38 10.319 11-08-2011 19:29
Last Post: punio7

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5